Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

9700pro goruntu bozuklugu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 9700pro goruntu bozuklugu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    151 Mesaj
    his9700pro kullanıorum. oyunlarda ve atinin kendi demolarında ekranda mavi sarı veya kırmızı cizgiler beliriyo. nasıl cozecegimi bulamadım. his e e-mail attım cvpda gelmedi. son catalystleri kullanmama ramen sorun duzlmedi. aldiim bi ss ı gosteriim daha rahat anlarsınız problemi.resimdeki sarı cizgiler

|
    |
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    ben bu foto dan bir şey anlamadım :)) daha düzgün bir şey çekemedin mi?
    bende de birkaç sürücü kurmama rağmen vertex ler ve gölgeler hatalıydı...format atıp yeniden windows kurdum düzeldi...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj
    Ekran Kartını overclock etme girişiminde bulundun mu? Ekran Kartını yeni mi aldın? Yeni değiilse önceden bu olay varmıydı?
    |
    |
  • Yarbay
    6336 Mesaj
    anakartım i7025 mı
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    ekran kart? yeni evet
    ekrandaki sar? cizgilerden muzdaribim bunlar mavi ve k?rm?z? olarakta beliriolar
    ankart?m asus p4p800. overclock girisiminde bulunmadim.
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    yokmu bilen yav?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj
    Sen en iyisi ekran kartını değiştir.Garanti kapsamında.Değiştirdiğin zaman sorun olmaz.Galiba devresindeki bir elemana bişii olmuş.Sen Hiç vakit kaybetmeden aldığın yere geri götür,Sorunu söyle ama kesin değiştirsinler yaptık felan ayakları yapmasınlar :)
    Bide ekran kartını iyi oturmuşmu bi daha kontrol etsen iyi olur galiba üstünden hafifçe bastır.Kilit kapanma sesi duyarsın zaten.
    Bide anakartla alakası ne??
    |
    |
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    Senin kart büyük ihtimal hakkı rahmetine kavuşmuş.Yazılımsal olarak gibi gözükmüyor.Sen kartı garanti ile degiştirmeye bak.
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    sizce niye veya ne gibi hatadan dolay? boyle bi sonuc ortaya c?kt??? oc fln hic denemedim kart uzerinde. bide baz? oyunlarda bi objenin bi parcas? dier bi objeye kadar uzuyo. windowsdan olabilirmi??
    |
    |
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    senin kartın ramlerinde problem oluşmuşa benziyo.Niye granti ile degiştirmeyi düşünmüyorsun da çözüm aramaya çalışıyorsun.Benim garantili bir kartım arızalandıgında degiştirmeyi çok seviyorum.Hem yenilenmiş oluyo.Bence garantiye arızayı anlatarak gönder.Yoksa boarda takarlar açtı diye yollarlar gerisin geri.
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    ya zamanim olmadigi icin
    ama temiz sisstem kurdum olmadi
    yolliyacam
    sagolun yardimlariniz icin.
    |
    |
  • Yarbay
    2596 Mesaj
    ekran kartının ramlerinde sorun var

kolay gelsin[afro]
    |
    |
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    bi kartta problem varsa distrubutore olayı açıklayarak göndermek en iyisidir.çözüm aramak yanlıştır.bazıları sogutayım falan derken kartın garantisini bozuyorlar.(sanki olay sıcaklıkmış gibi) ve sona geriye kartın arkasından bi bardak soguk su içmek kalıyo.
    |
    |
  • Yarbay
    2332 Mesaj
    ya ne biçim fotoğraf olmuş ööle? sabah sabah midem bulandı,bööarrkkk
    [oo]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Mobilya Takımları
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.