Şimdi Ara

98 COROLLA GLİ FULL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o araba çok mekanik bir alet dayıı kolay kolay bozulmaz etmez bence güzel araba ne olsun ayagını yerden kesiyor işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: takuyittin

o araba bu saatten sora servisten çıkmaz hoca. ne kadar bakarsan bak bi yerden sonra bakımlı bişey ifade etmiyo.

yuh be sen km si yüksek araba kullandın mı hiç daha önce? bizim 85 model şahin bile full bakımlıydı 170 bindeydi bir gün bile yolda kalmadık çünkü herşeyiyle bizzat ilgileniliyordu.

üstelik bu araç toyota şahinin lafı bile olmaz...

senin dediğinin mantıklı olabilmesi için o aracın toyota değil şahin doğan olması gerek. bakımlı ama konfor güvenlik saymaya gerek yok hiç biri yoktu işte. neyse kurtulduk allaha şükür bizde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 11 Ocak 2007; 19:58:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

quote:

Orjinalden alıntı: takuyittin

o araba bu saatten sora servisten çıkmaz hoca. ne kadar bakarsan bak bi yerden sonra bakımlı bişey ifade etmiyo.

yuh be sen km si yüksek araba kullandın mı hiç daha önce? bizim 85 model şahin bile full bakımlıydı 170 bindeydi bir gün bile yolda kalmadık çünkü herşeyiyle bizzat ilgileniliyordu.

üstelik bu araç toyota şahinin lafı bile olmaz...

senin dediğinin mantıklı olabilmesi için o aracın toyota değil şahin doğan olması gerek. bakımlı ama konfor güvenlik saymaya gerek yok hiç biri yoktu işte. neyse kurtulduk allaha şükür bizde..

• 3 yıldız almış teneke parçası vede tc de yere yakın araç ların içinde yere yapışmada ve tutunmada en zorlanan araç hızlanması iyi ama durması bi mesele ve de cok yandan önden falan neyse berbat bi araç alan yokki satıcı cıksın......
  • yakıtıda insanı bezdiriyor amcamın oğlunda var manyakta parçaları pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: slleey

yakıtıda insanı bezdiriyor amcamın oğlunda var manyakta parçaları pahalı

emin misin?
  • son kararın mı?
  • karar daha duruşma aşamasında
    quote:

Orjinalden alıntı: KUNG-FU 61

son kararın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: slleey

karar daha duruşma aşamasında
    quote:

Orjinalden alıntı: KUNG-FU 61

son kararın mı?

• hakim bey adam cevap vermiyor asalımmı
  • corolla gli hem düz hem otomatik vites kullandım. her ikisi de çok performanslı. performansı günümüzde üretilen çoğu 1.6 motorlu araçların çok üzerinde. arıza yapması çok zor. fakat frenleri ve yol tutuşu hiç iyi değil.
  • Forumda bilen bilir japon araçlarına karşı çok bir sempatim olmasa da zamanında bu Corolla'ların camlarına yapışırdım itiraf ediyorum Dizayn ve teknoloji harikasıydı zamanında ahh.. 2007 kasadan çok daha estetik duruyor hala
  • toyotanın en sevidigm modeli
  • Kaza yapmadıktan sonra 93-98 arası toyotalar mükemmeldir. Frenler berbattır,önden yapılan kazalarda en çok katlayanlar bu kasa toyotalardır. Tamam hepsi 0.6 mm sactan yapılmış ama toyotanın ön darbelerde hiç güvenilir olmadığını sonuna kadar iddia ederim. Hız istiyorsan bu kasa, ama güvenlik istiyorsan opel vectra derim. Akşam haberlerinde hırsızlık haberlerine bakın, dükkanların cam çerçeveleri hep vectralarla indiriliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet Uzun

Kaza yapmadıktan sonra 93-98 arası toyotalar mükemmeldir. Frenler berbattır,önden yapılan kazalarda en çok katlayanlar bu kasa toyotalardır. Tamam hepsi 0.6 mm sactan yapılmış ama toyotanın ön darbelerde hiç güvenilir olmadığını sonuna kadar iddia ederim. Hız istiyorsan bu kasa, ama güvenlik istiyorsan opel vectra derim. Akşam haberlerinde hırsızlık haberlerine bakın, dükkanların cam çerçeveleri hep vectralarla indiriliyor.

İlginç bir tespit ama doğru. Ben de dikkat ettim bu tür olaylarda hep Vectra B kullanılıyor. Bagajdan
  • evet benim de dikkatimi çekti bu..vectra b lerin piyasasını arttırabilir

quote:

Orjinalden alıntı: Woodpecker

quote:

Kaza yapmadıktan sonra 93-98 arası toyotalar mükemmeldir. Frenler berbattır,önden yapılan kazalarda en çok katlayanlar bu kasa toyotalardır. Tamam hepsi 0.6 mm sactan yapılmış ama toyotanın ön darbelerde hiç güvenilir olmadığını sonuna kadar iddia ederim. Hız istiyorsan bu kasa, ama güvenlik istiyorsan opel vectra derim. Akşam haberlerinde hırsızlık haberlerine bakın, dükkanların cam çerçeveleri hep vectralarla indiriliyor.

İlginç bir tespit ama doğru. Ben de dikkat ettim bu tür olaylarda hep Vectra B kullanılıyor. Bagajdan

• Bu vergi sistemi böyle olduktan sonra 96-99 vectra 2.0'ları 11.000-14.000 YTL arası piyasada bulmaya devam ederiz. REsmen bu araçları ve bunun gibi 2000 motor araçları bitirdiler. Yoksa fıstık gibi toyota corona varken ne işimiz olurdu corolla ile....
    quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

evet benim de dikkatimi çekti bu..vectra b lerin piyasasını arttırabilir

quote:

Orjinalden alıntı: Woodpecker

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: biddy_074

toyotanın en sevidigm modeli

keşke corolla classic diye yeniden çıkarsalar
  • keske ya çıksa ne guzel olurr
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.