Şimdi Ara

%90 üzerinde Engelli için geniş Bagajlı Otomobil Tavsiyesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

cevap verenler siz hepiniz mi safsınız? birinizin aklına da gelmedi mi "arkadaş sen %90 ın üzerinde engelliysen artık araba kullanma taksi kullan" demek?

Zeki!! Arkadaşım önce bu rapor oranları nasıl ne için ve ne şekilde veriliyor onu öğren ondan sonra yorum yap ki nu şekilde saçma yorumlar ortaya çıkmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

cevap verenler siz hepiniz mi safsınız? birinizin aklına da gelmedi mi "arkadaş sen %90 ın üzerinde engelliysen artık araba kullanma taksi kullan" demek?

Zeki!! Arkadaşım önce bu rapor oranları nasıl ne için ve ne şekilde veriliyor onu öğren ondan sonra yorum yap ki nu şekilde saçma yorumlar ortaya çıkmasın.

benim kayınpederim %90 ın üstünde engele sahip. yakın zamanda onun için engelli raporu aldım. yani prosedürü gayet iyi biliyorum. o yüzden başkasının zekasını sorgulamadan önce dikkat ette kendi zekan ayakkabı numaranı geçsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

benim kayınpederim %90 ın üstünde engele sahip. yakın zamanda onun için engelli raporu aldım. yani prosedürü gayet iyi biliyorum. o yüzden başkasının zekasını sorgulamadan önce dikkat ette kendi zekan ayakkabı numaranı geçsin.

Oyayı anlayıp dinlemeden insanları yalancılıkla suçluyorsun buna rağmen yüzsüzce cevap yazmaya devam ediyorsun. Madem o kadar uğraştın bu şeylerle azıcık kafanı kullanıp ona göre yorum yapsaydın.
  • ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    yüzsüzlüğü sana iade ederim. beni bir konuyla ilgili bilgisiz olmakla suçlayıp sonra konuyu çevirmeye çalışıyorsun. hep fazla makarnanın sonucu bunlar.
  • Bagaj açısından size en uygun station wagon bir araç veya arka camla birlikte açılan liftback araçlardır.Bagajı sadece hacim olarak değil, kullanışlılık, yükleme ağzının genişliği vb unsurlar açısından değerlendirmenizi öneririm.
  • @texjrwillerjr arkadaşım;

Baştan beri konuyu kirletmek için farklı çabalar içinde olduğunuzu üzülerek takip etmekteyim! Bu size gerçekten hiç bir şey kazandırmaz! Herkes burada iyi yönde birşeyler katma çabası içinde. Lütfen rica ediyorum artık bu konuya herhangi bir şey yazmayın lütfen. Bakın bir derdim var, forumda bilgili arkadaşların yardımı ile yol almaya çalışıyorum. Konuyu açarak sizi üzdüysem kusura bakmayın. Tekrar ediyorum Konuya ilişkin artık herhangi bir şey yazmayın Lütfen arkadaşım..

@fellini arkadaşım, dikkate alacağım. teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    peki nasıl isterseniz. eğer ki sizi üzdüysem özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texjrwillerjr -- 18 Şubat 2017; 23:10:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.