Şimdi Ara

96-2002 Ronaldo mu, 2008-2013 Messi mi?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> 96-2002 Ronaldo mu, 2008-2013 Messi mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Sizce hangisi daha iyi?

Ronaldo, göreceli olarak daha zayif kadrolarda oynadi.Barçada tek Figo vardi.İnterde, forvet iyiydi, defans ve orta sahalari vasatti.Messiyse, dönemininin en iyi kadrosunda oynadi.

Ronaldo, durdurulmaz bir oyuncuydu.Messinin oynadiği kadrolar seviyesinde bir kadroda oynasa, ŞLde seri yapardi.Dünya kupasinda yaptiklari ortada. 98 ve 2002de harikalar yaratti.Dünya kupasini kazandi.Messi, dünya kupalarinda benzer bir perfonmans gösterdi diyemeyiz.Bu yüzden, Dünya kupalari faktörüyle Ronaldo diyorum.

Zayif kadrolarda oynamasa ve sakatliklar kariyerini etkilemese, çok daha iyi bir kariyeri olabilirdi.Reale geldiğinde,sakatliklarin etkisiyle bir daha eski formunu yakalayamadi.Messi, Alvesle Eto'oyla Henryle Xaviyle iniestayla Messi olurken, Ronaldo tek başina takimdi.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Hatta Aklı yerinde, iqsu ortalamanın üstünde herkesin kolaylıkla verebileceği bi cevap.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    shaggyolmedi

Cristiano Ronaldo ve Messi ile karşılaştırılabilecek futbolcu yok. 12-13 sene boyunca her sezon 40-50 gol atmak başka kimsenin yapabileceği iş değil.
    |
    |
    Çünkü sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de; kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Bu ülkede feci yanlışlar var. ZULÜM ve ADALETSİZLİK, MÜSAMAHASIZLIK ve BASKI. Bir zamanlar itiraz etme hakkınız vardı, düşünmek ve inandığınız şekilde ifade etmek. Şimdiyse düzene UYMAYA, BOYUN EĞMEYE mecbur eden bir SANSÜR VE GÖZETİM ALTINDASINIZ. Kimi suçlayacağız? Eğer suçluyu arıyorsanız aynaya bakmanız yeterli olacak. Savaş, terör, hastalıklar. Sizi sağduyundan yoksun bırakmak, akıl yürütemeyecek duruma sokmak için birleşmiş bir ton problem vardı. Korku, sizi bozguna uğrattı. Panik halinde, kendinizi başbakana teslim ettiniz. Düzenin sözünü verdi, barışın sözünü verdi ve karşılığında talep ettiği tek şey; sizin SESSİZ KALMANIZ, İTAATKAR OLMANIZ ve ONUN HER YAPTIĞINA RAZI OLMANIZDI
  • Teğmen
    234 Mesaj
    biri kulup oyuncusu biri milli takim. biri üst üste 2 dunya kupasinin tozunu atti oteki 3-4 kere sampiyonlar liginin. dedigim gibi hangisini onemsediginize bagli. guc olarak benzer oyuncular. tabii ronaldonun o donemi icin diyorum. messi daha devamlı oldugu icin genelde messi. o donem icin bilemem. ronaldonun bugunun enflasyonlu degeriyle 350-400 milyon edecegini okumustum

|
    |
    |
    2014-2018 Ronaldo
    959 Mesaj

2011de bıraktı ronaldo

|
    |
    Harley-Davidson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama genel kariyerlere bakarsak Messi'den daha büyük oyuncular var.
    |
    |
    brezilyalı ronaldo kim birader. messi ve c.ronaldo tarihin gelmiş geçmiş en iyi oyuncularıdır. maradona'yı izlemedim. pele zaten balon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier17 -- 6 Mayıs 2020; 2:28:0 >

1996-98 Ronaldo ile normal Messi kapışır. 2010/11, 2011/12 veya 2014/15 gibi uzay level Messi bu prime Ronaldo'dan bile daha iyidir.

Ronaldo belki de hiç gerçek primesini göremedi. Sakatlık öncesi atletik kapasiteye sahip oyun zekası gelişmiş bir Ronaldo görebilirdik ve GOAT olabilirdi. 20 yaşına kadar en çok gol atan oyuncudur kendileri. Potansiyel olarak tarihte başa oynar.

|
    |

Maradonayı izlemedin pele için zaman makinesi ürettin de gittin baktın sanırım onu izlemişsin

|
    |
    Olivier17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hay senin genel düşüncene..

Bitmiyor forumun vizyon yoksunları.

|
    |
    fri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Irishman

Hay senin genel düşüncene..

Bitmiyor forumun vizyon yoksunları.
    Şuan kendine göre cevap verdiğini mi sanıyorsun? İnternette kendinizi çok üstlerde görüyorsunuz bu hayal dünyasından çık. Kendi kendine cevap verme gereği duyup artislik yapmışsın, boş vakitlerinde forum değilde kumda oynasan daha iyi olur.

|
    |
    Messinin daha iyi kadroda oynadığını söyleyip ronaldonun milli takım kalitesinden neden bahsetmiyorsun ?Biraz objektif olun.Ronaldo tarihin gördüğü en iyi milli takımda oynadı belki de.98-02 jenerasyonu çok sağlamdı Brezilya’nın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.