Şimdi Ara

99 Otomatik ies

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , bu zamana dek 2001 corolla 1.6 , 2001 clio symbol 1.4 , 2013 clio 4 hb 1.2 ve fiorino 1.3 dizel araclarım oldu. Şimdide 99 model otomatik civic aldım yalnız sorunum ciddi ! Corolla ile imir şehir içi 8-9 litrenin üzerine hi,ç çıkmazdı lpg tüketimi , 1.4 symbol ve 1.2 yeni kasa clio hb de aynı şekilde 7-8 litre gaz yakıyordu ama Civic 14 litre yakıyor Araç orjinal 68 bin km de , bütün bakımlar yapıldı subap ayarına kadar , lpg yi dün tatırdım ve test sürüşü yaptım uzun uzun , şehir içi 14 litre , uzun yol sabit 90 hız ile 10.5 litre gaz yaktı , lpg ustası ayarda sorun olmadıgını söyledi , benzin ile deneme yaptım litre bazında hesaplamalarım yine aynı 12 litre civarı Hep honda isterdim ama pişmanım gerçekten , sizce sorunum ne olabilir tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.Teşekkürler

Not : Apaçiler gibi kesici ile gezmem , insanlığın ve kuralların gerektirdiği tarzda ve hızda araç sürerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 21 Mayıs 2014; 23:26:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.