Şimdi Ara

98 Makinenin Xp Agını GÖrmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 98 bir makine kurdum fakat xp agında makine görülmüyor daha dogrusu bana sadece internete girse yeterli agı görmesede olur bu karma olay nasıl oluyordu hatırlayan varsa yazarsa sevinirim Kolay gelsin....

• xp ve 98 diyince aklam hemen worgroup ismi geliyor. ikisinin workgroup ismi aynı mı önce ona bak daha sonra 98 de ve xp de ikisininde dosya paylaşımı açıkmı onlara bak. Eğer yine olmuyorsa hatırladığım kadarıyla microsoft bunun için 98 yaması çıkarmıştı ona bi bak derim. Kolay gelsin.
  • 98 networküne girmemiş demektir.XP olan pc ini aç ve elemanın dediği gibi workgrup ismine bak...98 e de aynı ismi ver ve yine XP MAKİNEYİ AÇ.TCP ÖZELLİKLERİNE BAK...subnet,gateway ve dns lerde hangi ipler yazıyosa aynılarını ver.İP OLARAKTA 98 E Bİ IP VER OLACAKTIR...
  • eger onlar olmazsa bana pm at ben sana yama göndereyim
  • Ne yamasıymış bu kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: golgeadam

Ne yamasıymış bu kardeş

sen bilmiyonmu
  • Otomatik driver tan1t1yordum yanl1s driveri tan1yormus türkce karaterli bi ismi oldugundan otomatik tanimlamada onu atl1yor ve diger driveri yukluyormus neyse sorunu halletim arkadaslar sagolun kolay gelsin....
  • bazı aglarda win98 yüklü pc ler winxp yüklü pcleri domain calışma gurubu içinde görürler ama içine giremezler..Kullanma hakkınız yok gibisinden bir hata verir.İşte bahsettiğim yamam bunu ortadan kaldırıyor.Ama arkadas sorununu halletmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.