Şimdi Ara

90 tyt 65 ayt odtü ceng gelir mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aidenholmes19

Ceng ne hocam?
    Computer Engineering.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lol567 L kullanıcısına yanıt
    trolmusun ilk yuz gelir
  • neinname kullanıcısına yanıt
    31 temmmuzda bir yere kaybolma
  • gelir knk
  • başlıkta yazıyor kardeşim
  • bence gelir hocam
  • Geçen seneki sınav daha zordu. Ona rağmen 135,5 ortalama net yapılmış. Su anki TYT'ye oranlarsak (çok doğru bir şey değil ama başka türlü fikir yürütemeyiz) 103,5 falan yapıyor. Sen ise daha kolay bir sınavda 90 yapmışsın. Geçen seneki Ayt'yi oranlarsak Ayt yetiyor. Ama dediğim gibi TYT çok kötü.
    Üstüne bilgisayar mühendisliği her sene artıyor. Bu sene daha da artacak büyük ihtimalle.

Ben istediğin zaman buradayım. Sana gelmez diyen herkese troll demişsin ama bence sen trollsun. Seni de 31 temmuzda görmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neinname -- 17 Temmuz 2018; 22:45:21 >
  • Troll

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odtü kktc ise hedefin gelir ama ankaradaki odtüyse gelmesi imkansıza yakın

İnsallah gelirde bizde 84tyt 57ayt ile tıpa girsek

• obp?
  • Cengi görünce googlea yazdım sonra yok canım comp eng değildir diye düşünüp sordum hocam odtü bilg bu sene 3k civarı kapatacak muhtemelen gelmesi imkansız bu netlere, ben de 98-65 yaptım bana da gelmesi imkansız. Ama ne diyeyim umarım gelir hedeflerinize ulaşırsınız ve ben yanılırım.

• labittimla kullanıcısına yanıt
    O netlere diş bile gelmez
  • labittimla kullanıcısına yanıt
    O netlere diş bile gelmez
  • neden yazdınız ki o netleri
  • Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhah arkadaşım madde etkisinde falan mısın 17-18 k civarında sıran gelecek yıldız'a girersen öp başına koy

• Umarim gelir hocam, gelirse ya son siralardan gelirsin gelmezse de ucundan gider gibi bir sey galiba. Itu ceng olur diyorum ben

• Hocam siz trollere bakmayin. Hamda
    10k gelir gibi. Puan türlerinin birleşmesinden dolayı bölüm 20k ya gerilese , bilgisayar çok seçilen bir bölüm olması nedeniyle 15kya yükselse bile rahat rahat gidersiniz.

• Hocam genede umutlan ama 523 olan arkadaşım 2k istiyor. Ama genede sen bilirsin geçen sene 506 ile kapatmış

• hocam trollsünüz galiba. bu netlere odtü-ceng gelsin ağlarım neleri kaçırdım diye. bu netlere yakın sinavda yapabilecekken yapamadım çünkü. sene başı hedeflerimin arasındaydı odtü-bilgisayar mühendisliği. imkansız bu netlerle.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.