Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

9800 pro xt yapma yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3121 Mesaj
    arkadaşlar biliyorum bu konuyla ilgili daha önce yorumlar yapılmıştı ama sizden tekrar yardımınızı isticem oc ile ilgili pek deneyimli sayılmam bende 128 mb his 9800 pro ekran kartı var işlemcide r350 yazıyor geçenlerde vga silencer aldım ati tool da işlemciyi 380 den 450 ye memory de 340 dan 380 e çıkarabildim kasa içi sıcaklığım 35 derece falan fakat bu kartı nasıl xt ye çevirebilirim garantili bir bıos linki verebilirmisiniz bide yapmama değecekmi yapıncada default rakamları kaç olacak bu bıos yükleme nasıl oluyor yardım ederseniz sevinirim

|
    |
  • Yarbay
    3023 Mesaj
    Arkadasım tam emındegılım ama R350 ler XT olmuyor...
    |
    |
    Msi Z370 Pro®AsusROG 2080®Intel® Core™ i7-8700K®2X Kingston 240GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®Corsair CS750M PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Yarbay
    5492 Mesaj
    Benim eski r350 XT olabiliyordu. Samsung 2.8ns ramleri vardı ve samsung ramler icin olan Gigacube 9800XT biosu kullanıyordum.

Ama XT olamayan r350 lerde duydum. En iyisi deneyip gormen.www.mvktech.net burdan istedigin biosları bulabilirsin.

Kolay gelsin.
    |
    |
    Benim Sapphire 9800PRo ( r350 ) de XT ye modlanabiliyor.
    Yapman gereken sadece ramlerinin markası neyse yükleyeceğin biosun raminin de aynı olmasına dikkat etmen ( hynix, samsung vs.)
    Kolay gelsin
    |
    |

onceki ismim theprometheus
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    arkadaşım acemi isen modlamanı tavsiye etmem riva tuner la uygun bi hızıya ayarla start up sırasında kendini ayarlasın.....
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

Benim eski r350 XT olabiliyordu. Samsung 2.8ns ramleri vardı ve samsung ramler icin olan Gigacube 9800XT biosu kullanıyordum.

Ama XT olamayan r350 lerde duydum. En iyisi deneyip gormen.www.mvktech.net burdan istedigin biosları bulabilirsin.

Kolay gelsin.

abi bende sapphire r350 var ama hynix 2.8 ramler var üstünde nası yaparız sanki...
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Yarbay
    4305 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: theprometheus

Benim Sapphire 9800PRo ( r350 ) de XT ye modlanabiliyor.
    Yapman gereken sadece ramlerinin markası neyse yükleyeceğin biosun raminin de aynı olmasına dikkat etmen ( hynix, samsung vs.)
    Kolay gelsin

Abi peki senin dediğine uygun download sanırım şu var :

http://www.mvktech.net/index.php?option=com_remository&Itemid=26&func=fileinfo&parent=folder&filecatid=551

Bunu mu download edicez yani biz şimdi ?
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924

• Binbaşı
    1301 Mesaj
    http://koti.mbnet.fi/elixir/Radeon/XT/R350-128/

Burdaki bioslar R350 için.Bende R350 varken denememiştim garantisi yok diye.Dikkat edersen ve kesintisiz güç kaynağın falan varsa bir sorun çıkmaz büyük ihtimal ama yine de riskli tabi.Raminin markasına bakıp samsung sa samsung,hynix se hynix bioslardan birini yükleyebilirsin.

Bios dan da bu ayarları yapmak gerekli.Sonra eski haline getirilecek tabi.
    1st Boot Device : Floppy
    Halt On : No Errors
    VIDEO Bios Cacheable : Disabled
    Video Ram Cacheable : Disabled
    AGP Fast Write : Disabled
    |
    |
    Bizim için önemli olan ramlerin markası. En iyi sonucu kendin deneyerek görebilirsin.
    |
    |

onceki ismim theprometheus
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.