Şimdi Ara

&&& 92---98 EFSANE TOYOTA COROLLA KLUBÜ &&& (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.643
Cevap
53
Favori
1.198.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 95 xei klimalı beyaz orijinal aracımı satsam kaça gider arkadaşlar 4-lastik yeni baskidiski yeni aku yeni şimdi arka amortisör ve z rot vs değişecek araç orijinal fakat kasada boya taş ezigi vs baya var 26,gibi giderse satayım diyorum km oynanmış daha önce ben 2011den beri 8000km anca yaptım 150000km de şu an isim gereği binmeye firsat olmuyor satayım diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a. arkadaşlar , motorun yağ konulan tahliye yerini açtığımda yağ sıçraması oluyor bu normalmidir acaba _ ? yağı çizgiden biraz fazla konulmuş ondan yaparmı , herhangi bir duman felan yok. Bilgisi olan var mı acaba _?
  • Birde ,97 corolla xei 1.6 için hangi buji ve kablolarını tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

S.a. arkadaşlar , motorun yağ konulan tahliye yerini açtığımda yağ sıçraması oluyor bu normalmidir acaba _ ? yağı çizgiden biraz fazla konulmuş ondan yaparmı , herhangi bir duman felan yok. Bilgisi olan var mı acaba _?

Gayet normal. Sonuçta o kapağın hemen altında hareket eden parçalar mevcut ve bu parçalar sürekli yağlanıyor. Bazı çok bilenler ordan yağ atınca motor gitmiş diye bol keseden sallar siz onları dikkate almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

quote:

S.a. arkadaşlar , motorun yağ konulan tahliye yerini açtığımda yağ sıçraması oluyor bu normalmidir acaba _ ? yağı çizgiden biraz fazla konulmuş ondan yaparmı , herhangi bir duman felan yok. Bilgisi olan var mı acaba _?

Gayet normal. Sonuçta o kapağın hemen altında hareket eden parçalar mevcut ve bu parçalar sürekli yağlanıyor. Bazı çok bilenler ordan yağ atınca motor gitmiş diye bol keseden sallar siz onları dikkate almayın.

Aynen öyle kardeşim , motor ustasına götürdüm onların yüzünden , motorda hiç birşey yok dedi.
  • Yaklaşık 7-8 senedir kullandığım 97 corolla xei 1.6 aracımı bugün sattım , alana da hayırlı olsun. Yanlız İçimde biraz burukluk var , arabanın arkasından bakarken gözlerim doldu , seviyordum arabayı , bir gün tık demedi maşallah. Herneyse , yine biraz üst model corolla almayı düşünüyorum lakin fiyatlar biraz yüksek, ne tavsiye edersiniz _?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 21 Eylül 2017; 15:7:40 >
  • 181501 kullanıcısına yanıt
    26 verecek bir zeka özürlü bulursan sat hiç durma! ben daha şubatta 2011 model toyota auris 1.33 ü 34 e sattım sen o alıcıyı bulunca kaçırma.

not: lafım sana yada arabana değil o fiyatı verecek alıcıya lütfen alınganlık yapma.
  • abilerim sizden bir konuda bilgi almak istiyorum toyataya sonradan hidrolik taktırma şansımız varmı

• Selamlar bende 95 model xei 1.6 modeli var. Aracı benzinli kullandık şimdiye kadar benzin aldı başını gidiyor bu modeli en iyi giden lpg kiti hangisidir ? Birde kaç yakar ?

• 14500--15000 gbi bir bütçe ayırdım araba için ne alacağımı bilemedim öyle böyle derken corolla olabilir dedim 96 model 1,3 xe buldum vizeden geçeli 10 ay olmuş 14500 istiyor 270 bin km lpg li

fiyatı nasıldır?

Aldıktan sonra pişman olmaktan korkuyorum arızası falan çok olursa diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsrb

14500--15000 gbi bir bütçe ayırdım araba için ne alacağımı bilemedim öyle böyle derken corolla olabilir dedim 96 model 1,3 xe buldum vizeden geçeli 10 ay olmuş 14500 istiyor 270 bin km lpg li

fiyatı nasıldır?

Aldıktan sonra pişman olmaktan korkuyorum arızası falan çok olursa diye

bu araç sonra pişman olur muyum diye korkum çok gerçi mutlaka kontrol ettiririm almadan ama tecrübeli arkadaşlar ne önerir
  • Merhaba arkadaşlar 96 model corolla XEİ model aracımla aranızdayım,iyi forumlar.

• Pasaa ® kullanıcısına yanıt
    hoşgeldın kazasız belasız kullanman dıleğiyle resimde ekleyebılırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanderr -- 12 Kasım 2017; 16:30:44 >
  • Arkadaşlar elimde 150.000 km de 98 modeli var. Xe paket 1.3 araba. Sizce en fazla nekadar eder piyasası nekadar bu arabanın güncel şartlar düşünülürse? son zamanlarda bundan alıp satan varsa bilgilendirirse çok sevinirim gerçekten.

• quote:

Yaklaşık 7-8 senedir kullandığım 97 corolla xei 1.6 aracımı bugün sattım , alana da hayırlı olsun. Yanlız İçimde biraz burukluk var , arabanın arkasından bakarken gözlerim doldu , seviyordum arabayı , bir gün tık demedi maşallah. Herneyse , yine biraz üst model corolla almayı düşünüyorum lakin fiyatlar biraz yüksek, ne tavsiye edersiniz _?

Hocam aracınızı kaça sattınız
  • hay-bey kullanıcısına yanıt
    Ben 24 e verdim hocam , dayalı oldu ama biraz.

• merhaba arkadaşlar

akü tavsiyesi almak istiyordum sizden.
    98 model 1.6 xei benzinli aracım içim için 12 v 45 amper uygunmudur?
    araçda sadece klima var müzik sistemi yok.
    Marka tavsiyesi ve fiyat konusunda bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Molotof Tizi

quote:

Orijinalden alıntı: ysf42

BABAM TOYOTASINI SATIYOR :)) 1997 XEİ KLİMALI- ELEKTRİKLİ AYNA-LPG
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-toyota-corolla-temmuz-2012-ye-kadar-vizeli-klimali-1997-corolla-37343581/detay?

araba istediğiniz kadar temiz olsun xei 14.300 asla olmaz bence

Şimdi 24.300 istiyorlar :)

• merhaba 135 bin km' de 98 model corolla gli otomatik sahibiyim. aracımın rolantisinde oynama oluyordu hattastp etmeye kadar varmıştı. gaz kelebeğini temizlememe rağmen geçici problem olmuştu. 2 gün sonra tekrar aynı problem olmuştu. boğaz kelebeğinin altında ıscv rolanti valfi var aliexpresten buldum sipariş ettim. linkini aşağıda vereceğim 22 usd lik bir parça. kendim söküp taktım. sigortadan 15 amperlik efi sigortasını da söktüm 1 dk. sonra beyni resetledim. araca marş yaptım o gün bugündür 1 aydır rölanti problemim olmadı. linki aşağıda.
    https://tr.aliexpress.com/item/For-Toyota-Corolla-Geo-Prizm-1-6L-1-8L-1-6-1-8-IDLE-AIR-CONTROL/32797100488.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.xwCSnY

tork konvektörlü otomatik 4 ileri şanzıman var bu araçlarda. 1-2-3. vitesler gayet canlı 3. viteste hatta 6800 devirde 200 km hıza çıkıyor. ama 4. vitese geçince araba kendini salıyor gibi oluyor düz yolda gidiyor 4. viteste ama yokuşlarda bayılıyor. araç 4. viteste dip gaz yapınca kaç km hızda olursan ol mutlaka 3. vitese çekiyor.

ae101 corolla ların otomatiklerinde bu 4. vites sadece düz yolda yakıt tasarrufu için mi? yoksa benim otomatik 4. viteste problem mi var ya da subap ayarlarında mı problem var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim corollanın kronik sorunu, şu soför koltuğunun tamda bu bölgenin içindeki süngeri görünene kadar aşınması ile ilgili yaptığım çalışmayı nasıl buldunuz ?

internette 20 liraya satılan kullanmadığım direksiyon kılıfı vardı. Yapıştıracağım yüzeyin önce altına diktim sonra üstüne kumaş silikonu ile yapıştırdım. Köşelere biraz daha sürüp yapıştırılabilir. Eski sökük görünümünden daha iyi !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wayfarer2140 -- 19 Nisan 2018; 19:35:4 >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.