Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
8
Favori
297.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek

'' kısa dönem tankçı er'' öncelikle çok şanslı olduğunu söyliyim hiç yetmiyor falan deme bak ben pazartesiden beri sesini duymadım. Hoş pazartesi de araması ile kapatması bir oldu 1 dakikacık.
    Benim merak ettiğim benm erkek arkadaşım da tankçı nasıl olur da senin ki zaman bulup ararken bizimkinden hiç ses çıkmıyor??? çok moralim bozuldu arasada hesap sorsam:))))

ayrıca tekirdağ çıkınca istanbula yakın diye sevinmiştik ama boşunaymış Ağrıya giden arkadaşlarım arıyor 20 dakka konuşuyor bizimki bi ''alo'' diyemiyor.

Bu bekleyiş askerlikten de zormuş offf:((((

yemeğe biraz geç gidiyor ya da soğukta biraz daha fazla bekliyor demekki :)) bencede sen bi hesap sor :)) alışamamıştır belki. doğudakiler batıdakilere göre daha serbestler. dediğin gibi duyduklarım en az yarım saat konuşuyo bizde 2 dk. olsun o da yeter. inşallah bundan sonra sende günlük 2 dk da olsa sesini duyarsın :))

seninki hangi kışlada canım bu arada bgn arayabildi mi bazıları öglen falanda arayabiliyormuş seninki arayabiliyormu?
  • ocak 7 de yemin töreni. bende gitmeyi düşünüyorum inşallah. ankaradan gelicem kısmet olursa.
    zaman geçmek bilmiyo yalnız kısa günlerde bile akşam olmuyo gibi :((
  • bugün için daha konuşmadık. yanılmıyorsam eken kışlasında..
  • quote:

ocak 7 de yemin töreni. bende gitmeyi düşünüyorum inşallah. ankaradan gelicem kısmet olursa.

evet hele de aramayınca hiç zaman gecmiyor :( bekleyen olmak da askerlik kadar zor... bu arada farklı kışlalarda ozaman bizimkiler yemin töreninde inşallah havalar kötü olmaz inşallah kar yagmaz da rahat rahat gidip gelebiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 337nci

quote:

ocak 7 de yemin töreni. bende gitmeyi düşünüyorum inşallah. ankaradan gelicem kısmet olursa.

evet hele de aramayınca hiç zaman gecmiyor :( bekleyen olmak da askerlik kadar zor... bu arada farklı kışlalarda ozaman bizimkiler yemin töreninde inşallah havalar kötü olmaz inşallah kar yagmaz da rahat rahat gidip gelebiliriz..

öle valla:(( allah sabır versin hepimize. inşallah yağış olmaz...
  • kısa dönem tankcı er aradı mı seninki?
  • hayır ya :(( nazar değdirdim kendi kendime :((
  • yok ya senden neden değsin kaderdeş sayılırız :)) o ne demekse :))
    bugün geçti artık.yarın bekleriz kısmet olursa...
  • bu gece bitti benide arayan olmadı kızlar artık yarına inşallahh:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyasporlu

telefon yüzünden kavga etmeyin ablalar
    özellikle başar kışla da ankesörlü telefon sorunu mevcut. eken kışla ankesör yönünden daha zengindir de , arayacak zaman pek yoktur.sabahdan eğitim başlar , akşam komutanlık saati falan. çok nadir pazar günü belki arayabilirler.
    arasa da öyle hal hatır sorulur yani , telefonda ki sıra biraz fazla olur.
    onun için krize gerek yok. yemin töreninde yatılı kalmayı düşünüyorsanız öğretmen evinde kalın. şimdiden rezervasyon yaptırın çok yoğun oluyor çünkü.
    hayırlı teskereler.

cok cok sagol arkadasım içimi rahatlattın gercekten:) işte sevdiklerimiz bizden uzakta olunca biraz merak ediyoruz ama allahtan bu forum var:) bulundukları yer konusunda az da olsa fikrimiz oluyor.
  • o zaman benim erkek arkadasım yine iyi arıyor bu sartlara bakarak askeriye apayrı bir dunya derlerdi inanmazdım simdi inanmaya başladım:)
  • Orijinalden alıntı: Antalyasporlu

telefon yüzünden kavga etmeyin ablalar
    özellikle başar kışla da ankesörlü telefon sorunu mevcut. eken kışla ankesör yönünden daha zengindir de , arayacak zaman pek yoktur.sabahdan eğitim başlar , akşam komutanlık saati falan. çok nadir pazar günü belki arayabilirler.
    arasa da öyle hal hatır sorulur yani , telefonda ki sıra biraz fazla olur.
    onun için krize gerek yok. yemin töreninde yatılı kalmayı düşünüyorsanız öğretmen evinde kalın. şimdiden rezervasyon yaptırın çok yoğun oluyor çünkü.
    hayırlı teskereler.

kavga etmiyoruz ki :)) düşüncelerimizi paylaşıyoruz.ben her gün konuşuyorum 2 dk da olsa.arkadaşlar konuşamıyorlarmış onu söylüyorlar:)) yoksa bi sorun yok yani.benim ki eken kışlasında olduğu için her gün arıyo.bu sabah yine konuştum mesela. sıra çok oluyomuş ewet. yemekten kaçmıyo zaten bu arada gitmeden 5 dk önce fırsat olursa arıyo yane :) olmazsa da sonra arıyo. öle işte.... içimiz rahat çok şükür. sadece alışmaya çalışıyoruz. o da zamanla olucak sanırım....
  • kavga etmiyoruz ki :)) düşüncelerimizi paylaşıyoruz.ben her gün konuşuyorum 2 dk da olsa.arkadaşlar konuşamıyorlarmış onu söylüyorlar:)) yoksa bi sorun yok yani.benim ki eken kışlasında olduğu için her gün arıyo.bu sabah yine konuştum mesela. sıra çok oluyomuş ewet. yemekten kaçmıyo zaten bu arada gitmeden 5 dk önce fırsat olursa arıyo yane :) olmazsa da sonra arıyo. öle işte.... içimiz rahat çok şükür. sadece alışmaya çalışıyoruz. o da zamanla olucak sanırım....
  • bende bu sabah haber alabildim cok sükür darısı basına bitsede gitsek arkadasım:) cok sıra oluyormuş başar kışlada ve vakit olmuyormuş ondan arıyamıyordur... bende git gel yapıcam istanbuldan kalmayacagım yakın zaten
  • quote:

bende bu sabah haber alabildim cok sükür darısı basına bitsede gitsek arkadasım:) cok sıra oluyormuş başar kışlada ve vakit olmuyormuş ondan arıyamıyordur... bende git gel yapıcam istanbuldan kalmayacagım yakın zaten

gözün aydın cnm. darısı başına gerçekten bitsede gitsek...maşallah de valla :))
    ben kalmayı düşünüyorum ama kısmet artık.ankaradan gelicem kalmam gerekir.günübirlik zor olur...
  • quote:

esenlerden cağlar metro , malkara yıldırım bir de istanbul seyahat gidiyordu malkaraya belki başkada vardır. üçünü biliyorum.
    eken kışlada olur tören , tugayda yani. saat 10 olur sanırım 9 , 9-30 içeri girişler başlar tam emin değilim içeri giriş saatini. ailesi gelip evci cıkanlar saat 13de cıkar , pazar 16da döner. evci cıkmayacaklarda cuma saat 13de çarşı , cumartesi pazar çarşı alır aksilik olmazsa.
    fena soğuktur birde , öyle yani

arkadasım verdigin bilgiler için cok sagol peki istanbuldan kaç saat sürüyor malkara? bir de tekirdagda bir adresi evci gösterip istanbula kaçırabilirmiyiz askerimizi ailesi sormamı istedi:)
  • quote:

quote:

esenlerden cağlar metro , malkara yıldırım bir de istanbul seyahat gidiyordu malkaraya belki başkada vardır. üçünü biliyorum.
    eken kışlada olur tören , tugayda yani. saat 10 olur sanırım 9 , 9-30 içeri girişler başlar tam emin değilim içeri giriş saatini. ailesi gelip evci cıkanlar saat 13de cıkar , pazar 16da döner. evci cıkmayacaklarda cuma saat 13de çarşı , cumartesi pazar çarşı alır aksilik olmazsa.
    fena soğuktur birde , öyle yani

arkadasım verdigin bilgiler için cok sagol peki istanbuldan kaç saat sürüyor malkara? bir de tekirdagda bir adresi evci gösterip istanbula kaçırabilirmiyiz askerimizi ailesi sormamı istedi:)

imza istemezlerse c.tesi günü için kaçırabilirsiniz.her gün imza istiyolar bazı yerlerde.
  • ozaman inş imza istemezler:) antalyasporlu arkadasım imza isteniyor mu? seninde kafanı sisirdim sorularla kusura bakma:)
  • quote:

ozaman inş imza istemezler:) antalyasporlu arkadasım imza isteniyor mu? seninde kafanı sisirdim sorularla kusura bakma:)

tecrübeli antalyalı idare etsin biz çömezleri azcık :))
    nolcak sanki...
  • bitsede gitsek unutmamıştır başar kışladaysa zordur araması bu arada kontorlu kart aldımı ankesörlü telefon için belki kartı yoktur ondan arıyamıyordur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.