Şimdi Ara

98 model lincoln navigator

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • naynbol (1 mesaj) Profes124 (1 mesaj) vulpius1905 (1 mesaj) texjrwillerjr (1 mesaj) Therocqula (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

şu araba kucuklugumden berı hayal.

amerikada ki arkadaşımın arabası. fıyatları soruyor en ucuzu 20 bin dolar diyorum. ow cok pahalı ben 4000 dolara aldım, babam ikincisini alacak yeni modelini diyor. bızım burada skyline rx7 ler cok var dıyor. ben burada en ucuzu 200 bin dolar diyorum. adam halime acıdı, hayallerin hep hayal olarak kalacak galiba dedi orada ben bittim 98 model lincoln navigator 

|
    |
  • önceki kasa kia sportage 1.6 otomatiğin fabrika verisi şehiriçi 11.5 lt idi reelde 13 lt tüketir 1600 cc 4 silindirli motor 1300 kg ağırlık ile. lincoln navigator, chevy tahoe vs bu araçlar çok yakmıyor. 5 lt üstü v8 motor ile şehiriçi 20 lt de yaksa çok yakmıyor veriler ortada. biz fakiriz. (tabi nasıl fakirlikse vw poloya 300.000 verecek kadar zengin ama iş v8 motorlu araca binmeye geldimi çok yakar.

• Masraflı ve 15 litre yakmasa güzel araba. 22 yaşındaki arabaya 160.000 tl fazla tabii ki. Geçen sene 70.000 tl idi ve o bile fazlaydı.

• Benim de hayalimdeki suv. Umarım bir gün sahip olabilirim. Eskisi ne kadar güzelse yenisi o kadar çirkin geliyor gözüme.
  • Taş gibi eskidikçe değerlenen Amerikan markasıdır. Valla çok güzel araçlar ama sanırım yenileri Türkiye'ye gelmiyor geliyorsa da ben hiç görmedim. Maalesef bu şartlarda bu aracı almak mümkün değil gibi duruyor. Ha diyelim aldın, o arabayı doyurması var.

• Yanı hobi için belki ama düzenli kullanım maliyetleri belini büker adamın.
  • Çevremde bundan ve Chervoletin eskisinden kullanan vardı ama zamanla elden çıkarttılar. Hobi amaçlı binmek için güzel araçlar ama;

98 model lincoln navigator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGroN -- 3 Aralık 2020; 14:30:35 >
  • Bu tarz arabalara sahip olmanın en kolay kolu gidip koruma ordusuna katılmak sanırım 98 model lincoln navigator 

• önceki kasa kia sportage 1.6 otomatiğin fabrika verisi şehiriçi 11.5 lt idi reelde 13 lt tüketir 1600 cc 4 silindirli motor 1300 kg ağırlık ile. lincoln navigator, chevy tahoe vs bu araçlar çok yakmıyor. 5 lt üstü v8 motor ile şehiriçi 20 lt de yaksa çok yakmıyor veriler ortada. biz fakiriz. (tabi nasıl fakirlikse vw poloya 300.000 verecek kadar zengin ama iş v8 motorlu araca binmeye geldimi çok yakar.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.