Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 11. Osman

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Dağıtımım Kıklareli/Merkez 55. Tugay 2.Tabur Muh. Des. Bölüğü.Doğuya kaydırma birlik olabilirmiş varmı burda askerlik yapmış tanıdığınız?

Evet Şırnağın kaydırma bölüğü olduğu söyleniyor. Fakat en son bir kaç sene önce kaydırılmış. Önemli bir harekat olmadığı sürece kaydırılacağını sanmıyorum. Yani düşük bir ihtimal.

Dostum şimdi söyleniyor derken kim söylüyor?Varmı burda askerlik yapan tanıdığınız?

Bu muharebe destek bölüklerinin hepsi mi kaydırma birlik oluyor?
  • Kardeşimde oraya gönderildi. Şuan burada izinde.bi rka çgün içinde gidecek. Ben araştırmıştım yapanlardan filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11. Osman

Kardeşimde oraya gönderildi. Şuan burada izinde.bi rka çgün içinde gidecek. Ben araştırmıştım yapanlardan filan.

Kardeşin hangi tabur hangi bölükten?Msnsini özelden gönderirsen daha güzel olur.
  • acemiliği yaptığım yer askeri veteriner okulu eğitim merkez komutanlığı BURSA / GEMLİK eğitim bölüğünde çavuş olarak kaldım
  • BeNDE ıspartadan geldım salı gunu dagıtıma.valla hıc bıtmıycek gıbıydı cok zordu gercekten canımıza okuyolardı.neyse bıttı:)usta bırlıgım ıse tuncelı hozat bundan sonra orda yardırmaya dewam edıcz
  • Acemilik : KÜTAHYA HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI

Usta Birliği : ADANA - İNCİRLİK : 10.TANKER ÜS KOMUTANLIĞI ( Amerikan Üs'sündeyim )

Görevimde ALBAY Postası ;)
  • Askerlikte bir anı oldu..
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.