Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
17
Favori
123.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim acemiler geldiler gelmeye de devam ediyorlar . 160 küsür kişi bizim bölüğe geliyor . 4 gözle bekliyorduk devre boşluğunda mıntıka falan kadroya kalıyor . Acemiler geldi de rahatlarız biraz artık . Kalan acemiler duyuru katılımı hafta sonuna bırakıp biZim çarşıları yakmayın ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu evimdeki yatagimdaki son gun sevdiklerimi geride birakiyorum agliyorum uyku tutmuyor simdi benim icin varsa yoksa dogan gunes arkadaslar..

Hepiniz hakkinizi helal edin allaha emanet olun ..

• beyler kasmayın ya alt tarafı askerlik zuahuahuah :D şaka bir yana allah sabır versin ya yarın bir bakmışım benim zaman gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xb-treck -- 7 Kasım 2013; 21:59:26 >
  • Yarın gece yolculuk var. Zor be..
  • yarın sabah 9 da ankara otobusune binicem galba en son ben kaldım herkes için hayırlısı
  • Allah yardımcınız olsun arkadaşlar Hatay Serinyol'dan selamlar daha 2.günüm bugün giyinmek nasip oldu allahtan internet kafe var :)
  • ivedi bir şekilde gelin torunlar takaatim kalmadı artık
  • İlk gün falan nasıl geçti arkadaşlar yazarsınız buraya bu başlık 1 ay sessizliğe gömülür artık :P
  • otobüse binip askeriyeye gitmek koyar çok fena bide zırhlı birliklere çıkmışsanız tank nişancısı yada doldurucusuysanız : yandım söndüm amman aman aman Allah sabırlar versin özellikle zh br. tümen k.lığına düşenlere arkadaşımı yolcu ettim allah hepinize sabırlar versin
  • Yolculuk zamanı. Tekrar görüşmek dileğiyle, cümleten hayırlı teskereler.
  • Buraya askerligini yapanlar sacma sapan seyler yazmislar bunu buraya gelince anladim ailem ziyarete geldi onlarn telefondan giriyirum nalet olasi bir yasam bicimi hayat diye bisey yok gardas 50 bin lira bile olsa gelmeyin verin para gelmeyin

• ASKERE GELMEYIN DEMEK ILE OLMUYO ASKERLIKTE BOS BOS ZAMAN ÖLDURYOSUN AMELE GIBI CALISIYOSUN 93/3 KUMKALE CANAKKALE SAHIL GOZETLEME KARAKOL EGER BENIM BIRLIGE DUSEN OLURSA BANA ULASSIN
  • Kolay gelsin arkadaşlar hepinize
  • Merhaba arkadaşlar devre kaybı olarak Manisa-Kırkağaç 6.jandarma komando eğitim birliğine düştüm pazar günü teslim olacağım yer olarak zaten bilmeyen yoktur nasıl bir yer olduğunu ancak farklı bir şey söyleyebilcek veya önerisi olan varsa ve yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • simdi comezler ot yolup mintika yapiyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Mogolo

simdi comezler ot yolup mintika yapiyordur

BIZ COMEZLERIMIZI BEKLIYORUZ
  • Valla 1 gün önce bile gelmek güzel devre kayıpları cok geldi 10.günümdeyim mıntıka falan bişey yok bende ama sadece 500kişi olduğumuz için 1 kişinin hatasını biz cekiyoruz sürünmeye devam.. Serinyola düşeceğine kötü yola düş katılıyorum arkadaşlar.. :D
  • benim yiğenimin tecili 0101 2014 te bitiyor askere 1 tertip olarak gitmek istiyor ne yapması lazım şimdi askeri şubeye ne zaman gitmeli 1 tertip gitmesi için
  • asekrlik şubesinden muayene için aile hekimliğine gönderecekler sonrada raporu askerlik şubesine verdikten sonra ona belge verecekler hangi celp döneminde gideceği yazar ama 1 tertip gitmesi zor mesela bende tecil bozmama rağmen mayısta bozdum kasım gidiorum hangi devrede yada askerlik şubenizin hangi tertip gönderdiğide önemli ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SASEMAİKİDO

asekrlik şubesinden muayene için aile hekimliğine gönderecekler sonrada raporu askerlik şubesine verdikten sonra ona belge verecekler hangi celp döneminde gideceği yazar ama 1 tertip gitmesi zor mesela bende tecil bozmama rağmen mayısta bozdum kasım gidiorum hangi devrede yada askerlik şubenizin hangi tertip gönderdiğide önemli ...

bizim askerlik şubesi şubatta alıyor o zaman problem olmaz demi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king0653 -- 19 Kasım 2013; 20:18:38 >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.