Şimdi Ara

95 şahin lpg sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı alalı yaklaşık 1 ay oldu huyunu suyunu daha bilmediğim için dün yolda kaldım araçta gaz lambası 1 kademe yeşil yanıyor fakat gaz bitti ve yolda kaldım hiç kırmızı ışık yanmadı. Lpg servisine gittim şamandıra arızalı dediler 140 tl karşılığında değiştirdim. Sonra aracım biraz fazla yakıt harcıyordu gitmişken birde lpg ayarı yaptırayım dedim 30 tl karşılığında hava filtresini değiştirdiler birde gaz ayarını yaptılar orda bir sıkıntı yoktu ve çıktım servisten. Alışveriş için aracı park ettim ve yaklaşık 2 saat durdu. Sonra aracın marşına bastım geç aldı ama çalıştı 2 sn sonra stop etti gene çelıştırdım ve eve gittim. Bu sabah işe gitmek marşa bastım çalışmadı 9-10 defa denedim olmadı benzine aldım çalıştı sonra gaza çektim gene stop etti halbuki aracımı aldığımdan beri hava soğukta olsa sıcakta olda tek marşta çalışıyordu hiç stop etmiyodu dünkü gaz ayrından sonra bozuldu be yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• etkili bir gaz ayarına ihtiyacın var.muhtemel regülatörün taynzik ayarı kızılmış .
  • Teşekkürler saolasın. Aynı ustaya bidaha götürdüm çok kısılmış dedi ayarladı şimdi iyi fakat bi sorunum daha var yüksek viteste ayağımı gazdan çekince tak tuk sesler geliyor hafif gaz verince kesiliyor ses arkadan geliyor sanki şafta boşluk var gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.