Şimdi Ara

97'liden Ygs2017 Yorumu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle 2015te 37k, 2016da 25k oldum. Bu sene de öylesine girdim 410 puan civarı bişey bekliyorum..

Gerçekçi olmak gerekirse ygs 2015 ile hiç bir sınavı kıyaslayamazsınız. Kimsenin haddi değil bu. Öyle pcden yazdırıp çözüp de 'ay ne var bunda' demekle olmuyor. Bana göre gelmiş geçmiş en baba sınavdır 2013 ile beraber.

Gelelim 2016ya. Fazla kolaya kaçtılar. Böyle bir sınav da bir daha gelmez. Aşırı kolay bir sınavdı.

Bu seneki sınavı 2015 ile karşılaştıran ya 99ludur ya 98lidir ya da hala liselidir. Bu seneki sınav tarz olarak geçen seneki sınava benziyor bence. Zorluk olarak da hemen hemen aynı diyebilirim. Fakat geçen sene zaman alan soru sayısı bu seneden azdı. Bence puanzadan 2016 sıranıza bakıp bi tık üstünü hayal edin. Yoksa hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Lütfen 2015le falan kıyaslayıp boş umutlara kapılmayın. 2016ya göre 35k ise bu sene en fazla 25k olur. Daha da bişey beklemeyin.

Yine de bi abiniz olarak ygsyi fazla takmamanızı öneririm. Ygs nankör sınavıdır, lys hak sınavıdır. Herkese başarılar dilerim.

Edit: bu sene naptığımı merak edenlere de netlerimi yazayım.
    Türkçe 32.5
    Sosyal 10.25
    Mat 37.5
    Fen 30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eflu -- 13 Mart 2017; 13:14:28 >

• Sizi parayla mı gönderiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 97 li olunca insanlıkta rütbe falan almıyosun haberin olsun . anca 15 - 20 ay büyüksün burdakilerden ..
  • Bu senenin mati 2015den zordu aksini iddaa ediyorsan bir halt bildiğin yok.

Not: 96 Aralık

• Bir 96 lı olarak. 2015 tr si ile kafa kafaya yarışır. Felsefe ve din gördüğüm en zor felsefe ve dindi. Mat zaten baya zordu. Fizik zordu kimya basitti bio ortalama üstüydü.

• Bende 97 liyim 2015 e de girdim bu senenin matematigi 2015 e tersten saplar fen de fizik daha zordu bu sene sosyal ayniydi ee?

2014 2015 arasi gelicek adam kici kirik 2015 turkcesiyle butun sinava methiyeler diziyo saka misin kardesim sen

• Neymiş haddi değilmiş liseliymiş sana bu hakkı kim veriyor madem kolaydı ilk bine neden girmedin

Yazmak istemiyorum ama delirtiyorsunuz

• little.devil L kullanıcısına yanıt
    kardeşim önce doğru düzgün konuş, sonra nedenini yaz cevap vereyim. biraz efendi ol 500 yapsan da bi işe yaramaz.
  • Eflu E kullanıcısına yanıt
    Söylediklerimde bir yamukluk olduğunu göremiyorum

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    2015 mat 11 yanlış
    2017 mat 2 yanlış

2015te nasıl çalıştığımı bir ben bir allah biliyor. bu sene ünide okuyorum öylesine girdim. haltı seninkiler yemiş
  • revolution1907 kullanıcısına yanıt
    kardeşim girsem 2015te girerdim zaten en çok o sene çalıştım. bu sene öylesine girdim. neye deliriyosun anlamış değilim. o zaman bu sene 10k mı olacağım ben ?
    Ulan senin netin mi zorluk kriteri? Benimde 2016 mat 25net bu sene 28 net o zaman bu sınav 2016dan da kolay

• Kardeşim yorumuna katılıyorum geçen sene uniye yerleştim ama zevkine girdim sinava.

Bu sınavın tek olayı Mattaki ZAMAN ALICI SORULAR.Zor bi sınav kesinlikle değildi 2016dan kötü gelmez bu bir gerçek ama 2015te gelmez.2014-2016 arası diyorum ben.

Netlerim:tr 30

sosyal:25

mat:24(Geometri bakmadım,problemlerden canım hangisi istediyse çözdüm)

Fen:29

• Gerçekçi olmak gerekirse ygs 2015 ile hiç bir sınavı kıyaslayamazsınız. Kimsenin haddi değil bu

sen kim oluyosun lan ?
    Eçen senelere girip saçma yorum yaşanlara deliyorum zaten 2015 e falan girince tecrübe diye bir şey yok bize çözebiliyoruz çıkmış soruları

• quote:

Orijinalden alıntı: Eflu

2015 mat 11 yanlış
    2017 mat 2 yanlış

2015te nasıl çalıştığımı bir ben bir allah biliyor. bu sene ünide okuyorum öylesine girdim. haltı seninkiler yemiş

hocam öylesine girdim diyorsun işte. sınav heyecanı diye bir faktör var, bildin mi?
    sınavın genel olarak 2015'le kıyas edilmesine ben de karşıyım ama 2017 matematik 2015'i tokatlar.
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    sen mezunsun kardeşim. çalıştığın senede yapman tabi ki normal. yine de inşalah istediğin yeri tutturursun ama ben matematiğime çok güvenirim bu konudan da iyi anladığımı düşünüyorum benim matematik sınavları için yorumlarım bu sene. geçen sene 40 yaptım bu sene 37.5 yaptım. 2016 gibi dedim zaten. ama 2015 derseniz 97lilere ağır bi hakaret olur.
  • 97 li yorumluyormuş durun hele

• Ya kardeşim ben bu sene 2015'ten zordu falan demiyorum da şu 2015'i kendi seneniz olduğu için mi bilmiyorum amma abartıyorsunuz. Hatta daha da aşıyorsunuz kendinizi,kimsenin haddi değil falan diyorsunuz. Bizim değil de kimin haddi? Böyle bir rütbe mi var senin haddin var başkasının yok falan? 2015'in Türkçesi dışında son 4 yılın en kolay ygs'si olduğunu hala inkar ediyorsunuz. Evde çözmekle olmuyor diyorsunuz da biz 2017'yi nerede çözdük acaba? Söylediğim gibi bu seneyi hiçbir seneyle kıyaslayamıyorum. Çünkü matematiği zor olup diğer dersleri kolay olan hiçbir sene yok. Geçen sene de yapamazdık çünkü sosyali zor olup diğerleri kolay olan hiçbir sene yoktu. Bu böyle gider
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.