Şimdi Ara

97 Kasa Tempra SW nasıl bilirsiniz !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
17.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bugun oto pazarında 97 kasa digital gostergeli tempra sw bulduk adam 7.5 mılyar dıodu şimdi 7 mılayara bırakacak.nasıl sızce bu arabalar alınırmı sizce iyi kotu yanları nedir..arac tuplu

• tempra sw'ler orjinal italyan oluyor..güzel arabadır...kartal'dan daha ucuz ama çok daha kaliteli..bence km'si azsa ve temizse kaçırma derim..
  • ok eyw sagolasın 100binde arac
  • araç 133binde voltran marka lpgli ufak tefek ezikleri falan var ama değişeni boyalı parçası falan yok, elektronik donanımının çok sorun çıkarıp çok masraf açtığına dair bir söylenti var kafamı kurcalıyor sadece
  •  97 Kasa  Tempra  SW nasıl bilirsiniz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 7 Ocak 2007; 22:15:34 >
  • resimde çok güzel çıkmış insan aracı alası geliyor ama hiç tutulmadı bu araçlar. dijital göstergesi bozuluyormuş diye duydum forumdada birisi yazmıştı ama fiyatı çok uygun bundan iyisini bulamassın
  • Hiç korkma bendede tipo var hiçbirşey olmuyor dijital göstergelere.
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

resimde çok güzel çıkmış insan aracı alası geliyor ama hiç tutulmadı bu araçlar. dijital göstergesi bozuluyormuş diye duydum forumdada birisi yazmıştı ama fiyatı çok uygun bundan iyisini bulamassın
  • 93 model tempram vardı 3 yıl kullandım dijital göstergelerine hiç bişey olmadı 14 yıllık arababda ancak bu kadar dayanır zaten
  • göstergeye bişey olcağını sanmam... geniş ve rahat bi araçtır. bu tür bişeye ihtiyacın varsa al tabi ama bi kaç yıl sonra nasıl satıcaksın bunu
  • 98 kasa 0 aldığımız 1.6 tempramız 140 bin km de. Göstergelerden çok çektik hala çekiyoruz

Km sıfırlandı bi kere. Bazen de göstergeler birden gidiyor hiç bir şey yanmıyor.
  • hmmm, yanlış bi tahminde bulunmuşum o zaman pardon
  • bizim vardı 1996 model tempra SW cat 2,0 süper bi arabaydı biz 0 almıştık 8 sene zevkle kullandık. tadını başka bi swde bulmak çok zor bizimki italyadan gelmeydi herşeyini biz seçmiştik içi spordu fln fln. bence o fiyata gzl temizse kaçırmayın.
  • benimkinin km sayacı bozuktu. arabayı suya sokunca kuruyana kadar çalışıyordu. o zamanlar tamiri yoktu ama sonra onun da tamircileri çıktı. hatırlıyorum arkadaş 25 milyona yaptırmıştı. bir diğer arkadaşın temprasının bütün göstergeleri gidiyordu. kafasına filan vurunca galiba yenden geliyordu.

içi geniş, ferah, direksiyonu çok hoş (benimkinin yükseklik ayarı yalama yapmış, düşüyordu habire), koltukları rahat ama fazla yumuşak olduğu için deforme oluyor. bagajı devasa boyutta ama ağzı biraz dar. benimki sx-a idi. o zaman için ancak vectrada bulunacak donanımları vardı. basit bir ayrıntı. şimdi bir çok arabada yok: iki anahtarı vardı, biri sadece arabayı açıyordu, torpidoyu açamıyordu. bir lokantaya gittiğinde bu anahtarı veriyorsun ve otopark görevlisi torpidonu karıştıramıyor.
    şimdi böyle ferah arabalar yapmıyorlar.
  • 92 model tempra sx-ak sahibiyim yalnız arac Türkiye ye ilk giriş yapan digital klimalı Tempra 1.6 İtalyan yapım.. 15 senesi dolacak arabanın 120 binde. Göstergelerinde bir problem yok. Sadece klimanın sıcaklık gostergesinin lambası(backlight) bazen azalıyo. arabam komple boyalı değişen hiçbir parçası yok. Boya kronik tempraların boyalarının zamanla yanmasından kaynaklanıyo. Döşemeleri yeni gibi alındığı günden beri koltklarda kılıf var. Çıkarılınca yepyeni duruyo koltuklar. ağır bakımını yeni yaptık. LPG var 13 16 ykr civarında yakıyor. Satılıııkkk isteyene fotoğraf çekip gonderebilirim.
  • o araba guzel araba temizse al derdım ama ...... son kara senın
  • Bizde de vardı yeni sattık. Digital göstergeler ile ilgili olarak bizim aldığımızda göstergeler bir yanıp sönüyordu. Sökdük göstergeyi ama sorunu bulamadık, tekrar taktık arkasına sünger koyduk epey gitti o şekilde sonra abim göstergelere lamba taktırmak için söktürmüş tabi tekrar aynı sorunu verdi. Epey kullandık o şekil vurmayla falan düzeliyodu neyse sonunda kızdım sökdüm tekrar bu göstergeler 2 katlı birbirine geçiş yerlerindeki kaynağın biri çatlamış ama epey uğraştım sonra lehimi tazeledik. Ondan sonra hiç problem olmadı.

Bu göstergelerin en büyük sorunu lehim çatlağı oluyor.
  • hocam bence al
    kartal'a,toros2a binene kadar tempra'ya bin
    üstelik bu sw tempra'ların arka tamponu da düşmeli;
    yüklemede kolaylık sağlıyor
  • araba kalıtelı AMA COK KOCA POPPOLU YAA
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.