Şimdi Ara

Silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
11
Favori
30.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sienaumut

Teşekkürler hocam. Bekarken dediğiniz gibi insan biraz da içinin sesini dinliyor. En azından binmedim demem. İçimde kalmaz

@TEKLER

Amin hocam, Allah hiçbirimize kaza bela vermesin çok teşekkürler

@neilblack

Teşekkürler hocam, daha iyileri sizlerin olsun inşallah
  • Hayırlı olsun
  • Acaba bilen var mı bu araçta kickdown var mı ?

Birde yan camlar kapı açılınca hafif inmiyor mu coupe olduğu için zira silikona sıkışıyor camlar

@xxxjokerxxx

Teşekkür ederim hocam
  • Hayırlı olsun .
    Kazasız belasız binin inş.
    Aklınızda hiç " Acaba sorun,çıkartırmı" kuşkusu olmadı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Hayırlı olsun .
    Kazasız belasız binin inş.
    Aklınızda hiç " Acaba sorun,çıkartırmı" kuşkusu olmadı mı?

Olmaz olur mu oldu tabi ki hocam ama kayıtları temizdi motor ustamda onay verdi ve aldığım kişi de valilikte çalışan bir müdür olunca biraz da risk alıp aldım

Sıfır araç almak pek tarzım değil hocam zaten 35 bine sıfır araçta yok gibi. Biraz belki macera aradım biraz belki heves ettim ama alınca kullanınca motoru çalıştırınca, hata olmadığını anlıyorsunuz.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

@sebenlideniz

Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

Hayırlı olsun. Mercedeslerdeki kaliteli torpido ve yan kapı malzemeleri, koku sprey gibi parlatıcı koruyucu sanılan kimyasallara karsı biraz hassas.
    Eğer nemli bir bez yada kaliteli koruyucular kullanılırsa hiçbir şey olmuyor ancak ne olduğu belirsiz çin malı parlatıcı sünger sürülüp güneşin altında kalınca
    uzun periyotlarda çatlamaya sebep oluyor nedeni bu kalitesinde bir sorun yok içiniz rahat olsun. Aracınız sağlamlığını kanıtlamış çok iyi bir yol otomobili.

Mesela bizde (uzun yol şöförü babamda) 87 model 300E var (W124 kasa) Araç 27 yaşında ama doğru kullanıcının ellerinde haliyle araçta yıpranma yok.

biri 87 300E mi dedi

aah ah ne arabaydı be !

2005 te almıştım, dışı lacivert içi bejdi

1 sene kullandım ama

tadı hala damağımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: smucuk

Ben de yeni 2001 S80 aldım. Sizinkinin daha iyisi olmasada teşekkürler ;)

http://forum.donanimhaber.com/m_78751232/tm.htm @arifomer

tebrikler !

çok güzel seçim olmuş

kazasız belasız güle güle kullanın inşAllah
  • Hayırlı olsun çok şık bir araç :D
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    Hocam araçta kickdown var. Eminim.
  • Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Bence şu Pioneer' ı değişin.
  • @emr256

Teşekkürler hocam eksik olmayın

@neilblack

Hocam bende bozuk mu acaba d modunda dip gaz yaptım bir tık daha gitmedi

@gkb23

Hocam orjinali cd li birde direksiyonda tuş yok bende eski düzeneği taktım yakışmadı farkındayım ama işlevsel Müzik değiştirmek için teybe uzanmak hayatta en nefret ettiğim şey
  • OOOOOOOOOOOOOOOOO

ARİF bey beni hatırladınız mı acaba askere gitmekden önce cok muhabbet ederdik evden çıkmazdın ekmek çerez kola içerdin kızlara karşı utangaç yaş kaaça gelmiş üni okumak için izmir e mi ne gitmişdin

bi abin vardı hatta bu corollayı aldınız şimdide iyice aşmışsın kendini sonraları ne aradın ne sordun kaç kere aradım cevap bile vermedin şimdide mercedes almışsın vay be helal sana hayırlı olsun arif bey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

OOOOOOOOOOOOOOOOO

ARİF bey beni hatırladınız mı acaba askere gitmekden önce cok muhabbet ederdik evden çıkmazdın ekmek çerez kola içerdin kızlara karşı utangaç yaş kaaça gelmiş üni okumak için izmir e mi ne gitmişdin

bi abin vardı hatta bu corollayı aldınız şimdide iyice aşmışsın kendini sonraları ne aradın ne sordun kaç kere aradım cevap bile vermedin şimdide mercedes almışsın vay be helal sana hayırlı olsun arif bey..

Hatırldım tabi Adım caner dedin Ahmet çıktı hatta

Özele gel
  • Araç hayırlı olsun.

Gaz pedalı sona kadar basıldığında düğmenin rahatlıkla fark edilmesi gerekir. Belki araçtaki kick down düğmesi zamanla deforme olmuştur. Göstermekte yarar var.

• arifomer kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın bir arkadaşımın abisinde vardı, daha sonra arkadaşıma kaldı araç, 99 clk 320. aynı sıkıntıyı yaşamıştı ama sorunu nasıl çözdü hatırlamıyorum, gaz pedalı ayarı da olabilir, sensör arızası da(emin değilim). mutlaka göster bir ustaya ki aracın tam zevkini çıkar. çok sevindim, güzel bir tercih. o paraya kutu gibi oyuncak araba almak yerine dolu dolu harika bir araç almışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Araç hayırlı olsun.

Gaz pedalı sona kadar basıldığında düğmenin rahatlıkla fark edilmesi gerekir. Belki araçtaki kick down düğmesi zamanla deforme olmuştur. Göstermekte yarar var.

Anladım hocam bende acaba d modunda deactive oluyor d4 de mi aktif oluyor diye düşündüm ama dediğiniz gibi arızalı sanırım.

Masraflı bir parça mı, sadece yetkili serviste mi yapılır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Hocam yakın bir arkadaşımın abisinde vardı, daha sonra arkadaşıma kaldı araç, 99 clk 320. aynı sıkıntıyı yaşamıştı ama sorunu nasıl çözdü hatırlamıyorum, gaz pedalı ayarı da olabilir, sensör arızası da(emin değilim). mutlaka göster bir ustaya ki aracın tam zevkini çıkar. çok sevindim, güzel bir tercih. o paraya kutu gibi oyuncak araba almak yerine dolu dolu harika bir araç almışsınız.

Çok teşekkürler hocam dediğiniz gibi tadını çıkarmak için bu parçayı illaki yaptıracağım artık Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
  • Güzel araç, hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Araç hayırlı olsun.

Anladım hocam bende acaba d modunda deactive oluyor d4 de mi aktif oluyor diye düşündüm ama dediğiniz gibi arızalı sanırım.

Masraflı bir parça mı, sadece yetkili serviste mi yapılır ?

Açıkçası fiyatıyla ilgili hiç bir fikrim yok. Daha önce başıma gelmedi bu sorun. Mercedes yetkili servisleri tam soyguncu ve işini de öyle çok iyi yapan yerler değil. En azından benim tecrübelerim bu yönde. Kesinlikle iyi bir özel Mercedes servisi bulup oraya gösterin aracınızı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.