Şimdi Ara

92/3 Askere Gidecekler! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
7
Favori
62.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _CrAzY_

quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

quote:

Orijinalden alıntı: _CrAzY_

bune laa manisa/kırkağaç yokmu şurda bir benmiyim 6.ncı jandarma komando birligi kötü diyorlar 92/3 ayın 24ü teslim tarihim birde beyler ne götürücez giderken acemi birligine ?????? ben 10 tane yesil don,15 tane yeşil atlet,pijama takımı,tıraş takımı,pudra , terlik falan götürücem yeterlimi veya gerek yokmu??

Kime inanacağımızı şaşırdık valla kimisi götürün diyor kimisi hiçbirşey götürmeyin herşeyi karşılıyorlar diyor. Sen en iyisi kişisel, en çok lazım olacak şeyleri götür. Traş takımı, pudra kesin götür. 5 er tane atlet don götür. Ben öyle yapacak şahsen

pijama takımı , havlu , bunlara gerek varmı acaba abi kimsede birşey demiyor çevremdekiler de götür diyende var götürme diyende napsak bilemedimki ama kötü geçicek o belli , niye manisa kırkağaç çıktı anlamadım orasınıda gizli astım var bende ilaç falan kullanmıyorum acaba zorlanırmıyım orada gerçegi sölemek gerekirse doğuya gitmeyi çok istiyorum.,

götürüceklerimin listesi;
    10 tane boxer ( beyaz paçalı don diye tabir ettiğimizden eğitimlerden sonra dar sıkan boxerları önermiyorlar gidenler)
    10 tane atlet (5 tane kollu , 5 tane kolsun)
    15 tane çorap (10 tane yünlü, 5 tane ince uzun)
    1 pijama takımı
    1 havlu
    1 terlik
    1 pudra
    traş takımı (mach 3 başlık degişmeli olan 21 liraydı yanılmıyorsam)

Yeter bence bu götüreceklerin ama traş takımını pahalı alma derim yer değiştirilebilir

• ankara mamak mebs okulu uzun dönem

acemilik başlar billetleri getiriyoruz 92/3 :))

ALLAHIM UTANDIRMASIN İNŞ
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı olsun..

Giderken yanınızda boşuna ağırlık yapmayın. Traş takımı, iğne, iplik, 3-4 çift çorap, şampuan. Bunları götürseniz yeterli acemi birliği için. Gerisi acemi birliği için elinizde boş ağırlık olacaktır.. Usta birliğine giderken düştüğünüz yere göre eşyalarınızı ayarlasınız zaten..

Bu arada Kıbrıs'a gelmeyin de nereye düşerseniz düşün..

Amasya ve Manisa'da yapanların çoğu Kıbrısa gelecek.. Kolordu,Tümen ve Kara Kuvvetleri komutanlığı denetmeleri var 3 tane..
  • 9. JANDARMA ER EĞİTİM ALAYI/BİLECİK

varmı arkadaşlar giden
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah5252

ankara mamak mebs okulu uzun dönem

acemilik başlar billetleri getiriyoruz 92/3 :))

ALLAHIM UTANDIRMASIN İNŞ

40 gün sonra falan usta birliklerinizde olacaksınız o zaman şafağım 50 falan olacak ama göremeyeceksiniz beni şafak 10 falan iken döneceğiz türkiye'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saurone -- 20 Ağustos 2012; 20:14:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busvas

9. JANDARMA ER EĞİTİM ALAYI/BİLECİK

varmı arkadaşlar giden

ben bilecikliyim 24 ünde teslim olucam bende safraboluya gidiyorum yoksa yardımcı olurdum sana.

Karabük/ Safranboluya düşen var mı ?
  • atarsa 457
  • quote:

Orijinalden alıntı: oocoo

atarsa 457

at kendini
  • quote:

atarsa 457

Adam mı öldürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

quote:

atarsa 457

at kendini

başlamak da önemli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

quote:

atarsa 457

at kendini

başlamak da önemli

aynen, 460'ı bozduysan korkma artık askerlikten. bozmayanlar düşünsün..

• quote:

atarsa 457

ne yapıyon hocam sen 27sinde düşüyoz aynı birliğe gidiyoz senle gençliğimizi yaşamak için son 5 günümüz var ozman başlarız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReservoirDogs

quote:

atarsa 457

ne yapıyon hocam sen 27sinde düşüyoz aynı birliğe gidiyoz senle gençliğimizi yaşamak için son 5 günümüz var ozman başlarız .

sevk tarihi 22 benim.sevk tarihinden itibaren düşmeye başlarsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReservoirDogs

quote:

atarsa 457

sevk tarihi 22 benim.sevk tarihinden itibaren düşmeye başlarsın.

Teslim tarihinden itibaren başlamıyormuyuz ?

• Sadece 169 torunlar :) ALlah yardım etsin.
  • Sevk tarihim 24 ağustos, teslim harihi 27 ağustos. Ben şimdi şafak saymaya 24 ünde mi başlayacam ?
  • teslim olduğumuz gün başlıyoruz saymaya :) Benimde sevk 24 Teslim 26
  • Bende Ayın 24 ünde askerim 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı/Bilecik/Merkez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Hunter*** -- 22 Ağustos 2012; 19:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Hunter***

Bende Ayın 24 ünde askerim 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı/Bilecik Merkez
    Arkadaşlar resimdeki künyeye photoshop la BORA KÜRKÇÜ altınada 92/3 yazabilecek biri var mı?

• arkadaşlar askeriye giderken traş makinam var sakallarım az çıkar benim götürsemmi onu çalınma gibi olaylar oluyor deniyor 20 30 liralık bir alet.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.