Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar mayıs'ın kaçında açıklanır yerler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknt85

merhaba arkadaşlar mayıs'ın kaçında açıklanır yerler ?

Mayıs ayının 5-15 tarihleri arasında belli oluyor
  • merakla bekliyoruz.hadi hayırlısı hakkımıza
  • arkadaşlar ben 2 yıl myo bitirdim daha sonra askerliğimi 2 yıl tecil ettirdim ancak tecilimin bir yılı bittiğinde bacaklarımda yaşadığım ciddi durumdan ötürü her iki dizimden de ameliyat oldum her ikisininde diz kapaklarının altı tamamen kesilerek düzeltilip platin vida ve plaklar sayesinde tutturuldu...şuan ameliyat olalı 1 yıl oldu ve ayağa kalktım ancak sol bacağım iyileşmedi aksıyorum ve 100 metre yürüyünce ağrılarım başlıyor...baston kullanmak zorunda kalıyorum...tecil sürem bitti bu yıl ve celp dönemim de mayıs aöf hazırlıktayım tecil hakkım yok ancak mayısın sonunda sınav var ve büyük ihtimal geçeceğimi düşünüyorum..ne yapmam gerekiyor lütfen bana cevap yazın bu konuda uzman olan kişilerde bu sitede var onlarında cevabını bekliyorum saygılarımla....bu arada platinler plaklar ve vidalar hala duruyor ve ameliyat olduğum doktor en az 5 yıl daha durması gerektiğini söylüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu40019

arkadaşlar ben 2 yıl myo bitirdim daha sonra askerliğimi 2 yıl tecil ettirdim ancak tecilimin bir yılı bittiğinde bacaklarımda yaşadığım ciddi durumdan ötürü her iki dizimden de ameliyat oldum her ikisininde diz kapaklarının altı tamamen kesilerek düzeltilip platin vida ve plaklar sayesinde tutturuldu...şuan ameliyat olalı 1 yıl oldu ve ayağa kalktım ancak sol bacağım iyileşmedi aksıyorum ve 100 metre yürüyünce ağrılarım başlıyor...baston kullanmak zorunda kalıyorum...tecil sürem bitti bu yıl ve celp dönemim de mayıs aöf hazırlıktayım tecil hakkım yok ancak mayısın sonunda sınav var ve büyük ihtimal geçeceğimi düşünüyorum..ne yapmam gerekiyor lütfen bana cevap yazın bu konuda uzman olan kişilerde bu sitede var onlarında cevabını bekliyorum saygılarımla....bu arada platinler plaklar ve vidalar hala duruyor ve ameliyat olduğum doktor en az 5 yıl daha durması gerektiğini söylüyor...

hastalıgınızla ilgili gerekli belgeleri almayı unutmayınız.
    muayene oldugunuzda bu belgeler işinize yarayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

quote:

arkadaşlar ben 2 yıl myo bitirdim daha sonra askerliğimi 2 yıl tecil ettirdim ancak tecilimin bir yılı bittiğinde bacaklarımda yaşadığım ciddi durumdan ötürü her iki dizimden de ameliyat oldum her ikisininde diz kapaklarının altı tamamen kesilerek düzeltilip platin vida ve plaklar sayesinde tutturuldu...şuan ameliyat olalı 1 yıl oldu ve ayağa kalktım ancak sol bacağım iyileşmedi aksıyorum ve 100 metre yürüyünce ağrılarım başlıyor...baston kullanmak zorunda kalıyorum...tecil sürem bitti bu yıl ve celp dönemim de mayıs aöf hazırlıktayım tecil hakkım yok ancak mayısın sonunda sınav var ve büyük ihtimal geçeceğimi düşünüyorum..ne yapmam gerekiyor lütfen bana cevap yazın bu konuda uzman olan kişilerde bu sitede var onlarında cevabını bekliyorum saygılarımla....bu arada platinler plaklar ve vidalar hala duruyor ve ameliyat olduğum doktor en az 5 yıl daha durması gerektiğini söylüyor...

hastalıgınızla ilgili gerekli belgeleri almayı unutmayınız.
    muayene oldugunuzda bu belgeler işinize yarayacaktır.

Çok geçmiş olsun, En kısa sürede eski sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum.

5 hafta önce benimde diz kapağım kırıldı ve platin takıldı. ( 2 yıl kalacak ) Benim işlerim bitmiş gün beklediğim için şu anda yapmam gereken, şubeme gidip askeri hastaneye sevkimi istemek. Askeri hastanenin vereceği karar doğrultusunda gidip gitmeyeceğiniz belli oluyor.

Siz Askeriye yada Askeri hastaneye giderken bütün belgelerinizi yanınızda alın ama Raporlara bakmıyorlar diye biliyorum. Benim gözümle ilgili sorunum vardı raporlarıma bakmamışlardı. Tabi siz yinede götürün.

Birde size tavsiyem, Şubenizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü tecil durumunuz varmış ve uzun süre yürüyemiyormuşsunuz.

• bende mayista askerim arkadaslar. sivas askerlik subesini aradigimda mayis kesin onundan sonra nereye gidicegini ogrenebilirsin dediler.

aldim bende casio f-91w'yi mayisin gelmesini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitos

bende mayista askerim arkadaslar. sivas askerlik subesini aradigimda mayis kesin onundan sonra nereye gidicegini ogrenebilirsin dediler.

Mayıstan önce kesinleştiğini bilmiyordum, Hayırlısı olsun.

Askerlerin vazgeçilmez saati Gitmeden önce bende alacağım

• teşekkür ediyorum arkadaşım...askeri hastanenin bu durumda beni yinede askere alma gibi bir durumu sözkonusu olurmu sizce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

dogrudur. mayis 10
  • Umarım mayısta askerliğim çıkar, şubeden işlemler sırasında kasım tercihi yapmıştım, oradaki yetkili tercihler dikkate pek alınmaz demişti inşallah alınmazda giderim askere.. Umarım mayısta gitmek hayırlıdırda giderim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Umarım mayısta askerliğim çıkar, şubeden işlemler sırasında kasım tercihi yapmıştım, oradaki yetkili tercihler dikkate pek alınmaz demişti inşallah alınmazda giderim askere.. Umarım mayısta gitmek hayırlıdırda giderim..

Umarım, Hayırlısı olsun..
  • arkadaşlar ben 2 yıl myo bitirdim daha sonra askerliğimi 2 yıl tecil ettirdim ancak tecilimin bir yılı bittiğinde bacaklarımda yaşadığım ciddi durumdan ötürü her iki dizimden de ameliyat oldum her ikisininde diz kapaklarının altı tamamen kesilerek düzeltilip platin vida ve plaklar sayesinde tutturuldu...şuan ameliyat olalı 1 yıl oldu ve ayağa kalktım ancak sol bacağım iyileşmedi aksıyorum ve 100 metre yürüyünce ağrılarım başlıyor...baston kullanmak zorunda kalıyorum...tecil sürem bitti bu yıl ve celp dönemim de mayıs aöf hazırlıktayım tecil hakkım yok ancak mayısın sonunda sınav var ve büyük ihtimal geçeceğimi düşünüyorum..ne yapmam gerekiyor lütfen bana cevap yazın bu konuda uzman olan kişilerde bu sitede var onlarında cevabını bekliyorum saygılarımla....bu arada platinler plaklar ve vidalar hala duruyor ve ameliyat olduğum doktor en az 5 yıl daha durması gerektiğini söylüyor...
  • quote:

teşekkür ediyorum arkadaşım...askeri hastanenin bu durumda beni yinede askere alma gibi bir durumu sözkonusu olurmu sizce...

Açık konuşmak gerekirse ne sizin nede kendi durumum için ne diyeceklerini bilemiyorum. Diz kapağı çok önemli bir yerdir ve platinli şekilde askerlik yaptırmaları büyük saçmalık olur. Özelliklede Spor sırasında çok zor olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

Orijinalden alıntı: carlitos

bende mayista askerim arkadaslar. sivas askerlik subesini aradigimda mayis kesin onundan sonra nereye gidicegini ogrenebilirsin dediler.

aynı olmayın biraz farklı olun :P
    http://www.hizlial.com/saat/casio/casio-f-200w-1a-kol-saati_17.001.1648.0356.htm?ref=akakce&v=1.53.4

• Vay be siz gittiğinizde 370'e inecek bizim şafak.. Gelince de 340

Bi zamanlar bende tırsıyodum şuan askerdeyim hatta acemilği bile yedik kendim bile inanamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Vay be siz gittiğinizde 370'e inecek bizim şafak.. Gelince de 340

Bi zamanlar bende tırsıyodum şuan askerdeyim hatta acemilği bile yedik kendim bile inanamıyorum

Sayılı Günler Çabuk Geçermiş

• quote:

adam burdur da 1. taburda askerlik yapmış kolay geçer diyo

beyler inanmayın bu cocuga. 32 gün boyunca yattı bu cocuk.

şaka bi yana arkadaşlar gerçekten 460 ı bozunca gerisi geliyo. daha 420 war. bakalım ne olcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: é r s é

quote:

şaka bi yana arkadaşlar gerçekten 460 ı bozunca gerisi geliyo. daha 420 war. bakalım ne olcak.

Bana diyene bak Sizde yatıyodunuz

Ne yalan söyleyim yatmadık değil hani 33 gün boşa attı 7'de izin toplam 40 gün götürdük şafaktan.. Allah herkese nasip etsin

Şimdiden söyleyim Burdur'a düşen olursa şafaktan 40 gün silsin tabi 1.tabur'a düşmek şartıyla..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: é r s é

quote:

Bana diyene bak Sizde yatıyodunuz

Ne yalan söyleyim yatmadık değil hani 33 gün boşa attı 7'de izin toplam 40 gün götürdük şafaktan.. Allah herkese nasip etsin

Şimdiden söyleyim Burdur'a düşen olursa şafaktan 40 gün silsin tabi 1.tabur'a düşmek şartıyla..

Bitirmişsiniz ya birşey kalmamış, Darısı bizlere

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.