Şimdi Ara

918.000 Aday Açıköğretime başvurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Açıköğretim fakülteleri için ayrılan 101 bin 226 kontenjanı 918 bin 811 aday tercih etti.
    Bu nasıl oluyor tercih yapanların %90 ı açıköğretimi tercih etmiş.
    Kaynak : http://www.ensonhaber.com/447-bin-universite-adayi-tercih-yapmadi-2013-07-20.html

• lan zaten kaç kişiyiz hakkaten nasıl oluyor :D
  • Çoğu askerlikten kaçmak için yapıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam tercih etmiş olabilirler ama herkes mi ilk tercihine yazdı yani alt sıralara da yazmış olabilirler
  • gerçekse şayet çok sevindim. amaç kpss ise diploma farkı da yok. ticarethaneden ibaret üniversitelere gitmektense iyidir. hükümet hala hakkariye, düzceye mühendislik açmakla uğraşsın.
  • Yanlışlık var orada bence.
  • Tercih Yapan Öğrenci Sayısı: 1.112.451
    Açıköğretim Fakültelerini Tercih Eden Öğrenci Sayısı 918.811
    Kalan Fakülteleri Tercih Eden Öğrenci Sayısı: 193.640

Aöf ü tercih edenler illa aöfü kazancak değil tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 21 Temmuz 2013; 1:30:40 >
  • Üniversite mezunları işsiz statüsünde görünmediği için sürekli açıköğretimlere yüklendiler. Bu sayede işsizlik oranı her yıl düşüyormuş gibi görünüyor. Ondan sonra millet rekabetten iş bulamaz tabi. Üniversiteler bari çıkarlar için kullanılmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambitplayer

hocam tercih etmiş olabilirler ama herkes mi ilk tercihine yazdı yani alt sıralara da yazmış olabilirler

yinede çok fazla bir sayı...
  • Açıköğretim fakülteleri için ayrılan 101 bin 226 kontenjanı 918 bin 811 aday tercih etti.
  • zorunlu gssden kaçmak için hocam ;)
  • bu haber yanlış olabilir mi
  • Hocam aslında olay şu;örneğin 1 aday 10 tane bölüm seçiyor bu şekilde tercih sayısı fazla görünüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.