Şimdi Ara

95 Uno 70s Aldım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
71.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: baskutuk

BU SABAH UNO MA 3 KISI GIRIP CALMAYA CALISTI KOMSUM FARKETMIS POLIS I ARAMIS 30 DK POLIS GELMEMYINCE ADAMLARDA 30 DK SONUNDA BASTON KILIDI HALLEDINCE CIKIP BAGARMIS KACMISLAR. CANIM COK SIKILDI BU CALINMA OLAYINA.. NASIL YAPACAGIM BILMIYORUM OTOPARK 100 YTL AYLIK.. NE YAPACAGIM YARDIM LUTFEN..

alarm taktır arkadaşım...alarm her türlü caydırıcı olur çok profesyonel ve gözü dönmüş hırsız olmadıgı muddetce...
  • quote:

Orjinalden alıntı: baskutuk

BU SABAH UNO MA 3 KISI GIRIP CALMAYA CALISTI KOMSUM FARKETMIS POLIS I ARAMIS 30 DK POLIS GELMEMYINCE ADAMLARDA 30 DK SONUNDA BASTON KILIDI HALLEDINCE CIKIP BAGARMIS KACMISLAR. CANIM COK SIKILDI BU CALINMA OLAYINA.. NASIL YAPACAGIM BILMIYORUM OTOPARK 100 YTL AYLIK.. NE YAPACAGIM YARDIM LUTFEN..

3.teyp gittikten sonra alarm taktırmıştım, ne hikmetse ondan sonra açmadılar arabayı, birde alarmlarda motor blokaj var sanırım araç alarm kuruluyken çalışmıyordu yani çok uğraşmaları gerekiyor, alarm kuruluyken frene bassan bile alarm çalmaya başlıyordu.
  • arkadaşlar burda bahsedilen yakıt konusuna katılmıyorum 99 S'im var. şehir içi 200-250 arası yakıyor şehir dışında çok farkediyo 160 kadar düşebiliyo. Ama ben yinede LPG taktırmak istiyorum. taksitle takan yerler varmış. Yarı yarıya kar etmiş olsam kendi taksidini kendisi öder, burda bahsedilen sorunların bazısı bendede var. Tek tek halletmeye çalışıyorum... 99 model haziran ayında almıştım. 65,000 km de 7,000 YTL nasıl fiyatı iyimi sizce... tavanda yanık vardı boyattım vede arka amortisörleri gitmişti onlarıda değiştirdim. masrafları bunlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalet67 -- 23 Ekim 2007; 0:33:36 >
  • hayirli olsun güle güle kullanin
  • 30 Ağustos 2006; 0:12:47
  • Hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsınız
  • Uno sevdalıları Selam.. benim ufaklıkta yokuşlarda 3. viteste boğuldu boğulacak oluyor.. 2.vitesle çıkim desem malum bağırtıyrm aracı.. rampada çekişide oldukça zayıflıyor böylece sorun nedir acaba ??..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muebbet85

Uno sevdalıları Selam.. benim ufaklıkta yokuşlarda 3. viteste boğuldu boğulacak oluyor.. 2.vitesle çıkim desem malum bağırtıyrm aracı.. rampada çekişide oldukça zayıflıyor böylece sorun nedir acaba ??..

hortlatmışsın konuyu. bu arada imzan kural dışı tek resim kullanmalısın

• evet önce uyarı almadım bi kırmızım oldu :) g.olsn artık :D ama konu hortlamadı benim olay farklı.. LPG performans düşüklüğüde olabilir başka bişeyde... ;)
  • Km'si garibime gitti baya aynısı bizde var satıyoruz hatta 119 000'de ve 4 5 yıl garajda bir fiil yattı araç ilginç
  • Arkadaşlar merhaba , merak ettiğim bi konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.Geçenlerde motor yağı km ve süre olarak dolmuştu .Yağı kontrol ettiğmizde çok azalmıştı.Bu yüzden ,hiç kullanmadığım Petrol Ofisi Maxima 20W-50 lik yağ kullanmak zorunda kaldım (pazar günü olduğu için ) .Daha önce Mobil 10W-40 lık kullanıyordum .Sizce Maxima yağı nasıl kullanan var mı?Tavsiyeleriniz nedir acaba.Teşekkürler. (Aracım 2000 model Benzinli Uno)
  • s.a hocam hayrlı olsnda ben de bı uno alcam ama bu araba 94 model uno ben bunları 60s olarak bılıyorum ancak satıcı olan adam 70s dıyo bu konu hakkında bılgın var mı ?)
  • bende almayi düşünüyorum 98 ie 70s 6900 tl istiy
    orlar sizce nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademkanar

bende almayi düşünüyorum 98 ie 70s 6900 tl istiy
    orlar sizce nasıl

Ucuz.Sorunu yoksa al.
  • Zamaninda 97 model unomuz vardı en donanımlı modeli araba sürmeyi onda öğrenmiştim zevkli araba ama frenleri çok sakatti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende unocu olacam kismetse 96 model s modeli otomatik öncamli.. Sonradan yapilmis.. Tek kaput degisenli boyasiz 170 binde 8,500 fiyat nasil?

• S.a arkadaşlar unoyu hortlatmaya geldim. sorunum su kaloriferi aciyorum bütün kanallardan hava geliyor sadece on çam buğu kanalından hava gelmiyor yardımcı olur musunuz nedir bunun sorunu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.