Şimdi Ara

91/2 - Dagıtım (hakkari) - KTM (Elazıg) - AMA uçakla VAN a gideblirmiyim??Ayrıntı içeride -- Help

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları >> 91/2 - Dagıtım (hakkari) - KTM (Elazıg) - AMA uçakla VAN a gideblirmiyim??Ayrıntı içeride -- Help
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    373 Mesaj
    evet arkadaşlar 91/2 ankara mebs de acemiliğimi muhabereci olarak yaptım

dagıtım yerim hakkari şemdinli çıktı

ama KTM elazıg Komutan illa elazıga gıdıceksın dıyor ama yan bolukdekı komutan ucakla gıdecekler vana gıtsın dıyor kafam karıstı

Vana gıtmek ıstıyorum gıdenler yardım etsın

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sorunsuz alışverişler: 27fatih ( kliksa ve electroworld alışverişleri), thundere ( gg alışverişi) , coldfire3 ( kliksa alışverişi) , memmet77 (hızlıal alışverişleri), uğurum79 ( kliksa alışverişi ), fırsatkampanya ( hepsiburada alışverişi ) , isolayn007 ( kliksa alışverişi ) , khalasar ( n11 alışverişi)
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Van'a katıl.Elazığdakileri Van'a getiryorlar zaten.2 kere eziyet çekersin.

Direk uçakla Van'a git.
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.