Şimdi Ara

Silinsin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
11
Favori
30.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yıl ileriden takip ediyor olmalıydı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubucup

bu tip eski clk lar en beğendiğim araba tasarımıdır.. aşığıyım desem yeri lakin 320 biraz yüksek bir motor değil mi hocam ?(lpg de dahi 50 kuruşun altına inmez) eski corollacı olduğunuza göre yakıtı düşünmeyecek kadar zengin değilsinizdir herhalde :P

Merhaba, evet 3200 ilk duyan herkesin gözünü korkutuyor ama clk 200 lerden az yaktığını çok az kişi bilir. Daha doğrusu kullananlar bilir.

50 tl ile 150 km gidiyor araç, hemde izmir şehir içinde kısa mesafede. İnanması güç ama gerçekten lpg ile inanılmaz uyumlu. Hem otomatik hem 3200 motor bir araç dediğiniz gibi 50 kuruş falan yakar sakin kullanımda. Ama ben yeri geliyor sıkıştırıyorum (Malum araç kanınıza giriyor). Ama 35 kuruş max 40 kuruş yakıyor 100 km de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

10 yıl ileriden takip ediyor olmalıydı bence

Anlaşıldı ise sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

quote:

Orijinalden alıntı: cubucup

bu tip eski clk lar en beğendiğim araba tasarımıdır.. aşığıyım desem yeri lakin 320 biraz yüksek bir motor değil mi hocam ?(lpg de dahi 50 kuruşun altına inmez) eski corollacı olduğunuza göre yakıtı düşünmeyecek kadar zengin değilsinizdir herhalde :P

Merhaba, evet 3200 ilk duyan herkesin gözünü korkutuyor ama clk 200 lerden az yaktığını çok az kişi bilir. Daha doğrusu kullananlar bilir.

50 tl ile 150 km gidiyor araç, hemde izmir şehir içinde kısa mesafede. İnanması güç ama gerçekten lpg ile inanılmaz uyumlu. Hem otomatik hem 3200 motor bir araç dediğiniz gibi 50 kuruş falan yakar sakin kullanımda. Ama ben yeri geliyor sıkıştırıyorum (Malum araç kanınıza giriyor). Ama 35 kuruş max 40 kuruş yakıyor 100 km de.

evet atmosferik motorlar lpg ye uyumludur ama 200 lerden az yakması hakikaten fevkalade.. çoğu motor düşük hacimli dahi olsa tork/ağırlık dengesizliğinden ötürü çok yakabiliyor ama sizinkinin durumu baya enteresanmış.. aman canım herneyse .. aslan besleyen yemini düşünmez :) gerçek şu ki bu kasaya ben aşığım.. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

• Hayırlı olsun araba kendini gosteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birakin yaksin ya. Aslan bu:)
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    215 bg sanırım araç dogrumu ? yakıtı ne kadar onuda yazarmısınız birde yürütmesi çok masraflımı ?
  • Boldviper alfa 156 kullanmisiniz oncesinde sanirim. Ondan biraz daha fazladir yakiti . Vectra 2.0 in da az yakacagini zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

215 bg sanırım araç dogrumu ? yakıtı ne kadar onuda yazarmısınız birde yürütmesi çok masraflımı ?

merhaba, 218 bg araç. yakıt yukarda da yazdığım gibi, 35-40 kuruş lpg İzmir Şehir içi.

Yürütmesi diğer araçlara göre haliyle biraz daha masraflı oluyor. corolla ya koyduğum yarı sentetik 10-40 yağ koymuyorum mesela. En basit örnek bu olsun.

ya da corolla da ki gibi 4 buji ile kurtaramıyorum.

Clk 320 de 12 buji var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 28 Haziran 2014; 17:45:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

merhaba, 218 bg araç. yakıt yukarda da yazdığım gibi, 35-40 kuruş lpg İzmir Şehir içi.

Yürütmesi diğer araçlara göre haliyle biraz daha masraflı oluyor. corolla ya koyduğum yarı sentetik 10-40 yağ koymuyorum mesela. En basit örnek bu olsun.

ya da corolla da ki gibi 4 buji ile kurtaramıyorum.

Clk 320 de 12 buji var

Sizde yanlış hatırlamıyorsam E110 kasa Corolla vardı değil mi?

• arifomer kullanıcısına yanıt
    aslanı besleyen yemıne katlanır hesabı haklısınız :)) ımkanım oldugunda tadına bakmayı ıstedıgım bı araba kazasız surusler dlerm
  • 2006 model agzina kadar dolu (f1 vites, sundoof, bose ses sistemi vs vs) A3 coupem var ama su clk lar eskiden beri beni etkiliyor. Siz dogru olani yapmis, zevkinize gore arac almissiniz.
    w208 cabrio istiyorum. Bakalim hayirlisi

• H.o.

• quote:

Orijinalden alıntı: FightAlways

H.o.

H.o ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katip1

quote:

H.o.

H.o ne demek?

Hayırlı olsun ?
  • quote:

quote:

H.o.

H.o ne demek?

Host ordan

• quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

quote:

quote:

H.o.

H.o ne demek?

Host ordan

O değilde eleman süresiz uzaklaştırılmış ovvv
  • @arifomer

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Ben de clk 200 cabrio almayı takmış durumdayım bu aralar.

İlanları ve mesajlarını incelediğim kadarıyla Avantgarde ve Elegance paketlerde standart donanım bulunmuyor, araca özel opsiyonlar sunulmuş sanıyorum. Örneğin koltuk ısıtma çoğu modelde olmasına rağmen kimilerinde yok, bazılarında "alarm off" seçeneği yokken, kimisinde far yıkama seçeneği yok sanıyorum. Konsoldaki 6 düğmenin tamamı her araçta bulunmadığı gibi, avantgarde veya elegance olmasından bağımsız olarak kimi özellikler bulunuyor ya da bulunmuyor, sizin tespitiniz nedir bu konuda? Aldığım zaman tüm opsiyonların mevcut olduğu bir araç almak istiyorum, ki bu konuda biraz sıkıntı çıkıyor, herkes full + full yazıyor ilanına ama öyle çıkmıyor.

@silver_storm

km.de şehir içi 35-40 kuruş yaktığını belirtmişsiniz, silver_storm'un clk 200'ü kaç yakıyor acaba, karşılaştırma açısından ondan da bir bilgi rica edelim, 320'nin yakıtıyla karşılaştırmış olalım almadan önce, çok yararlı olacaktır.

• Araç fena yanlız.

• @Zczz22

Teşekkür ederim.

@silver_storm

Ne yakıyor aracın onu söyle

@SalutGilles

Evet zze112 kasa kodlu corolla vardı. Ama benim ki hastalıklı bir birliktelikti. Çoğu parçası Türkiye ilk kez tarafımdan getirtildi. Yetkili servis çalışanları bile şaşırıyordu bu parça ne daha önce Tr'ye girmemiş diye. Orjinal toyota kule gergisinden havalandırma ızgarasının klipsine kadar... Düşünün manyaklığımı

@BOLDVIPER

İzmirde iseniz deneyebilirsiniz. İnşallah sizde gönlünüzde ki aracı alırsınız.

@incorsn

Sizin aracınızda çok çok güzel bir araç ama tabi cabrio keyfide başka olsa gerek.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.