Şimdi Ara

98 TYT 67 AYT SAYISAL SIRALAMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • netlerimiz aynı benim hedef kocaeli tıp inş olur 8.400

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 98.75 tyt 66.75 ayt 92.5 obp ile 9300 geldi sıralama. Bu sene sınavın daha zor olduğu söyleniyor fakat forumdaki herkes çok yüksek yapmış. Bence 8-11k arası gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 102 tyt 64 ayt 84 obp kaç k gelir
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan 8 net tyt fazlam var. 6-7 bin olabilir diye tahmin ediyorum. Gelir mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rustcohle5 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha iyisi bile gelir bence 8 netten bahsediyoruz sonuçta ilk 5k kesin gibi

Tyt sizi ileri taşır hocam. Sınava girmediğim için kesin yorum yapamıyorum ama 5-7k arası gelir büyük ihtimal. Nereyi istiyosunuz?

• AsajjVentress kullanıcısına yanıt
    3 puan fark var

• Biyoloji: Eğer temelin çok sağlamsa Bekir Avşar, biraz konu anlatım eksiğim var diyorsan Selin Hoca biyokamp videolarına çalış. Kaynak olarak bir şey öneremem hiç çözmedim bu yıl ama limit yayınları soru bankası iyi olabilir yine de başkalarına danış.

Kimya: Kimya adası ve kimya özel kanalları çok iyidir. Kimya özel denge konularını çok iyi anlattığını düşünüyorum. Yine kaynak önerisi yapmayacağım sizi yanlış kaynaklara yöneltebilirim bu da hoş olmaz.

Fizik: Umut Öncül ve Ertan Sinan Şahin çalıştım. Karağaç fasikülleri (2017 yılından kalma) ve nihat bilgin çözdüm soru bankası olarak.

• Benim de ayni durum tyt 99 ayt 67.5 10-12 arasi gelir bence ham siralamada

Hocam bu bahsettiğiniz fizikçilerin ücretli videolarını mı kastettiniz?

• Ücretsiz olanını kastettim gerçi sana kalmış ben para vermedim iki fizikçiye de

Hocam itü endüstri %100 ing istiyorum ama baya aklıma takıldı. 2 biyo sorusundan emin değilim ne yaptığımı ama büyük ihtimalle doğru bekliyorum olmazlarsa da onlar %30 ingilizce. Geçen sene sıralamaya göre sitelerdeki yerleştirmem 6-6.5 bin arası. İtü de 3-4 yıl önce 3-4 bin arasıyken 2017 de 6.2 bin 2018'de de 5.9 bin olmuş.

Temmuzu bekliyorum her sene zaten ilk 1000hep donanım haberden çıkıyor biz bilmiyoruz.2015’ten beri aynı nane

Eğer endüstri istiyosanız %30 olması dert değil bana kalırsa. Yanılmıyorsam ders seçiminde bazı dersleri İngilizce veya Türkçe seçmek size bırakılıyo. İTÜ'nün kalitesi de ortada zaten. Sonuçlar gelsin o zaman her şey netleşir zaten.

dostum bu türkçeyi nasıl halettin? nalet ettim ya meslek lisesi çıkışlıyım sadece apotemi türev integral fasikülü çözdüm. Soru bankası bitirmedim ayt matta 30 D 5 Y var ama gelelim türkçeye 5 net felan bekliom işaretleyemedim bile nasıl hızlandırdınız? 2020 için hazırlanıyorum
  • dostlar ben geçen sene tyt 27 bindi bu sene 82 tyt netim galiba geçen seneyi kullancak sistem ayt netim 67.5 sizce sayısalda kaç k olurum beni de bi yorumlarmısınız
  • Hocam ben limit türkçe paragraf denemeleri çözmüştüm o iyiydi bayağı. Bir de dilbilgisinde sıkıntın varsa limit türkçe soru bankası al bence yeterli bir kaynak. Bunların dışında türkçe için bir şey yapmadım ben.

• samsunlu1998cimbom123 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 15-18k arası olabilir sizinki aytniz iyi çünkü

Forumda başarılı öğrenciler var bu doğru ancak geçen sene yüksek netler çok daha fazlaydı umarım kendimi kandırmıyorumdur. 7-8k gelse ne güzel olur bakalım hayırlısı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.