Şimdi Ara

95 Lv Mavi Zerk, Captain & Knight Görevi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
337.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

@MirabLe

Hayırlı olsun.

saol üstad.
  • @FinaL_İmPacT
    40 yıl düşünsem bu espiriyi akıl edemezdim, pes walla

quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

sonunda bitirdim
    />

95 Lv Mavi Zerk, Captain & Knight Görevi
    />

Shekil olmus he

• quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

sonunda bitirdim
    />

95 Lv Mavi Zerk, Captain & Knight Görevi
    />

Yes,Sir

• guzel olmus saol..
  • cok cok teşekkürler özellikle son görevde canawarı zerk ıle kesmeniz lazım bı ark ım bunu zerksız kesdi gorewi baştan yaptı:)
  • Çok Saol Senin Sayende artık Yanımda Knight yazıyo çok saol bi havam oldu birden
  • ya bu ruh yakalama amma zor ya
    2 dir sahte ruh cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 2 Temmuz 2009; 4:05:13 >
  • Adamın canını sıkmaya başladı bu görev. Ya bende birşey var yada bu gerizekalı gaymaxta.
  • Güzel konu olmuş.
    Teşekkürler.
  • Hazırlayan arkadaşa çok teşekkürler güzel hazırlanmış yanlız cevaplar arasından 2 tane yanlışı düzeltmek istiyorum. 1. si Captain ya da Knight görevi 95 lvlde gelir yazdırırsın. 100 olduktan sonra 100 lvl görevi yaparak Baronet ya da General yazdırmanız mümkün bikere yaptınmı sürekli kalmıyor yani. Ayrica 19 Nisan 2009 tarihindede captain yazdırdın die kimse seni gm sanmaz abartmayalim:D
  • Bende bu görevi yapayım dedim ama sorun şu;
    Hep sahte çıktı 100 adet tuzak vardı kalmadı.İkinic 100 adet tuzağı nasıl alacağım?Görevi "abondon Quest" diyerek iptal ederekmi yeniden alacağım.Diğer elemanla 100 adet harcamadan yapmıştım.Bunda böyle bir sorunla karşılaştım.
    @isa6n
    Siz görevi abondon quest diyerek iptal ettikten sonramı aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

cok cok teşekkürler özellikle son görevde canawarı zerk ıle kesmeniz lazım bı ark ım bunu zerksız kesdi gorewi baştan yaptı:)

2 yıl geçmiş aradan vay be o zamanlar Q klavye kullanıyordum ve apaçiler gibi yazıyormuşum :) v yerine w, ç yerine c, i yerine ı, arkadaşım yerine ark ım ıyy kendimden iğrendim
  • @Yasin Dayıoğlu
    Yasin eskiyi hatırlamak güzel geröekten.Ama bende cevap verdin zannetim soruma okuyunca hayal kırıklığı oldu.
    Neyse sorum açık tekrar aedeyim.100 adet tuzak kullandım yakalayamadım.İkinci 100 adedi almak için görevi iptal edip yenidenmi alacağım.
    Sizde de cevap varsa beklerim Yasin bey...
  • çok güzel olmuş ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: 300üb500

@Yasin Dayıoğlu
    Yasin eskiyi hatırlamak güzel geröekten.Ama bende cevap verdin zannetim soruma okuyunca hayal kırıklığı oldu.
    Neyse sorum açık tekrar aedeyim.100 adet tuzak kullandım yakalayamadım.İkinci 100 adedi almak için görevi iptal edip yenidenmi alacağım.
    Sizde de cevap varsa beklerim Yasin bey...

Git o adama veriyor zaten eğer vermesse iptal et görevi geri al sorun olmuyor. Oyunu bırakalı baya zaman oldu onun için hatırlamıyorum pek fazla :)
  • Kardes görevde bi yerde yanlıs yaptık. tekrar bastan denıyoruz olmuyor. ne yapmalıyım
    ?
  • Witchle konustuktan sonra general sonheyon ziyaret ediliyor düzeltirseniz sevinirim.
  • Ve ardından avcı azası Ahmok.
  • Teşekkürler Çok İşime yaradı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.