Şimdi Ara

970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TURK-ŞAD

quote:

Orijinalden alıntı: imate

Ben bu anakartı kullanıyorum ve sorunlarını yazıyorum. Ayrıca kullanıcı deneyimlerinde ram sorunu yaşayan arkadaşlar var benim gibi son sürüm biosun sıkıntılı olduğunuda yazan var benim anakartım bozuldu servise verdim 20 günde yapamadılar msı garanti servisi berbat bunu herkes biliyor. Benim anakartı getiren yıldız holding ama garantisine maalesef karışmadı başka servis firmaları ile çalışıyor. Anakartın yenisi geldi hala donma ve kasma problemi yasıyorum bütün güncel parçaların serviste yenilendiği halde.

Bu anakartta kardeşim ram uyumsuzluğu var bunu inkar edemezsin, ayrıca overclock performansı düşün 4 fazlı zaten. Diğer markalarda sıkıntı yaşayabilirler lakin işin garanti boyutuda var msı garantisi berbat kardeşim.

Sen yaşamışsın ben bugüne kadar en ufak bi sorun yaşamadım, istisnalar kaidei bozmaz..Sen sorun yaşadın diye koskoca firmaya çamur atmak büyük hata, ben iki anakart kullanıyorum, biri X79- GD45 diğeride bu ve şuana kadar en ufak bi sorun yaşamadım, hatta gigabayte ve asus da görmediğim kadar kolay basit kullanıcı dostu yazılımları ile çok memnunum... Servis MSI ile alakalı değil, Distbrütör ile ilgili sen sorunu direkt firmayla irtibata geçip görüştünüzde böyle sizimi süründürdüler..? Suçlayıp çamur atacaksan türkiyedeki o servise at firma ismini kötüleme bilip bilmeden...

Sen sorun yaşamadın diye benim yada başkasının sorun yaşayacağı anlamına gelmiyor o at kafandaki gözlükleri çıkarda önüne bak istersen MSI Türkiye de destek veren servisler berbat sana 50 tane konu linki atarım ben servisten bahsediyorum sen hop firmaya genelleme anlıyorsun lafı nerenden anlıyorsan. Anakartta bios sorunu var ram seçiyor o attığın linkte de bunu belirtmiş insanlar eee ne diye yaygara koparıp yırtınıyorsun ki sanki yalan söylüyoruz .

Overclock performansı düşük üzerine biraz ekleyip overclock performansı iyi olan bir anakart alınabiliyor.

Anakart ram seçiyor o koca kafan alsın bunu bios sorunu var insanlar 2.6 sürümü sorunlu diye 2.5 düşürüp kullanıyor bundan haberin yok ötüp duruyorsun burda.

Firmayı genellemedim ben sorun yaşadım ve sorun yaşayan insanda çok . Anladık marka fan boyusun boşuna ötme yani.

• Stalker83 S kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda fps düşmesi kasılmalar yaşanıyor hocam son sürün biosta anakartı forumda kullanıcılar sayfasına girdiğin zaman görebilirsin yorumları. Ayrıca ram görüyor lakin 1600 mhz ram 1333 de çalışıyor anakart overclock destekli ram voltaj veriyorum çakılıyor. Default değerlerde sayfalarda çakılıp önbellek bekleniyor hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_52

selamün aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim anakart oyun bilgisayarı için nasıldır.maddi durum biraz sıkıntılı olduğu için kaliteli ve ucuz bulmaya çalıştım.

o anakartın üzerine takıcağınız işlemci ve ekran kartı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ojhora

quote:

selamün aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim anakart oyun bilgisayarı için nasıldır.maddi durum biraz sıkıntılı olduğu için kaliteli ve ucuz bulmaya çalıştım.

işlemci:amd fx x6 6300
    ekran kartı:sapphire hd7950 3 gb 384 bit
    ram:4 gb kingston cl9
    buyur kardeşim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ojhora

quote:

işlemci:amd fx x6 6300
    ekran kartı:sapphire hd7950 3 gb 384 bit
    ram:4 gb kingston cl9
    buyur kardeşim

o sistem için güzel bi anakart o anakart o işlemci ve ekran kartını at gibi koşturur

• sağol yardımın için
  • Murat_52 kullanıcısına yanıt
    eğer kullanacağım kasada ön panel usb 3.0 var ise anakartı G43 al
  • Kullanıyorum gayet te memnunum ama o.c potansiyeli diğer muadillerine göre daha düşük, ben 4gz da işlemcimi kullanıyorum ve bir sorun çıkarmıyor, çok kasmamak gerekli. o.c yapmıyacaksan yada o.c işini çok zorlamayacak san fazla para vermene gerek yok.
  • quote:

Oyun sistemi için fiyat/performans bir model. PCIe 2.0, SATA 6Gb/s ve USB 3.0 desteği var.

İlave olarak; oyun sisteminde 1000$'lık anakart alsan da, elde edeceğin frame sayısında herhangi bir değişiklik olmaz. Yanında OC'de yaparım dersen Gaming yada MPOWER modellerine bak derim ama bütçeni çok aşar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.