Şimdi Ara

9500'den GT240'a Geçiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bugün exa ile görüştüm kartın kutu ve içeriği ile teslim ederseniz iade mümkün dedi aklım çünkü Gt 240 gddr5'te kalmıştı bugün aradım eksen bilgisayarı ne hikmetse gt240 stoklarımızda var dün akşam size yok diyen arkadaş yanlış söylemiş dedi
    bugün yada yarın müsait zamanımda gidip 9500'ü geri verip gt240'ı alıcam kısmetse
  • Palit Gt-240'ın
    1 GB 128 Bit Gddr3
    512 Mb 128 Bit Gddr5
    hangisi daha iyi bunların
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinnn

Palit Gt-240'ın
    1 GB 128 Bit Gddr3
    512 Mb 128 Bit Gddr5
    hangisi daha iyi bunların

512 mb ddr5 bunu al
  • 9500 GT ile arasında ciddi bir fark görülürmü
  • quote:

9500 GT ile arasında ciddi bir fark görülürmü

testlere bakabilirsin

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GeForce_GT_240/1.html
  • Gt-240'ı bu akşam aldım ve sistemime mükemmel bir uyum sağladı gerçekten performansı görüntü kalitesi harika diyebilirim yarında 22'' monitörüm gelince farkı daha iyi görürüz sanıyorum ama gerçekten cihaz çok hoşuma gitti içime sindi tavsiye edip bu cihazı almamda etkili olan tüm arkadaşlara teşekkürler
  • quote:

Gt-240'ı bu akşam aldım ve sistemime mükemmel bir uyum sağladı gerçekten performansı görüntü kalitesi harika diyebilirim yarında 22'' monitörüm gelince farkı daha iyi görürüz sanıyorum ama gerçekten cihaz çok hoşuma gitti içime sindi tavsiye edip bu cihazı almamda etkili olan tüm arkadaşlara teşekkürler

hayırlı olsun nediyim
  • Öncelikle selamlarımı sunarım.10 günlük soruma şu konu altında yanıt buldum.2'inci el olsun sıfır olsun kartların arasında boğulmuştum.Konuyu hortlatmak gibi olmasın iyi bir konu olmuş.Pazartesi bu kartı alıyorum Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnL@CKy -- 9 Ekim 2010; 4:54:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.