Şimdi Ara

98 model renault lagunaya teyp

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 14 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turanbelli (3 mesaj) gokhan2 (1 mesaj) mrtky (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> 98 model renault lagunaya teyp
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    167 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar 98 model laguna var ama teybi çalındığı için üzerinde kamasonic marka uyduruktan bi teyp var. araçta aynı zamanda direksiyondan kumanda özelliği var. orjinal teybini sorduk, o modellerde sadace kasetçalarlı teyp ile beraber direksiyondan kumanda fonksiyonunun çaluştığını söylediler. acaba diyorum sony veya pioneer teyplerin bu direksiyondan kumandaya uyumlu modelleri varmı, bilen ve anlayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim...

|
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yok mu arkadaşlar bu işlerden anlayan?
  • Ses Uzmanı
    2870 Mesaj
    Direksiyon ve kumandaya uyumlu modeli yok pionner ve alpine ek kitleri var onlarda 800 900 lira civarini bulur o kumandayi ne yapican ki arkadasim. al 5000mp pionnerin kumandasi kutusundan çikio inan cok rahat usbde var rahat etme garantisi var.
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bana da orjinaline uygun olanı bulamayacam gibi geliyor, olmazsa dediğin gibi yapacaz artık.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşım ben 190 ytl ye renaultun çıkma cd çalarlı sadece track çalan mp3 çalmayanını buldum ve aldım.daha sonra aynısını 130 ytl ye eskidji bit pazarı var yenibosnada orada gördüm.aslında o parada etmez ama direksiyon kumandasını çalıştırdığı için aldım.serviste sadece kasetçalarlı olanına 850 ytl istiyorlar.lagunacılar buraya bölümünden bakarsan orada arabanın cd çalarını görebilirsin.sanırım 90 ve 100 . sayfaların arasında olması lazım.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.