Şimdi Ara

9000-12000 tl arası en iyi alınabilecek araç? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1997 golf 3 kasa sport modellerine bakın bence konforlu sağlam araçlar ben kullanıyorum çift hava yastığı, klime abs 15 alüminyum jant vs donanımıda iyi sayılır.
  • Golf guzel araba evet.
    Elentrayı hafta sonu fırsat bulabılırsek deneyeceğiz.
    Yazılan butun araçları değerlendiriyoruz arkadaşlar.
    İlginize teşekkür ediyoruz.
  • İyi akşamlar umera,
    9-12 bin lira aralığında alınabilecek en iyi F/P Peugeot 306'lardır. İkinci elde çok iyi (Fiat, Renault, Ford, VW, Toyota gibi) markaların bu fiyat aralığında alınabilecek modellerinden bir kaç yaş daha genç, hepsinden daha cimri, en azından ABS, Klima ve Airbag'i olan sorunsuz araçlardır 306'lar.
    (Avrupa'da sigorta birliklerince en güvenli araçlardan birisi olarak ilan edilmişlerdir)
    11-12 bin civarı en azından 2000 model biraz zorlanırsa 2001 model 1.6 benzinli bir 306 alınabilir. Tavsiyemi yabana atmayın. Bakım, yedek parça fiyatları korkulacak türden değildir.
    Aynı model golf için en az 19-20 bin lira isterler. 1997 golf, corolla vs fiyatına 2000-2001 model 306 almak bana mantıklı geliyor, ne dersiniz?
  • renault 19 alize clio veya albea
  • Bizim bir arkadaşda karar veremedi parası bu civarda.Palio multijetlere bakıyor şimdi.
  • Temiz bulabilirsen Vectra A GT'ler de güzel araçtır.Lpg'li olur çoğu zaten,az da yakıyor.Birde sanırım kasko değerinin düşüklüğünden dolayı vergi indirimi de oluyor.Kafanızın bir kenarında dursun,arkadaşların önerdiği araçlar da güzel.
  • Seat ibiza citroen xara opel corsa en ideal seçenekler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.