Şimdi Ara

95000 TL bütçe 2.el araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi geceler. İlk iki aracımı sizlerin tavsiyesiyle(c4, civic hb) almıştım. Taş çatlasa 95.000 TL bütçem var. Biri 5 diğeri 9 yaşında iki çocuğum var. 2.el CLA nın S60'ın Passat CC nin büyüsüne kapılıyorum. Anlayacağınız kafam karışık. 2-3 hafta sürem var.

Bu bütçeyle S60 r design yeni kasa veya CLA 200 amg temiz bulunabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada arkadaşlar bunların dışındaki önerilerinize açığım.
  • Passat veya insignia alırdım
  • Konuya girerken s60 geçti aklımdan siz de mesajda yazmışsınız bence iyi tercih olur
  • Tabiki S60
  • S60'ın hangi versiyonuna bakmalıyım 1.6D olanına mı bir de bu r design olmayanların r design görünümlüleri var mıdır :) görünümü çok güzel
  • BMW diyorum tabii ki. Bütçeniz e90 kasa 320d kokuyor, ancak f30 kasa 316i de olabilir. VW CC de güzel araç 80 85 civarına bulunabilir, bunun yanında b8 kasa audi a4 var dizeli iyi bir seçim. Son olarak mercedes w204 kasa c180 olabilir turbolu 7 ileri motorlardan, hala çok şık arabalar. CLA ise bence hem dar, hem önden çekişli bir model olduğundan tasarım dışındabir artısı yok.
  • F30 3.16i en temizi.
  • Dediğiniz üç aracın da iç hacimi iki çocuk için dar değil mi?Bence otomatik Passat almak daha mantıklı
  • C180 bakarım. Temizi bulunur elinizdeki bütçeyle.
  • Audinin a 4 ü

Mercedes in c 180 i

Bmv nin 3 20 d si gecerdi aklımdan o rakama :)

Allah gönlünüze göre nasip etsin
  • Dizel insignia
  • Sifir corolla falan almayın da
  • Amin. C 180 nin 2010-2013 kasasını mı kastettiniz?

• montreal28 kullanıcısına yanıt
    W204 kasa tam olarak hangi yılların arasında ve 7 ileri turbo hangi versiyonun oluyor. Bu konuya baya bir yabancıyım da.

• quote:

Orijinalden alıntı: eemree032

W204 kasa tam olarak hangi yılların arasında ve 7 ileri turbo hangi versiyonun oluyor. Bu konuya baya bir yabancıyım da.

w204 kasa 2008 yılında geldi, 2011de makyajlandı. Makyajdan öncekilerin hepsinin arkasında kompressor yazar, yani supercharged motordur. Ayrıca vitesi 5 ileri olduğundan yakıt tüketimi oldukça fazladır. Ancak 2011de makyajla gelen ve arkasında kompressor yazmayan araçlarda turbo var. Sanzuman da 7 ileri dolayısıyla eskisine göre oldukça düşük yakıt tüketimi sunuyor. Ancak 2011 modellerin bir bölümü 1.8 turbo motor, yani vergi diliminden etkileniyor. Buna dikkat etmek lazım, 2012 sonrası hep 1.6dır. Mercedes bu motor şanzuman ikilisini halihazırda yeni kasa c180de de kullanıyor diye biliyorum.
  • W204 AMG Makyajlı kasa bulunur bu fiyata temizinden.
    Sıfır ayarında bir şey isterseniz Cosmo donanım Insignia dizel otomatik da bakılabilir.
  • dizel a4 aynı model olur sanırım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.