Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

939 3200 + Neo2

27
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1812 Mesaj
      Referanslar: 61

Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2002

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 13:18:20
      lazo bilmiyorum beni mi kastettin ama. elestiri değil soylediğim arkadas belki fiyatlardan habersizdir. satılan urunlerin sıfır fiyatını hatırlatmanın bir sakıncası yok bence.
      acıkcası işlemcinin satıs değeri 215-230 civarıdır. ha 5 dolar yukarı asağı olur. ha isteyen sıfır fiyatına alır. talip olduğum bir urunun sıfır fiyatını hatırlatmakta hic bir sakınca yok bence. forum kurallarındada sıfır fiyatı hatırlatmak yasak değil hatırlatırım.
      |
      |
    • Binbaşı
      1812 Mesaj

Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2002

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 13:43:50
      lazo oncelikle sattığım bu ürünler sen talip olmustun.olayda soyleydi hafızanı biraz acayım istersen.

birincisi neo2 ve 3000 in satıs fiyatları 129+183=311 +kdv idi ve anakart piyasada yoktu bu bir.(işlemci gigatekte 175idi ama elinde yoktu halada yok) ben 310dolardan satısa cıkardım ve 305e sattım hatta sana 300 dolara vericektim eski alısverişimizden dolayı ama sen almadın. benden sonra aynı ikiliyi baskaları 340-350 dolaralara sattılar. dikkatini cekerim benim sattığım 305 dolar ve sana onerdiğim fiyat olan 300 dolar kdv haricten dusuk.
      ikincisi 6800 un sıfır fiyatı 319+kdv idi ben 340-350 istiyordum cunku benim kartım 319+kdvye satılanla aynı değildi. pipeline sağlamdı ve benden once ofiyata benzer leadtek satılmıstı zaten onuda sana 330-335dolarlara kadar indim. hatta butun bu urunleri ozellikle ankartı satmadan once verdiğim soz gereği sana tel acıp baskasına satıcam kararın değiştimi diye sordum hatırlarsan.

yani gorduğun gibi kdv dahil fiyata urun satmadım hicbir yerde. matemetiğin iyidir herhalde.

lazo 6800u senin 9800xt ie takaslamadım diye bana kin gutmeni anlıyamıyorum. sebeplerimi acıkca soylemiştim. once tamam senle takas yapalım dedim sonra senin kartın garantisinden rahatsız olduğum icin vazgectim. oysa sen beni baskasıyla daha ii anlasma yapmakla sucladın. oysaki ben aynı garanti sebebiyle baska teklifleride reddettim ve kartı ancak dun sattım aradan 5 gun gecti. dikkatini cekerim.

sana daha once 3000+neo soket 754 satmıstım hatırlarsan. bugüne kadar tavırlarımda en ufak bir tutarsızlık gordunmu.
      yazıkki seni yanlıs tanımışım. aramızdaki bir anlasmazlıktan dolayı camur at izi kalsın misali yorumlar yapıyorsunki mesajlarımda forum kurallarına aykırı fiyat eleştirisi yok sıfır fiyatı hatırlatıp indirim istiyorum.

yazık ki seni yanlıs tanımısım.
      |
      |

• Binbaşı
      1812 Mesaj

Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2002

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 13:54:12
      bu arada işlemciye son teklifim 220 dolar.saygılar.
      |
      |
    • Binbaşı
      1812 Mesaj

Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2002

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 14:31:53
      işlemciyi anakarttan sokup bakmak bana zor geliyor işine gelirse yakana yapışıp benim mallarımı almı diyorum sana ne yanık adammıssın.
      anakart ve işlemciyi kactan satılığa cıkarmısım bir soylesene? hala camur at izi kalsın mantığındasın. bu sana son cevabım.
      hayatta basarıalar sana.

bu arada emre kusura kalma istemdende olsa postunun kirletilmesine sebep oldum. dediğim gibi son teklifim 220 dolar uygunsa. 533 3484404 den caldır beni saygılar.
      |
      |
    • Er
      8 Mesaj
      Katılım Zamanı
      15 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 15:20:52 Konu Sahibi
      220 dolar çok düşük bi fiyat okadar aşşa inmeyi düşünmüyorum.
      |
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2002

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 15:31:55
      cıkabileceğim son rakam bu hayırlısı olsun.
      sana hayırlı satışlar. (tekrar kusura bakma bu arada)
      |
      |
    • PSU Uzmanı
      1074 Mesaj
      Katılım Zamanı
      10 Mart 2003

Durum
      Forumda değil

16 Şubat 2005 16:04:40
      pm attım...
      |
      |

Katılım Zamanı
      30 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

19 Şubat 2005 09:44:55
      quote:

Orjinalden alıntı: archieduke

sattığınız parcaların sıfırı su an gigatekte 235+129=364+kdv yani 429,52 dolar.
      fiyatınızı revize etmetseniz satmanız zor biraz. saygılar.

SPBW bulabiliyor musun peki sen ?
      |
      |
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.