Şimdi Ara

97 model kawasaki zx7r almak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sahibinden-kawasaki-zx7r-402652952/detay/
    arkadaşlar bu fiyata böyle bir motor almak nasıl olur ? fazla param yok super sport bağıran bir makine almak istiyorum çin kore malı 150 250 cc yerine. bakımları ne kadar tutar bilgisi olan var mı?

• Öncelikle ne kadar tecrüben var sence yeterli midir böyle elektronik desteksiz bir canavar için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thediskavrici T kullanıcısına yanıt
    7 senedir motor sürücüsüyüm 6-7 yaşımdan beri bisiklet üstündeydim ondan önce o sıkıntı değilde 97 model motor ne kadar yorgundur ? elektronik desteksiz i açarmısınız ?
  • Tarladan patates almakla eşdeğer. Bunu alırsanız büyük ihtimalle elinizde kalacak, bolca sanayiye uğrayacaksınız. Motor bloğuna el değirmemiş usta yoktur. 20 yaşında bir SS makinenin motorunun yorgun olmama ihtimali yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • winchester34 W kullanıcısına yanıt
    Yani çekiş kontrol vb. şeyler olmayacağı için daha tehlikeli olabiliyor. Supersportlar en çok yorulan en çok apaçi eline geçen makinelerdir. Temiz olma şansı var ancak ben bu riski almazdım.

• thediskavrici T kullanıcısına yanıt
    seçeneğim çok az hocam bu paraya takasta vereceğim araçta aynı şekilde 92 model bir araç pek bir fark olmayacak
  • Alinmaz sizi cok ugrastirir, yinede kendiniz bilirsiniz.

• İkinci elden bu fiyatlara cbr250 bulabilirsiniz. Hatta cift silindir kawasaki 250 lerden bile rahatlikla bulursunuz. Macera aramayin bence

• _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    takasa aracımı sürüyorum ancak pek yanaşan yok hocam yüksek ihtimal 250lik su soğutmalı çift silindir buldurmaya çalışacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

takasa aracımı sürüyorum ancak pek yanaşan yok hocam yüksek ihtimal 250lik su soğutmalı çift silindir buldurmaya çalışacagım

Yani araciniz nedir bilemiyorum fakat az da olsa piyasasi varsa satin direk.

Kaldi ki bu dedigin de onemli. Demek ki motorun sahibi motordan sogumus araba takasini kabul ediyor. Belki hevesini alacak kadar acemidir hevesini almistir motoru hic etmis olabilir (bakimlari aksamistir vsvs), belki de motorla bir ciddi sikintilar yasamistir bu motor onu motosiklet dunyasindan sogutmustur.

Tabii dogacak bir bebek vs de etken olabilir ama hic belli olmaz. Kaldi ki 10 bin lira 20 yasinda ki bir 250'lik icin cok fazla. 10bin liraya abs'li pulsar satiyorlar..

• Motosiklet tamircileriyle yakin arkadas olursunuz.

Omrunuz asfalttan cok tamirhanede gecebilir

Hayirlisi olsun diyelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.