Şimdi Ara

943 terörist öldürüldü Kazanan TSK! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunebeaa

Tsk aciklayinca inanma pkk aciklayinca inan sonra da gel vatanseverlikten bahset

Aynen kardeşim. Allah bu ülkeyi CHP zihniyetinden korusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz Türk ve Müslüman olarak ölülerimizin arkasından konuşulmaması gerektiğini bi öğrenemedik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Pkkyı tarihe gömecek biri yok mu? Başımızda adına politikacı siyasetçi dünyaaa lideri diyen adamların hiçbirisi yıllardır Pkkyı bitiremedi. Pkkyı bitirecek biri yok mu, illaki yedi düveli denize dökmüş, haddini bildirmiş, yedi düveli geldikleri gibi geri çektiretmiş Mustafa Kemal Atatürk'ü mezarından mı kaldıralım?

Korktuklarindan mi geri cekildiler yoksa istediklerini aldiklari icin mi geri cekildiler. Cevabini sen dusun ama bir ipucu vereyim davulla zurnayla törenle gittiler. Abdulhamit kanla aldik kanla veririz dediydi adamin dibiydi dibi peki tarihte peki 12 ada neden antlasmayla verildi. Daha fazla acik yazardim da neyse acik acik yazsamda bi sey farketmeyecek siz isinize gelenleri ezberlemissiniz ezberlediklerinizi burda sayikliyorsunuz. Evet tayyib doguyu vermiyor verse elbet yedi düvel saygiyla torenle doguya çekilir.
    Sen simdi ac ilkogretim birinci sinif kitabını orsan tarih ogren zira anlattiklarin küçük kardeşimin ilkogretim kitaplarinda yaziyor az kutuphaneye falan uğra yalan tarihle doldurma beynini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF.Skinner -- 22 Ağustos 2015; 13:41:11 >

• Son 2 günde Kandil'e yapılan operasyonlar da 29,
    Şırnak Karaçalı bölgesine yapılan operasyon da 12 PKKlı etkisiz hale getirildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberatt

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Pkkyı tarihe gömecek biri yok mu? Başımızda adına politikacı siyasetçi dünyaaa lideri diyen adamların hiçbirisi yıllardır Pkkyı bitiremedi. Pkkyı bitirecek biri yok mu, illaki yedi düveli denize dökmüş, haddini bildirmiş, yedi düveli geldikleri gibi geri çektiretmiş Mustafa Kemal Atatürk'ü mezarından mı kaldıralım?

Korktuklarindan mi geri cekildiler yoksa istediklerini aldiklari icin mi geri cekildiler. Cevabini sen dusun ama bir ipucu vereyim davulla zurnayla törenle gittiler. Abdulhamit kanla aldik kanla veririz dediydi adamin dibiydi dibi peki tarihte peki 12 ada neden antlasmayla verildi. Daha fazla acik yazardim da neyse acik acik yazsamda bi sey farketmeyecek siz isinize gelenleri ezberlemissiniz ezberlediklerinizi burda sayikliyorsunuz. Evet tayyib doguyu vermiyor verse elbet yedi düvel saygiyla torenle doguya çekilir.
    Sen simdi ac ilkogretim birinci sinif kitabını orsan tarih ogren zira anlattiklarin küçük kardeşimin ilkogretim kitaplarinda yaziyor az kutuphaneye falan uğra yalan tarihle doldurma beynini.

Bu ülke topraklarının bir çoğunu savaşarak ve sonuncunda da savaştığımız ülkelerle antlaşmalarla yaparak geri aldık, savaşmadan kazandığımız topraklar da var, bu da bir başarıdır, bu Mustafa Kemal'in başarısıdır sizin gibi Tayyipi dünya lideri diye yutturmaya çalıştığınız zihniyetiniz bunları anlayamaz. Kurtuluş Savaşı'nın ilkokul kitabı ile üniversite - kütüphane kitaplarıyla bir farkı yok, Adıyaman, Şanlıurfa Gaziantep illerimiz isimlerinin önüne aldıkları sıfatları düşmak davulla zurna ile çekildiği için mi almış yoksa kahramanca savaştığı için mi, senin dediğin doğru olsaydı isimleri zurnaufa, davulantep olurdu. Aç İnönü savaşlarını oku düşman davulla zurna ile mi geri çekilmiş yoksa savaşta yenilerek mi geri çekilmiş? İstersen Çanakkale savaşına da bakabilirsin davulla zurna ile mi geri çekilmişler yoksa savaşarak Türk ordusuna yenilerek mi geri çekilmişler, davulla zurna ile çekildikleri için Çanakkale Zaferinden sonra İngiltere de hükümet yıkıldı, davulla zurna ile İngiltere hükümeti yıkıldı öyle mi, davulla zurna ile geri çekildikleri için hezimete uğrayıp Çarlık Rusyasına yardım göndermediler öyle mi? Çarlık rusyası da davulla zurna ile yıkıldı öyle mi. Doğu Cephesi, Batı Cephesi Güney Cephesi cepheleri de hiç açılmadı oralarda da hiç savaşmadık senin bilgilerinle oraları da düşman davulla zurna ile bıraktı, istersen oradaki düşman kayıplarını da yazayım bakalım davulla mı gitmişler zurna ile mi.

Tayyipin doğu politikasını örnek vermen de bir facia, Tayip doğuyu vermedi demişsin aç biraz haram medyası dışındaki haberleri izle, Siirt Belediyesinin cenaze aracının önünde kürdistan ve apo bayrakları asılı terörist cenazeleri taşınıyor, doğuda Pkk kendi şehitliğini bile açtı, kapısına da apo bayrağı dikti sen hala Tayyip doğuyu vermedi diye kendi hduygularınızı tatmin ediyorsunuz. Tayyip zaten doğuyu vermiş vereceği kadar, yeni türkiye diye kandırıldınız sizi uyardık yeni türkiye masal diye işte sana yeni türkiye 80lerin öncesine döndük sizin sayenizde, üç ilde olağan üstü sıkıyönetim var şu an, sokağa çıkma yasağı var, sen bana amustafa Kemal'in başarılarını gölgelemeye çabalayacağına Tayyipin yönetemediği eline yüzüne bulaştırdığı ülkenin haline bak, Mustafa Kemal 4 senede ( 1919 -1923) bu ülkeyi koskoca işgalden kurtarırken senin Tayyip 13 senedir bir avuç Pkkyı terör grubunu bitiremedi, ülkeyi b.k götürüyor şu hale bak. Biraz gerçek tarihten feyizlenin, tarihinize milletinize değerlerinize sahip çıkın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DOMIX

Son 2 günde Kandil'e yapılan operasyonlar da 29,
    Şırnak Karaçalı bölgesine yapılan operasyon da 12 PKKlı etkisiz hale getirildi.

Bravo TSK, işi Akpye bıraksalar bunlar ülkenin daha da içine edecekti. TSK nihayet masaya yumruğunu vurdu, hala tek güvendiğim kurum TSK.

• Yüzbaşı Ali Alkan'ı şehir eden teröristlerin beytüşşebap ta an itibari ile aşağıdaki mühimmat ile tanıştırıldığı haberleri geliyor, gazaları mübarek olsun.

943 terörist öldürüldü Kazanan TSK!

ek

Diyarbakır Sur'da polise rpg atan 1 Terörist imha edildi.

Şırnak'ta da 12 terörist etkisiz hale getirildi haberleri geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOMIX -- 22 Ağustos 2015; 15:28:09 >

• An itibari ile uçaklar Tunceli-ovacık-pülümür bölgesinde PKK barınaklarını vuruyor.
  • Nasıl kazandık anlamadım? 600'ü geçince şehit olan askerlerimiz geri mi canlanıyor?
  • Allah silahli kuvettlerimize zeval vermesin bu ulkenin basindan eksik etmesin tum kalbimiz TSK ile.

• Harbiden ha birde böyle bir şey çıktı
  • ya beyler A haberde 2.000 diyordu geri canlandılar anlamadım ki
  • Kesin öyledir, burdakilerde herşeye inanan tipler
  • quote:

şu yazılanlara bakıyorum da, sizde bu kafa oldukça bu algı oldukça PKK nın bir şey yapmasına gerek yok 10 kişi de kalsa sizi hoplatmaya yeter, tam da adamların dezenformasyonuna gelmiş kendi ordusu polisi yerine teröristin lafını referans alır hale gelmişsiniz.

son 10 günde sadece çatışmalarda NET 200 e yakın ölü verdiler.

az kendinize gelin eziklenmeyin

o girdikleri sığınakların ... konulması için senelerdir tübitağı sagemi aselsanı ssm si dünya emek ve zaman harcadılar şimdide koyuyorlar, kafanızı azıcık da bu konulara yorun da termobarik ne imiş neb ne imiş bir araştırın sonra anlarsınız tsk neden 400 diyor.

Osman Pamukoğlu Erdal Sarızeybek zamanında bile görüntü vardı. Niye şu an görüntü yok? Kamera teknolojimiz geriye mi gitti denge sağlansın diye? TSK nın başında Hamza Hamzaoğlu mu var?

• quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

Kesin öyledir, burdakilerde herşeye inanan tipler

sen neye inaniyorsun pkk'ya mı hele onu söyle
    Bak ben TSK'ya inaniyorum. Sen de itiraf et

• quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

şu yazılanlara bakıyorum da, sizde bu kafa oldukça bu algı oldukça PKK nın bir şey yapmasına gerek yok 10 kişi de kalsa sizi hoplatmaya yeter, tam da adamların dezenformasyonuna gelmiş kendi ordusu polisi yerine teröristin lafını referans alır hale gelmişsiniz.

son 10 günde sadece çatışmalarda NET 200 e yakın ölü verdiler.

az kendinize gelin eziklenmeyin

o girdikleri sığınakların ... konulması için senelerdir tübitağı sagemi aselsanı ssm si dünya emek ve zaman harcadılar şimdide koyuyorlar, kafanızı azıcık da bu konulara yorun da termobarik ne imiş neb ne imiş bir araştırın sonra anlarsınız tsk neden 400 diyor.

Osman Pamukoğlu Erdal Sarızeybek zamanında bile görüntü vardı. Niye şu an görüntü yok? Kamera teknolojimiz geriye mi gitti denge sağlansın diye? TSK nın başında Hamza Hamzaoğlu mu var?

Her konuda Osman Pamukoğlu Erdal Sarızeybek referans veriliyor, onca senelik mücadelede bir tek bu insanlar mı can verdi can aldı, bu nokta da bu isimlerin bu kadar çok öne çıkarılmasının bu mücadeledeki bir çok değerli askere polise devlet görevlisine vs. haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Görüntü dediğiniz kamuoyuna yayınlanması için çekilmiş görüntüler değil "yıllar sonra" arşivlerden çıkıyor, ki bu görüntüler zamanında devletin de yayınlamadığı görüntüler.

Ek olarak beklediğiniz sıra sıra dizilmiş cesetler ise kusura bakmayın bizim devletin böyle görüntüler yayınlama bir alışkanlığı önceden de yoktu, (istisnai belki olmuştur ama 5 parmağı geçmez) var diyen de beri gelsin.

Ha bugünün görüntüleri de elbet bir gün çıkar. Kaldı ki biraz uğraşı ile şu an ki durumla ilgili bir kısım görüntü-foto vs. ulaşmak da mümkün.

Siz istediğiniz kadar görmek istemeyin verilen rakamlar %99 doğru rakamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOMIX -- 22 Ağustos 2015; 18:26:15 >

• 1 ayda 700 kişi,

10 ayda pkk yok olur desene

Sen çok yaşa rte

13 sene neden bekledin?

Madem bu iş 3-5 sortiye bakıyor?

Ufak at civcivler yesin

• 10 yıl onceki ordudan eser yok cok sukur. Teknolojik olarak çağ atladık resmen. Onlarca metre yerin altindaki cephaneler patlatıldı. 500 un uzerinde pislik gebertildi. Kulubelerden kalekollara dönüştü karakollarimiz. Sehitlerimiz sayesinde bu vatan bizde kalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

Lan oğlum siz anlamiyosunuz, verilen 1 şehit bile bir yenilgidir. Bi de gelmiş KENDİMİZE GÜVENELim lan o şehitlerden biri sen olsaydin ne kazanacaktın? İdeolojiler yüzünden insanlarimizi kaybediyoruz: değer mi bu soysuzlara 1 TÜRK EVLADINI vermeye be

Vay be kardeş o zaman osmanlidan bu yana yaptigimiz savaslarin hepsinde yenilmisiz. Size anca gülüyorum ne yapmaya calisiyorsunuz sen hic kayipsiz savas gordun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF.Skinner -- 22 Ağustos 2015; 20:12:24 >
  • şehit ailelerine sorun bakalım kazanan biziz diyebilecekler mi? ateş düştüğü yeri yakıyor valla. "kazanan tsk" demek biraz talihsiz bir yorum olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.