Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler artık bende aranızdayım.Şubat celp tercihi yapmıştım çıkmadı.Ekimde muayene oldum 1991 doğumluyum.Şubem mayıs gönderiyor.Şubem mayıs gönderdiğine göre mayısta gider miyim ???? Başlığı şimdiden canlandıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanoalicans

Beyler artık bende aranızdayım.Şubat celp tercihi yapmıştım çıkmadı.Ekimde muayene oldum 1991 doğumluyum.Şubem mayıs gönderiyor.Şubem mayıs gönderdiğine göre mayısta gider miyim ???? Başlığı şimdiden canlandıralım.

Hoşgeldin aramıza. Büyük ihtimalle zamanında gideriz gibime geliyor ama olurda Mayıs ayında almazlarsa Temmuz ayında gidicez
  • www.asal.msb.gov.tr 'de Mayıs 2010 celbinden itibaren eğitim birliği sevk bilgileri e-devlet kapısında yayınlanmaktadır. e-Devlet Kapısına ulaşmak için tıklayınız yazıyor.Mayıs'ta gideceklerin sevk birlikleri ne zaman belli olacak.Kütüğümüze bağlı askerlik şubesinden ne zaman gideceğimizi en erken ne zaman öğrenebiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 8 Şubat 2011; 13:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Bugün Harbiyedeki askeri müzeye gittim. Oradaki askerle biraz sohbet etme fırsatım oldum kaç günleri kaldıklarını sordum bazılarının şafak doğan güneşmiş, bazılarının 50-55 günleri kalmış.. Onları öyle görünce heyacanlandım içim bi hoş oldu

harbiyeye gitmene ne gerek var ya :)
    Vandan kalktı tren İstanbulda yaptı fren ŞAFAK : 65 buna gülmeyen harbi bir falan filan :) bitmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• quote:

www.asal.msb.gov.tr 'de Mayıs 2010 celbinden itibaren eğitim birliği sevk bilgileri e-devlet kapısında yayınlanmaktadır. e-Devlet Kapısına ulaşmak için tıklayınız yazıyor.Mayıs'ta gideceklerin sevk birlikleri ne zaman belli olacak.Kütüğümüze bağlı askerlik şubesinden ne zaman gideceğimizi en erken ne zaman öğrenebiliriz ?

Şubemde bana denilen şuydu ; 5-15 Mayıs tarihleri arasında buraya yada size yakın olan şubelerden birine gidip nereye düştüğünüzü öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonrada eğer mayısda gidiyorsak 22-25 tarihleri arasında gidicez.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Bugün Harbiyedeki askeri müzeye gittim. Oradaki askerle biraz sohbet etme fırsatım oldum kaç günleri kaldıklarını sordum bazılarının şafak doğan güneşmiş, bazılarının 50-55 günleri kalmış.. Onları öyle görünce heyacanlandım içim bi hoş oldu

harbiyeye gitmene ne gerek var ya :)
    Vandan kalktı tren İstanbulda yaptı fren ŞAFAK : 65 buna gülmeyen harbi bir falan filan :) bitmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

İş için gitmiştim yoksa sırf askerlerle konuşmak için değil. Hazır gelmişken birde konuşayım dedim..

• Tam yaşımda 91 liyim.Muayene falan herşey tamamdır.
    Yaww çok stres oluyorum.Benim kütüğüm iki gönderiyor.İki gönderdiği için iki tertip gitmem gerekmez mi? Mayıs çıkarmı sizce.KÜTÜĞÜNÜN GÖNDERDİĞİ tertipte askere alınmayanı gördünüz mü hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 8 Şubat 2011; 18:13:47 >
  • Hepimiz aynı stresi yaşıyoruz. ve evet bazen kendi tertibinizle değilde başka bi tertiple gidebiliyorsunuz. Umalımda hepimiz aynı tertip de gidelim.
  • bi mayıs adayı daha hadi bakalım :D Şubata çıkmadı bnm tecili geç bozdurduğum için
  • Benim şube mayısta yolluyor ama kasım tercihi yaptım hayırlısı ne zamansa o zaman çıksın.. Şu sıralar biran önce gidesim var..
  • Hoşgeldiniz aramıza
  • hoşbulduk 91/1 konusuna bekleriz dicem ama as al baba bizi istemedi
  • bence 91/2 'de gidemeyeceğiz
  • ohha :D
  • Mayıs ayında Alt devremiz olarak gelecek olan Arkadaşlar:

Olur ya varsa şansınız Amasyaya çıkarsa acemiliğiniz Orası hakkında derleme toplama bilgilerle bi yazı hazırladım içerisinde askere yardımcı olacak bir iki şeyde var. Okumanızı tavsiye ediyorum Amasya hakkındada biraz bilgi var . .

Ayrıca Amasya'da Alay içerisinde internet Cafe olduğundan elimden geldiğince orası hakkında bilgi vereceğim .

Aşağıdaki Linke TIKAYINIZ !

15. Piyade.ER. EĞT. TUG. K.LIĞI / AMASYA (BİLGİ İÇERİKLİ)

• Arkadaşlar mayıs 21'e tam 100 gün var bugünden itibaren günde birer tane arttırmak üzere günde 1 şınav 1 mekik 1 ters mekik 1 yarı mekik olarak başlıyoruz.Kuzenim askere gitmeden önce uygulamış.Askerde hiç zorlanmamış.Uygulamanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 10 Şubat 2011; 11:33:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

bence 91/2 'de gidemeyeceğiz

Niyeki senin kütüğün kaç gönderiyor ?
  • quote:

quote:

kütük 3 gönderiyor ama ben 90'lıyım 2 yılık myo bitirdim geçen sene...şubat istedim şubatta çıkmadım maalesef hiçbir 90'lı arkadaşı almamışlar..şubatta daha yaşı büyük olanlar gittiği için bizim sanşımız yüksek diye düşünüyorum mayıs için

• quote:

Orijinalden alıntı: MrDisconnected

Mayıs ayında Alt devremiz olarak gelecek olan Arkadaşlar:

Olur ya varsa şansınız Amasyaya çıkarsa acemiliğiniz Orası hakkında derleme toplama bilgilerle bi yazı hazırladım içerisinde askere yardımcı olacak bir iki şeyde var. Okumanızı tavsiye ediyorum Amasya hakkındada biraz bilgi var . .

Ayrıca Amasya'da Alay içerisinde internet Cafe olduğundan elimden geldiğince orası hakkında bilgi vereceğim .

Aşağıdaki Linke TIKAYINIZ !

15. Piyade.ER. EĞT. TUG. K.LIĞI / AMASYA (BİLGİ İÇERİKLİ)

Teşekkürler, güzel anlatmışsınız.

quote:

quote:

quote:

kütük 3 gönderiyor ama ben 90'lıyım 2 yılık myo bitirdim geçen sene...şubat istedim şubatta çıkmadım maalesef hiçbir 90'lı arkadaşı almamışlar..şubatta daha yaşı büyük olanlar gittiği için bizim sanşımız yüksek diye düşünüyorum mayıs için

Kütüğünüz 3 gönderiyorsa gitmeme ihtimaliniz yüksek. Benim 2 gönderiyor o yüzden giderim gibime geliyor fakat 2 gidip te mayısta değilde temmuz gidersem kötü olur..

• Bende 2 gidiyorum sanırım evrakları verdik mayısta gel diye geri yolladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Immortal Technique -- 11 Şubat 2011; 2:32:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.