Şimdi Ara

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
17
Favori
23.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet biraz denedim MX 330 gpu anakartın diğer tarafında entegre olarak geliyor bilginiz ola çok böyle ahım şahım bir performans beklemeyin ayrı olsaydı daha performans lı olurdu ekran kartı adaptörü takmazsanız ekran kartı devreye girsede performans düşük kalıyor oyunlar için muhakkak adaptörde oyun oynamanız gerekiyor bugün vaktim oldukça daha fazla oyun deneyeceğim fan sesine gelecek olursak hala ara sıra veya tam yükte ses yapıyor ve durmuyor kolay kolay fan kontrol programları ile bunun önüne geçebiliyorsunuz ama kulaklıkla oyun oynuyorsunuz ses pek etkilemiyor derinden geliyor ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 8 Nisan 2023; 10:14:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adaptör dediğiniz laptopu elektriğe takılı şekilde kullanmaktan bahsediyorsunuz dimi? Bende 16 gb ram aldım henüz takmadım. Araştırdığım kadarıyla 8+16 kullanımında bir sorun yok. Yani 24 gb a yükseltilebiliyor. İleri de bir 16 daha alıp 32 gb yapılabilir ama gereksiz olur şuan için. Ben almışken 16 alıyım bari dedim.

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşlar cihazı alma arefesindeyimde alanlara hayirlisi olsun... Sizden ricam adaptör dahil cihazın detaylı fotoğraflarını yükleme imkanınız varmidir her açıdan bir fotoğraf.simdiden tsk...

• AnthemSY kullanıcısına yanıt
    Evet özellikle oyun oynayacağınız zaman elektriğe takıp oyunlarınızı oynayın bu şekilde verim alabiliyorsunuz ancak oyunlardan ve performans düşüklüğü yaşanmıyor 24 gb ram olur uygundur 8+16 olarak sorun çıkarmaz yanlız alacağınız rami 3200 mhz olmasına dikkat edin içindekii ram 3200 mhz bu şekilde aynı hızda uyumlu çalışır ram frekansları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 8 Nisan 2023; 14:44:31 >

Hodjam;

"Ne kadar çok ram o kadar akıcı bilgisayarn"

Doğru mudur?

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Geçiş süreleri azalır tabi ama çokta 32 GB Ram e gerek olduğunu düşünmüyorum bana 16 fazlasıyla yetiyor yaptığım işler için

• futan5500 kullanıcısına yanıt
    Cihazın fotoğrafları işini görür diye düşünüyorum.
    9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS 9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS 9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS 9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS 9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS 9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS 9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS

Aynen aldığım ram 3200 mhz. Bu arada fotolar için eline sağlık.

Ne demek sorun değil herkes güle güle kullansın bugünde bir kaç tane oyun denedim gayet başarılı işimi görüyor fan seside yüksek değil ısınma problemi vs yok şu anlık bu fiyata ideal bence nereden aldınız en ucuz amazon galiba

• Fm 2023 oyananır mı hocam acaba bu pcde..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TiLtay T kullanıcısına yanıt
    Oynatır problem olacağını düşünmüyorum Nvidia ayarlarından performansı seçin gayet güzel oynatıyor bütün oyunları tabi ultra ayar da değil balanced ayarlarında gayet akıcı oyunlar oynanıyor.

Ben şubatta aldım 10499 a. Bahar indirimi geldi 9499 oldu sağlık olsun. Ben aldığım zaman fiyatı 11500 e kadar çıktı bir ara

Evet doğrudur şansınıza bende görünce indirimi alayım dedim gayet isabetli oldu benim içinde fiyat performans ürünü olmuş gerçekten şu dönem için tabiki eskiden bu paralara üst düzey oyuncu notebook alınabiliyordu. :)

ben cs go yükledim epey kastı acaba ram takviyesi mi yapmam gerekir

• Ben de sipariş verdim, hayırlısıyla bakalım...

Oyunla işim olmuyor aslında, gündelik işlerde kullanılacak ama almışken harici ekran kartı da olsun dedim. :) İyi yapmışımdır inşallah.

Edt: 9499 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 9 Nisan 2023; 9:53:46 >
  • Bu cihaza hep windows 11 mi kurdunuz arkadaşlar? Ben windows 10 'u daha çok beğeniyorum. 10 yüklesem nasıl olur sizce? 10 yükleyen var mı?

• dedenet D kullanıcısına yanıt
    Cs go yüklemedim bilemiyorum adaptörü takın en son güncel driver olsun nvidia sitesinden indirin ve ayarlardan hepsini performans yapın kasmaz diye düşünüyorum

performans denemedim ama driverler hepsi güncel bios varana kadar

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi seçim şu anki döneme göre ben Windows 10 kullanıyorum 11 ile işim olmaz 10 daha hızlı ve stabil oyun vs için

• dedenet D kullanıcısına yanıt
    Bilemedim gs go hiç oynamadığım bir oyun performans yapın ayarlardan ve oyun içinde grafik ayarı varsa ultra yapmayın orta ayarlara çekin AA vs kapalı olsun muhakkak performans artacaktır en azından kasma yapmaz ve adaptör takılı olsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.