Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kankalar şakamaka az kaldı 1 ay sonra yerler belli oluyor.

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE
    Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591&ap=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 2 Nisan 2011; 19:43:08 >
  • arkadaşlar mayıs yaklaşıyo kimsede tık yok :S ben şubat mağdurlarındanım normal şartlarda şubatta gidecektim ama tecili gec kaldırdığım için gidemediğimi söylediler. ozaman arkadaşlarla bu formda şubatı bekliyoduk ama form cok canlıydı süper gıgır vardı
  • Evet arada bakıyorumda kimse girmiyor gırgır olmuyor :D Sanırım Şubat ayında gitti herkes forumda mayıs kalmadı 3-5 dışında :)
  • canlandıralım öyleyse kardeşşşşş
  • gelin bakalim ins kütahya ya düsersiniz havaci ama isparta manisaya düserseniz simdiden düsünün kara kara
  • Herkesi şubatta gittiğine göre bizide mayısta inşallah alırlar
    beyler
  • Aynen katılıyorum, Şubat konusuna göre hem katılım çok az hemde konu yeteri kadar ilgi görmüyor.
  • Has torunlarim gelinde dedeleriniz gitsin artik yorulduk :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levocan987 -- 3 Nisan 2011; 18:55:11 >
  • arkadaşlar bu konuyu canlı tutmanın yolu mayısta askere gitmeye aday kardeşlerimizi burda toplamak
  • Sevgili Arkadaşlarım

- Konu başlığını şu şekilde değiştirdim : 91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / SIRA BİZDE - Ana konu

- Konu başlığı yada konunun ilk mesajı ile düşüncelerinizi, fikirlerinizi söylebilirsiniz. Ona göre yeni bir derleme düzenleme yaparız.
  • Arkadaşlar e devlette MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞININ asal son yoklama bilgi formunda:
    "son yoklama muayenesine tabi değilsiniz" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganmkt

Arkadaşlar e devlette MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞININ asal son yoklama bilgi formunda:

bende merak ettim bendede aynı yazıor arkadaşlar nedir bu..
  • Bugün hayırlısıyla alçım çıktı. 6 Hafta alçı da kaldığı için kireçlenme yapmış. Çok az kırabiliyorum onun dışında çok zorluyor. Doktorum 20 gün süre verdi. Eğer 20 gün sonra bacağımı eski haline getiremezsem Fizik tedaviye göndereceğini söyledi. Çok zor ve Acılı günler beni bekliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

quote:

Arkadaşlar e devlette MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞININ asal son yoklama bilgi formunda:

Son yoklamaya tabi değilsiniz demek son yoklamanızı olmuş yada yaş itibari ile son yoklama grubuna girmemişsiniz demek oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taraftar59

quote:

quote:

Son yoklamaya tabi değilsiniz demek son yoklamanızı olmuş yada yaş itibari ile son yoklama grubuna girmemişsiniz demek oluyor.

mayısta gitmeme engelmi acaba 89luyum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taraftar59

quote:

quote:

mayısta gitmeme engelmi acaba 89luyum..

Sen son yoklamanı oldun mu ki ?

• merhaba bende 85 doğumluyum arkadaşlar kütüğümün bağlı olduğu yer mayıs da gönderiyor ben son zamanlarda hiç bir şekilde şubeye gitmedim , en son 2008 de tecil ettirmek amaçlı gittim.31 Aralık 2010 tecilim bitti durum belgeme göre ,Mayısta çıkar mı yoklamam 2008 de oldu tekrar yaptırmam gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknt85 -- 6 Nisan 2011; 0:19:36 >
  • kardeş askerllik şubesinde adam yemiyolar, sen bu zamana kadar niye şubeye gitmedin hayret ettim doğrusu şurda mayısa 1 ay kalmış, durumun burdan değil ancak şubeden öğrenebilirsin.. ama gercekten cok şaşırdım biz paso şubeye gidiyoruz sem 2008 den beri gitmemişin
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknt85

merhaba bende 85 doğumluyum arkadaşlar kütüğümün bağlı olduğu yer mayıs da gönderiyor ben son zamanlarda hiç bir şekilde şubeye gitmedim , en son 2008 de tecil ettirmek amaçlı gittim.31 Aralık 2010 tecilim bitti durum belgeme göre ,Mayısta çıkar mı yoklamam 2008 de oldu tekrar yaptırmam gerekiyor mu?

Askere gideceğini şubeye bildirip seni tekrar muayene etsinler.Gidip askerlik durumunu hangi derecede olduğunu öğrenmesen daha çok beklersin.Biz tecili kaldırmış son yoklamasını olmuş.Hatta erken sevk dilekçesini gönderdiği halde askere gidemeyen arkadaşlar gördük.
  • Beyler başlık niye canlı değil diye yakınmayın şubat başlığıda şubatın ilk haftasında potansiyelini arttırdı Mayısın ilk haftasından itibaren başlıkta patlama yaşanıcak siz hele yerler açıklandığında görün bu başlığı konu son derece aktif olacak Ama şimdiden hayrına herkez en azından bir mesaj atsa biraz canlılık olur ne dersiniz ?

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE
    Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591&ap=1

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.