Şimdi Ara

[979 TL] Xiaomi Redmi Note 4x (Snapdragon 625) [GG-N11-Hepsiburada-Cepport]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
4
Favori
16.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cepport satışa başlamış, Delta servis garantili. Fiyat bence gayet uygun. Ürünün kırılmaz ekran koruyucu ve şeffaf kılıflı seçeneği de var, onun fiyatı 1004 TL. Ayrıca aynı satıcının ürünleri arasında Edge ekranlı Mi Note 2 6GB ram 128GB hafızalı olan model de var, fiyat 2399 TL.

Worldcard ile alım yapanlara World puan hediyesi de var.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-ram-snapdragon-625-islemci-4100-mah-global-stabil-rom-cep-telefonu-281447768

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-snapdragon-625-islemci-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilifli-cep-telefonu-281447846

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-redmi-note-4x-32gb-3gbram-snapdragon-625-cep-telefonu-P183865648

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4x-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV00000579IQ

Edit:

Benim cihazım geldi. Simsiyah renk ve global donanımlı cihaz, kutu vb. tüm resimleri alta ekledim. Ürün kargodan hasarsız geldi, ne kadar telefon kutusu haricinde koyulan kutuda biraz hasar olsa da telefon ve telefon kutusunda hasar yok, jelatin/kılıf şeklinde almıştım, gönderilen ekran koruyucu orta bölümü muazzam kapatıyor, kenarlara kadar kapatma yok çünkü 2.5D yüzünden havada kalırdı, böyle bir seçim iyi olmuş ekran koruyucu için. Telefonlarımı kılıfsız kullanırım genellikle fakat deneme amaçlı şeffaf silikon kılıfı taktım harika oldu. İnce, hafif, telefonu kaba göstermiyor. Açıkcası dün Lenovo P2 için kılıf/jelatin alıp hüsrana uğramışken nasıl piyasada bu kadar farklı ürünler var anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 16 Mayıs 2017; 17:45:4 >

• cepport'tan alışveriş yapacağına parayı direk çöpe at en azından masraf çıkartmaz
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Ne yani şimdi aynı cihazı 50/75 TL ucuza alacağız diye kutusuz, garantisiz mi alalım? Her halükarda devletin kayıtlarına girmiş, ithal edilmiş bir cihaz, garanti hizmeti de veriliyor, çok sorun olursa hukuki yollarda var, ee?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Ne yani şimdi aynı cihazı 50/75 TL ucuza alacağız diye kutusuz, garantisiz mi alalım? Her halükarda devletin kayıtlarına girmiş, ithal edilmiş bir cihaz, garanti hizmeti de veriliyor, çok sorun olursa hukuki yollarda var, ee?

Buyursunlar efendim.

https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-newport-gg-cepport-hb-mys-iletisim-intellicell--121308096

• Paylasim icin tskler ama mi6 geldi gelecek

Oyuzden note 2. Bence pahali

Redmi not 4x de ozelliklerine gore pahali oldugunu dusunuyorum mi5 daha ii bir secenek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attığınız konunun ilk cümlesine baktınız umarım? Ayrıca aynı ürün için daha iyi satıcı seçenekleri varsa paylaşın onu tercih edelim.

• quote:

Attığınız konunun ilk cümlesine baktınız umarım? Ayrıca aynı ürün için daha iyi satıcı seçenekleri varsa paylaşın onu tercih edelim.

10 ay uğraşıp para iadesi almak ne anlama geliyor siz biliyor musunuz? Nelerle karşı karşıya gelmiş, ne biçim tiplerle uğraşmış. Aynı firmadan bende LG G4 alma gafletine düşmüştüm. Muhatap bile bulamamıştım. Böyle kansızlara para kazandıracağınıza alın parayı çöpe atın daha iyi. En azından uğraşmazsınız. Tabii siz burda kendi ürününüzün reklamını yapmıyorsanız
  • Bak bakalım profile, ikinci el sattığım ürünlere, ne boş beleş terbiyesiz insanlarınız. Alternatifiniz yok, önerebileceğiniz bir seçenek bile yok, kanun er yada geç uygulanmış ama siz yine de zeytinyağı gibi üste çıkmaya uğraşıyorsunuz, pes doğrusu.

• quote:

Bak bakalım profile, ikinci el sattığım ürünlere, ne boş beleş terbiyesiz insanlarınız. Alternatifiniz yok, önerebileceğiniz bir seçenek bile yok, kanun er yada geç uygulanmış ama siz yine de zeytinyağı gibi üste çıkmaya uğraşıyorsunuz, pes doğrusu.

Kardeş kanun er yada geç uygulanmış diyorsun da: ADAM TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ KARARINI TAKMAMIŞ. İcraya gelmişler anca öyle almış parasını. Hadi yiyosa vermesin o durumda? Ha buraya bu konuyu açmışsınız, ha instagramda ucuz adidas nike satanların konusunu açmışsınız. Hiçbir farkı yok
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Gecikmiş adalet adalet değildir. Sen bu urun bozuk dediğinde ürünü iade alması gereken firmanın, almamasindan dolayı 12 aya kadar uzayabilen hakem heyeti süreci ile peşinden yine aylarca sürebilen icra prosedürü ile uğraşacak olsan, baştan fazladan vereceğin 50-100 liranın hesabını yapmazsın.

Kaldı ki ürünü Türkiye de satan adamakıllı site yok, xiaomi mi5 prime gibi normalde 1100-1200 civarına satılıp da bu fiyata düşmüş olsa tamam avantajlı dersin ama mukayese edebileceğin bir fiyat bile yok.

Birseyi kimden aldığın önemli. Bu satici özelinde konuşmuyorum ama satıcının görevi ürünü satmakla bitmiyor, satış sonrası destek diye birşey var. Bu konuda kimisi adamı vezir de eder rezil de.

Kimse konunu baltalamak için söylemiyor. Senin çıkıp millete terbiyesiz demen hoş olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 9 Mayıs 2017; 7:15:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bak bakalım profile, ikinci el sattığım ürünlere, ne boş beleş terbiyesiz insanlarınız. Alternatifiniz yok, önerebileceğiniz bir seçenek bile yok, kanun er yada geç uygulanmış ama siz yine de zeytinyağı gibi üste çıkmaya uğraşıyorsunuz, pes doğrusu.

Arkadaşın verdiği linktende anlaşılacağı üzere satıcı bu tavırda bi vatandaş.

• Fiyat güzel. Garantisiz zaten 900-950 ye satıyorlar. İmei çakma ve hiç garantili olmamasından iyidir bu fiyata

Cepport linki verilen konudaki telefon LG G4 onunla kıyaslamanın da manası yok. G4 çoğu versiyonda kronik anakart sorunlu bir telefon. Xiaomi telefonların bu şekilde durduk yere bozulma ihtimali %1 bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 9 Mayıs 2017; 8:59:14 >
  • Mi Note 2 yi Mi6 tanitimindan once getirselerdi ben bile alabilirdim. Fakat Mi6 tanitimindan sonra getirmek ustelik de bu fiyatlara...

Mi6 nin fiyatini da umarim sisirmezlerde rahatca alabiliriz.

• Beyler bayanlar, hangi kafayla yazıyorsunuz siz bu mesajları? Adam beni ürünün satışını yapıp o yüzden övmekle itham ederken benim terbiyesiz demem mi problem

Cepport ve Delta firmaları benim zerre umurumda değil, iyi yada kötüdür orasını düşünme şansım yok çünkü bu ürünün garantili satılan başka bir alternatifi yok bu ülkede. Garantisiz satılanlarını da bu forumdan görebileceğiniz üzere 899 TL ile 999 TL arası değişen fiyatlarıyla bulabiliyorsunuz. Bu durumda 979 TL'den kutulu, tüm aksesuarları tam olan, bir şekilde ithal edilip devletin kayıtlarına geçen, üründe sorun vs olduğunda hakkınızı er yada geç kanuni yoldan alabileceğiniz bir muhattabınız var diye öneriyorum. İdraki meali denen bir şey var. Bu ürünün satıcısı değil, alıcısıyım (alta sipariş fotoğrafı ekledim), şartları tarttım, bana mantıklı geleni yapıp siparişimi verdim, bu doğrultuda önerimi de yaptım. Kimse keyfinizin kahyası değil, bu ürünleri almak istiyorsanız garantisiz olanlarını da alabilirsiniz.

• Malum yerde 207 dolar. %10 indirimli alma şansı da var. 670 liraya geliyor an itibari ile. Fark öyle 50/70 tl değil yani :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cepporttan beleş para bile alınmaz. Kanser olmak istemiyorsanız bulaşmayın

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Malum yer neresi hocam anlamadık cahilliğimize ver yurt dışı ise o iş sakat

not:ben de almayı düşünüyorum onun için sordum

• mi 5s ve bu telefon arasında kaldım. mi5s fiyat farkına değer mi arkadaşlar?
  • Bu satici hakkında çok kötü şeyler okuduk yani bedava bile verse almayın .

• CEPPORT'mu ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.