Şimdi Ara

97 model polo mu 2000 model Clio mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12-13 bin liralık bütcem var sizce hangisini almalıyım ?
    araçlar hatchback olacak.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yok-boyle-bi-makine-bir-bak-146090925/detay seneye bunun gibi birşey alacağım bunu bayadır gözüme kestiriyorum al senin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yok-boyle-bi-makine-bir-bak-146090925/detay seneye bunun gibi birşey alacağım bunu bayadır gözüme kestiriyorum al senin olsun

Sağ kapı tamam da sol kapı da sanki oynama var. Tamponlar değişmiş gibi. Ama yaşı dolaysıyla olabilir. Eğer ön tarafta değişen varsa arabaya çok iyi baktırmanız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangs06

12-13 bin liralık bütcem var sizce hangisini almalıyım ?
    araçlar hatchback olacak.

Polo3 ler çok masraflı.
    .
    Tavsiyem megane coupe
    Veya
    Citroen xsara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iki araç arasında 2000 Clio nun yürütme maliyeti daha uygun olacaktır ve temizini daha rahat bulmanız olası.

Ancak hb bir araç istiyorsunuz 4 kapı şart değilse o fiyata, Megane Coupe, Pug 306 veya bir ihtimal 206 bulabilirsiniz. Coupe ve 306 ya sahip olmuştum zamanında ikiside kullanıcısını üzmüyecek fiyatına göre gayet tatminkar araçlardır. Özellikle Coupe nin 1.6 16v lik motoru oldukca seri ve ekonomiktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtzihni

quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yok-boyle-bi-makine-bir-bak-146090925/detay seneye bunun gibi birşey alacağım bunu bayadır gözüme kestiriyorum al senin olsun

Sağ kapı tamam da sol kapı da sanki oynama var. Tamponlar değişmiş gibi. Ama yaşı dolaysıyla olabilir. Eğer ön tarafta değişen varsa arabaya çok iyi baktırmanız lazım.

Servise gostermek lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 97 polom vardı, kronik bir stop etme sorunu vardı ama o sorun genel bi sorun değildi o araca ait olan bir sorundu. Fakat o sorunla uğraşırken bu modellerde boğaz kelebeğinin sık tıkanması nedeniyle genel bir stop etme sorunu olduğunu öğrenmiştim. Bunun yanında o arabadaki klima performansını birçok yeni arabada göremedim. Bozuk yollardaki darbe emişi de güzeldi. Bunda 13" jantların da payı büyük tabii.

Clio burada daha mantıklı duruyor, hem yeni model hem parçaları nispeten daha uygun ve bulunabilir seviyede. Yakıt tüketimi olarak polodan az yakacağı aşikar. Bir de polodaki hidrolik direksiyondan ben pek bişey anlamamıştım, hidrolik mi değil mi pek belli değil, çok sertti. Clio tüm renault serisi araçlarda olduğu gibi direksiyonu olsun, pedal takımı olsun, vites geçişleri olsun gayet yumuşak bi araç. Tabii clioyu "hb" olacağını düşünerek yazdım düşüncelerimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.