Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

98 MODEL MERCEDES CLK 320 ALDIM (FOTOLAR GELDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: t4nr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
329
Cevap
15
Favori
26.585
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> 98 MODEL MERCEDES CLK 320 ALDIM (FOTOLAR GELDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3568 Mesaj

@ykpnrgz

Teşekkür ederim hocam

@Thør

Teşekkür ederim hocam, size de hayırlı olsun kazasız belasız

@bilgi@sayar

Hocam verdiğiniz ilanda ki araç gerçekten o kilometre ve ilk sahibinden ise galerici tabiri ile kupon araç oluyor. Fiyatta güzel bir indirimle alınabilir ama gördüğüm kadarı ile

koltuk ısıtma, dijital klima vs yok. Bunlar çokta gerekli değil derseniz değerlendirilebilir.

Bende 4-5 günlük bir kullanıcı olduğum için bakım vs konusunda sizi yanıltmak istemem ama özel servislerde rutin bakımları uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Ben bu tür işlerden keyif aldığım için açıkcası parçaları internetten temin edip sadece işçilik parası için ustalarla muhattap olmayı düşünüyorum.

Boyut park sorunu olan yerlerde sıkıntılı olabilir ama kullanım olarak şehir içinde hiçte büyük bir araba sürüyor hissi vermiyorve çok rahat kullanım imkanı sunuyor.

clk hakkındateknik bilgim var e serisi farklı mıdır boyut vs olarak bilmiyorum.

Vergi sistemi eğer gerçekten çevre içinse ozaman lpg li araçtan da vergi en az seviyede alınmalı, benim görüşüm budur.

@confickerbelasi

Teşekkürler hocam,evet en kısa zamanda kış lastiklerini alacağım haklısınız.
    |
    |
    Bahsedilenler: bilgi@sayar , Thør , confickerbelasi , ykpnrgz , barisatlas

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

• Yarbay
    3568 Mesaj

@nurum3858

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, Allah hiçbirimize kaza bela yaşatmasın

@0nur!

Amin hocam çok sağolun, hayalinizi gerçekleştirmek nasip olur inşallah

@omcool

Çok sağolun hocam, heryer kar buz, hava biraz düzelsinilk deneme yapıp paylaşacağım en kısa zamanda

@Mr.Power

Amin hocam çok teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: 0nur! , Mr.Power , omcool , nurum3858

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<
  • Yarbay
    3568 Mesaj

Hocam yakıtı en kısa sürede ölçüp bilgi vereceğim, sağını solunu kurcalamaktan inanın vakit bulamadım Tespitiniz çok doğru valla fotoğraftan analiz olmuş sizin ki, evet güzel bir pasta cila ile boya dediğiniz gibi kendine gelecek. Şu hali ile de göze çok batmasa da mercedese yakışmıyor. Teşekkürler tavsiyeniz için.

@Namaste.

Teşekkürler hocam güzel dilekleriniz için, daha iyileri sizlerin olsun. Toyota dan sonra zaten sınıf olarak 2 sınıf üst yani E segmenti bir araç olduğu için illa ki farkı ve tadı güzel oluyor
    |
    |
    Bahsedilenler: Namaste. , Maxib0sS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<
  • Yarbay
    3899 Mesaj
    Hayırlı olsun cesaret isteyen bir araç ama sonuna kadar parasını hak eder o fiyata ondan iyisi yok daha az yakanı parçası ucuz olanı var ama clk320 ninyanına yaklaşamaz hiç birini.
    Tekrar hayırlı olsun allah kaza bela vermesin corolla ilanlarına bakıyorum güncel olarak denk gelmedi gelse amcama almayı düşünüyorduk yeni sahibi olabilirdik.
    |
    |
    bizde 35 bine Aveo Sandero bakalin bir çılgınlık yapıp araştırmasını yapsak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

intel Haswell 4670k | Asrock Extreme 4 z87 | 7870 Xt [Tahiti] | Corsair Vengeance Ddr3 2x4 1600 Mhz | Corsair Cx 750 [Moduler] | Corsair Air 540 Case | Corsair 128 Gb Gs Ssd | Corsair H100i [Pull~Push] | Asus Vn247h 1920x1080p Full Hd Monitör | qCk Fnatic edition Mouse Pad | SteelSeries Kinzu v2 Pro | Logitech G105 Gaming Keyboard | Thermaltake Shock Gaming HeadSet
  • Binbaşı
    1137 Mesaj
    Hayırlı olsun bu forumda birçok adamın cesaret edemeyeceği bi araç almışsınız
    Allah kaza bela göstermesin
    |
    |
  • Binbaşı
    1545 Mesaj
    hayırlı olsun

|
    |
    Cok iyi bi tercih. Lpg ile kac yakiyor onu da soylerseniz :) hayirli olsun kazasiz belasiz binersiniz umarim

|
    |
    Bilgisi olan ve kullanan arkadaşlar bu tuşun işlevini anlatabilir mi ?

Alarm ile ilgili sanırım ama bastım bir fark göremedim

Her iki taradı da off yazıyor yani yukarı basınca ne kapanıyor aşağıda ne kapanıyor

İkisine de bastığım halde alarm devre dışı kalmadı demek ki başka birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 11 Aralık 2013; 8:57:01 >

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj
    Allah kaza bela vermesin , yazdığınız gibi ''araba kendine baktırıyor'' :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    hayırlı olsun, mercedes farkı işte
    |
    |
    |
    |
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Philips 19" Led \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Yarbay
    12069 Mesaj

Radikal kararlara açığım, her an her şey olabilir.
    |
    |
    Bahsedilenler: arifomer

@wampaa

Teşekkür ederim hocam, 1 gün ilanda kaldı namussuz denk gelmemesi normal. Forumdan birine gitmesini isterdim açıkcası, arada foto falan isteyip hasret giderirdim. 8 Sene dile kolay, çok anım geçti.

@Johnnie Walkerr

Kanınıza girmek istemem ama her kuruşunu hak ediyor.

@SAMVA

Amin hocam teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun

@etkinus

Teşekkürler

@Carvajal

Teşekkür ederim hocam, lpg ölçümünü en kısa sürede deneyip bu konuda ilk mesajda paylaşacağım, başlıkta da herkesin görmesi için lpg değeri geldi vs gibi bir değişiklik yaparım
    |
    |
    Bahsedilenler: SAMVA , wampaa , Johnnie Walkerr , etkinus , Carvajal

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

• Binbaşı
    1123 Mesaj
    Offff hocam hayalimdeki bir kaç arabadan biri. Mukemmel ozellikler var vallahi çooğu arabada olmayan özellikler. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

|
    |

vallahi çok güzel gözüm kaldı onu söylemeden geçemem şimdi ,şimdi aveo 1.3 lt almak var 35 bine dizel tam memur arabası,ama bi tarafda böyle bir araç var çok keyiflidir garanti sürmesi bunu off
    |
    |
    arifomer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

intel Haswell 4670k | Asrock Extreme 4 z87 | 7870 Xt [Tahiti] | Corsair Vengeance Ddr3 2x4 1600 Mhz | Corsair Cx 750 [Moduler] | Corsair Air 540 Case | Corsair 128 Gb Gs Ssd | Corsair H100i [Pull~Push] | Asus Vn247h 1920x1080p Full Hd Monitör | qCk Fnatic edition Mouse Pad | SteelSeries Kinzu v2 Pro | Logitech G105 Gaming Keyboard | Thermaltake Shock Gaming HeadSet
  • Yarbay
    3568 Mesaj

@İsimSoyisim

Amin hocam, eksik olmayın :)

@sakiiin

Otomatik sanzuman yağını söylediğiniz iyi oldu gerçekten hiç aklımda değildi, far işini kendim yapacağım polisaj makinem var. Biraz da el yatkınlığım var ve bu tür şeyleri yaparken keyf alıyorum. Dışarda benim kadar özen göstereceklerini de sanmıyorum, o yüzden yapabileceğim şeylere ben el atacağım. Burda sizlerle de paylaşırım.

@bulut582

Teşekkür ederim

@xmxksk

Teşekkürler hocam, araç alırken genelde kalbimin sesini dinliyorum belki yanlıştır ama yapım böyle

@Stand Alone

Bekleyip göreceğiz o zaman hocam hayırlısı olur inşallah.
    |
    |
    Bahsedilenler: bulut582 , sakiiin , xmxksk , Stand Alone , İsimSoyisim

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

• Yarbay
    3568 Mesaj

@Nz9

Çok teşekkür ederim hocam daha iyileri sizlerin olsun inşallah

@Johnnie Walkerr

Hocam maşallah de ozaman

Bende 8 yıl normal bir araç kullandım 1,6 lpg li. İnsan aracını sevdikten sonra hepsi mercedes gibi geliyor. İnşallah ilerde de gönlünüzde ki aracı alırsınız
    |
    |
    Bahsedilenler: Nz9 , Johnnie Walkerr

Toyota
    Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    19 Not

çekici kaldırınca ötmesin diye olabilir...
    |
    |
    arifomer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
son dakika
Lastik Fiyatları
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,398
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.