Şimdi Ara

9800 pro xt yapma yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar biliyorum bu konuyla ilgili daha önce yorumlar yapılmıştı ama sizden tekrar yardımınızı isticem oc ile ilgili pek deneyimli sayılmam bende 128 mb his 9800 pro ekran kartı var işlemcide r350 yazıyor geçenlerde vga silencer aldım ati tool da işlemciyi 380 den 450 ye memory de 340 dan 380 e çıkarabildim kasa içi sıcaklığım 35 derece falan fakat bu kartı nasıl xt ye çevirebilirim garantili bir bıos linki verebilirmisiniz bide yapmama değecekmi yapıncada default rakamları kaç olacak bu bıos yükleme nasıl oluyor yardım ederseniz sevinirim

• Arkadasım tam emındegılım ama R350 ler XT olmuyor...
  • Benim eski r350 XT olabiliyordu. Samsung 2.8ns ramleri vardı ve samsung ramler icin olan Gigacube 9800XT biosu kullanıyordum.

Ama XT olamayan r350 lerde duydum. En iyisi deneyip gormen.www.mvktech.net burdan istedigin biosları bulabilirsin.

Kolay gelsin.
  • Benim Sapphire 9800PRo ( r350 ) de XT ye modlanabiliyor.
    Yapman gereken sadece ramlerinin markası neyse yükleyeceğin biosun raminin de aynı olmasına dikkat etmen ( hynix, samsung vs.)
    Kolay gelsin
  • arkadaşım acemi isen modlamanı tavsiye etmem riva tuner la uygun bi hızıya ayarla start up sırasında kendini ayarlasın.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

Benim eski r350 XT olabiliyordu. Samsung 2.8ns ramleri vardı ve samsung ramler icin olan Gigacube 9800XT biosu kullanıyordum.

Ama XT olamayan r350 lerde duydum. En iyisi deneyip gormen.www.mvktech.net burdan istedigin biosları bulabilirsin.

Kolay gelsin.

abi bende sapphire r350 var ama hynix 2.8 ramler var üstünde nası yaparız sanki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: theprometheus

Benim Sapphire 9800PRo ( r350 ) de XT ye modlanabiliyor.
    Yapman gereken sadece ramlerinin markası neyse yükleyeceğin biosun raminin de aynı olmasına dikkat etmen ( hynix, samsung vs.)
    Kolay gelsin

Abi peki senin dediğine uygun download sanırım şu var :

http://www.mvktech.net/index.php?option=com_remository&Itemid=26&func=fileinfo&parent=folder&filecatid=551

Bunu mu download edicez yani biz şimdi ?

• http://koti.mbnet.fi/elixir/Radeon/XT/R350-128/

Burdaki bioslar R350 için.Bende R350 varken denememiştim garantisi yok diye.Dikkat edersen ve kesintisiz güç kaynağın falan varsa bir sorun çıkmaz büyük ihtimal ama yine de riskli tabi.Raminin markasına bakıp samsung sa samsung,hynix se hynix bioslardan birini yükleyebilirsin.

Bios dan da bu ayarları yapmak gerekli.Sonra eski haline getirilecek tabi.
    1st Boot Device : Floppy
    Halt On : No Errors
    VIDEO Bios Cacheable : Disabled
    Video Ram Cacheable : Disabled
    AGP Fast Write : Disabled
  • Kartının markası Sapphire diye illa Sapphire'in 9800XT biosunu yükleyeceksin diye bişey yok.
    Bizim için önemli olan ramlerin markası. En iyi sonucu kendin deneyerek görebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.