Şimdi Ara

99 Honda Civic'e elveda, yenisi ne olcak acaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kocaeli Depremden 10 gün sonra silivri otoban yolunda emektar reno 9 aracımızın takla atması ve pert olması ile honda civic ile tanıştık.

O gün 3-4 aylık olan arabayı bu zamana kadar kullandık. Yaklaşık 10 sene bizi hiç yarı yolda bırakmadı. Arabadan genel olarak memnunuz. Fakat ilk olarak birkaç sevmediğim özelliğinden bahsetmek istiyorum.

araç biraz yol sesini içeri geçiriyor. Bu hondaların bence genel bir sorunu.

Biraz da alçak araba. bu nedenle kasis konulan yerlerde altı çok sürtmektedir. ve kapıyı açtığınızda kaldırıma kapı alttarı çok sürtmekte. Birde hondanın kaportasından azıcık şikayetim. Hemen yamuluyor kerata.

Ama gelgelelim bunca sene gık demedi. Motorun şanzımanın hiç sorun çıkardığını görmedim. Bırakın şanzımanı araç donanımı ile ilgili bir sorunla karşılaşmadım. Acayip geniş, yakıtı uygun aile için ideal. Ayrıca tasarımıda güzel ve modifiye için tercih edilen arabalar arasında.

Şimdi arabamı satıyorum. Araçdan memnuniyetsizlik için değil de biraz da eşim nedeni ile satıyorum. Eşime büyük geliyor araç. Biraz da büyükçene bişi. her yere sokamıyor eşim bunu.

Şimdi otomatik şanzıman bi araç bakıyoruz. Biraz da bayana uygun. Bakalım ilana verdik arabayı.
    Link aşağıda ki gibidir.

http://www.sahibinden.com/110_000_km_1999_model_sahibinden_honda_civic-69WQQaXQQ18724599WQQpXQQdisplayitem

Gözümüz honca jazz da ama opel corsanın yeni kasaları da düşünüyoruz. Jazz lar biraz fiyat bakımından uçmuş. Sizinde düşüncelerinizi alabilir miyiz. Ne önerir siniz.

Tavsiyeleriniz için şimdiden tşk

• mitsubishi colt olabilir mi?
    hyundai i30
    vw golf
    vw polo
    hyundai getz
    opel corsa
    hyundai i20
    vb..

içlerinde colt, corsa, getz ve i20 cazip olabilir. bütceniz yeterli ise c sınıfı bir hb iyi olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.