Şimdi Ara

97 marea aldım bazı sorunlarım var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay önce 97 model marea aldım. Araçta lpgde stop etme sorunu var,yolda aracı boşa atında küt gidiyor. Pc ye bağlattım 4 ad. sorun çıktı
    1.Hava basınç sensörü
    2.Hava emme sıcaklık sensörü
    3.araç hız sensörü
    4.Kademe motoru
    Bu arızaları sildik ama yine geliyor
    aracın beyni söküldü lehimler tazelendi ve adaptasyon yapıldı, yine geliyor.
    Sonuç olarak sorun çözülemedi araç stop etmeye devam ediyor.
    Ustalar hepsi aynı anda bozulmaz diyor. Lpgci BRC var bunda sıkıntı yok diyor.
    ne yapacağı şaşırdım
    Lütfen yardım edin......

• Arac rolantidemi stop ediyor benzindemi yoksa gazdami stop ediyor ayrica rolantide dalgalanma varmi bunlar onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergin. kullanıcısına yanıt
    LPG DE YOLDA GİDER İKEN YAPIYORDU AMA ÇÖZDÜM SORUNU.

ŞUAN SADECE BEYİN ARIZA OLMADIĞI HALDE YUKARIDA YAZDIGIM 4 AD. ARIZAYI VERİYOR SİLDİRİYORUM YİNE VERİYOR BANA ZARARI YOK ASLINDA.
  • Hocam sildirdiginde siliniyormu? Bu onemli eger silinip sonralari tekrar cikiyorsa sensor gecici ariza veriyor demektir. Oksitlenmistir wd40 ile temizlenmek ile cozulebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SİLİNİYOR SONRA YENİDEN GELİYOR
    HEPSİNİ KONTROL ETTİK TESİSATI KOMPLE KONTROL ETTİRDİM SIKINTI BULAMADILAR
    BÖYLE KULLANIYORUM SIKINTI YARATMIYOR
    İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOL.
  • rolanti motoruna bakırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 97 MAREA ELX

1 ay önce 97 model marea aldım. Araçta lpgde stop etme sorunu var,yolda aracı boşa atında küt gidiyor. Pc ye bağlattım 4 ad. sorun çıktı
    1.Hava basınç sensörü
    2.Hava emme sıcaklık sensörü
    3.araç hız sensörü
    4.Kademe motoru
    Bu arızaları sildik ama yine geliyor
    aracın beyni söküldü lehimler tazelendi ve adaptasyon yapıldı, yine geliyor.
    Sonuç olarak sorun çözülemedi araç stop etmeye devam ediyor.
    Ustalar hepsi aynı anda bozulmaz diyor. Lpgci BRC var bunda sıkıntı yok diyor.
    ne yapacağı şaşırdım
    Lütfen yardım edin......

iyi günler.Aracı alalı bir hafta oldu ve sorun aldığımızdan beri var.Acemisi olduğumuzdan anlayamadık.
    Sizin sorunla aynı sanırım.
    Araçta tüpte iken ayağımı gazdan çekince kaçıncı viteste olursa olsun stop ediyor. benzinde etmiyor.
    Ama hem benzin hem de tüpte özellikle 1 ve 2.viteste tekleme yapıyor ve çok sinir bozucu.Acaba sizdeki sorunda aynısı mıydı?Aynısı ise sorunu nasıl çözdüğünüzü fotoğrafla birlikte detaylı anlatmanız mümkün mü?
    Aracın aküsü kendiliğinden bitiyordu kaçak var dedi elektrikçi bir şeyler yaptı ama bugün yine çalışmadı.Akü bitmemiş ama .sanırım şase var.aracı babama aldık çok mahçup oldum acilen yardımlarınızı bekliyorum.

Not.araç bilgisayara bağlandığında tamirci faz sensörü arızalı onu değişcez olmazsa beyindendir dedi.çok fazla masraf harcamadan kurtulmak istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.