Şimdi Ara

1185 TL AOC 24' G2460PF DVI HDMI DisplayPort FullHD 144Hz Freesync Led Gaming Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1185 TL AOC 24" G2460PF DVI HDMI DisplayPort FullHD 144Hz Freesync Led Gaming Monitör
    http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-24-g2460pf-1ms-144hz-full-hd-hdmi-dvi-vga-freesync-gaming-monitor.html

Resmi web sitesi:http://eu.aoc.com/tr/gaming/products/g2460pf

Normalde en ucuz 144hz monitör:http://www.akakce.com/arama/?q=144hz&s=2

Hz farkını şu videoda net bir şekilde görebilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=Ax8NxWn48tY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 25 Ekim 2017; 22:53:58 >

• Her monitör ilanında heyecanlanıyorum acaba hepsiburada mı diye 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144 Hz için çok uygun fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörü kullanan biri olarak yorum yazayim alacaklar ona göre karar versin fiyat cok iyi ama renk takıntısı olanlar kesinlikle uzak dursunlar. Birsürü ayar yapiyorsunuz oldu diyorsunuz monitör kapanip acildiktan sonra yine aynı.Beyaz patlaması cok fazla parlaklik haddinden cok.Birde düz zeminde ayak genişliği fazla olmadigi için klavyeye biraz yüklediğinizde sallanıyor.

Saygilar.

• Amazon.dan x240h getirtmistim. Yaklasik 800tl.ye gelmisti. O zamanlar bu urunu de incelemistim ve parlakliginin asiri fazla oldugunu ben de okumustum. Yine de bu kurda super fiyat.

• Fiyat iyi olabilir ama monitör patates..
  • 2 hafta falan önce vatandan 1250 ye almıştım yahu ayıptır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihimihi

Vatanda aynı monitor 987 lira. Niye habire itıpya mı neyse onun reklamını yapan konular açmaya başladınız acaba??

itopya'da tüm ürünlerinde %18 indirim var, vatan'da monitörlerde %18 indirim var ve itopya daha uygun fiyatlı. Her iki sitenin fiyatını da ekledim, her iki site de %18 yaptığı için aynı fiyatlarda. Nerede uygunsa onun paylaşamını yaparım ve 12 yıldır bu forumda neredeyse açtığım her konunun altına sizin gibi birisi bu mesajı yazar. Amaç üzüm yemek olsun bağcıyı dövmek değil
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    aldırma hocam eline sağlık
    zamanında amazon.com da almayanı dövüyorlardı almadık
    700 küsür liraya geliyordu yanlış hatırlamıyorsam fena değilmiş bence alınabilir 144hz freesync ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_A_S

2 hafta falan önce vatandan 1250 ye almıştım yahu ayıptır.

İade hakkınız varsa kullanın.

Yoksa geçmiş olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: mihimihi

Vatanda aynı monitor 987 lira. Niye habire itıpya mı neyse onun reklamını yapan konular açmaya başladınız acaba??

Reklam amaçlı bile olsa arkadaş en uygun fiyatlı linki paylaşmış ben bunda bir sakınca göremiyorum ki altına vatan linkini de vermiş daha pahalı olmasına rağmen tek amacı reklam olsaydı böyle bir şey yapmazdı değil mi?
  • alacak kaçırmasın her türlü iş görür.
  • Bu ara ihtiyaç var, bütçe yok, bütçe olunca da indirim bulamayız. Umarım Black Friday zamanı bu fiyatları arar duruma gelmeyiz, döviz malum.
  • gsync olaydı iyiydi
  • Monitörler amazonda daha uygun değil mi

• Ips severler icin uygun degil anladigim kadari ile. Renklerden bahsedilmis. zaten 144hz alacak kartta yok.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat iyi düşmüşde forumda renkle ilgili memnuniyetsizlikden fazlasıyla bahsedilmiş. piyasada fazla üründe yok dah viewsonic de ildirimi yada yeni modelinin stoklara girmesini bekleyecem sanırım.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    Hangi model için indirim bekliyorsunuz hocam Viewsonic ailesi içinde? Benim gördüğüm markanın birçok monitöründe indirim var gibi? Yeni model dediğiniz hangisi hocam? Ben bugün VG2401 ürününü alacaktım, vazgeçtim.
  • Bu monitorun parlaklık sorunu var, ne kadar kısarsan kıs çok parlak, görüntüde yıkanmış gibi kötü gözüküyor. Görüntü kalitesi oldukça kötü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.