Şimdi Ara

90+ tyt 60+ ayt (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
6
Favori
3.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu aralar 105 tyt 75 ayt yapan arkadaşın varsa kaç yaptı sınavda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral bozanları takmayın hocam hepsi troll onların. Hepsinin dediklerini yalanlayacak kanıtlarım var. 10 tane deneme sonucu atarım onlara. Onlara göre herkes yksyi fulluyo.

• Kanka onlara ne bakıyorsun ya, boş ver onları. Geçen sene gördük ozdebirde 100-110 yapanları :)

2021 gibi gelirse yirtariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 13 Mart 2022; 0:53:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 105 tyt 75 ayt yapan bi bakayım sıralamalara. Hocam bi kız 100e 68 yapıyormuş 900 yaptı bu 1. Hocam bi kız da 105e 72 yapıyormuş 300. oldu. 105e 75 bulamadım hocam tanrı mısınız o nasıl bir net daha bu ayda?

• Hocam bu konu ve sizin yanitlariniz iyi oldu. Herkesin kafasinda tereddut vardi ve trollerin gereksiz 100 70 ilk 100k agbii tutumlarinin sacma sapan oldugunu gosterdi. Tesekkurler tekrardan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  •  

birkaç aydır bu netlerdeyim ortalama olarak. aslında sizinle aynı sıralamadan mezuna kalmışız sayılır ben 25kdan kalmıştım. günlük açtım ama yazmıyorum pek düzenli. şöyle bi 110 tytyi geçeyim tekrar güncellerim onu da. bu arada sizin netler nasıl hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB2FFA9A5 -- 13 Mart 2022; 1:2:26 >
  • Rica ederim hocam. Hepsi troll inanmayın o heriflere.

• Hocam siz bayağı iyisiniz ya. Ben sizin kadar iyi değilim. Son zamanlar hiç genel deneme çözmedim o yüzden tam sayı veremem. Ama sizden bariz gerideyimdir hocam. Hedef neresi?

• odtü ceng düşünüyorum hocam

• Hocam sınavda şanssızlık yaşamazsanız odtü cengi kazanacağınıza garanti verebilirim.

• Hocam bu arada neden anadoludan böyle zincirleme çıkmaz? Dayanağınızı öğrenebilir miyim? Fen lisemin yüzdelik dilimi 0.8di.

•  

• Tyt normal ayt cok iyi bence kanka ayt konusunda tavsiye verebilir misin

• Bu arada bir istatistik de ben ekleyeyim kuzenim say 3k yaptı bu zamanki tyt neti ortalama 100, ayt 52 53

• dayanak değil ya gözlem benimki benim %7lik idi mesela dilim okul birincisi 60k ikincisi 18k üçüncüsü 13k yapmıştı gerisi zaten allaha emanet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipokratamca -- 13 Mart 2022; 8:13:54 >
  • Hocam TYT'si 90-100'lerde olup AYT'si 50 olan arkadaşlarınız var mı, varsa da mı bu civarlarda bir sıralama yaptı? (8-9k yapan arkadaşlarınız gibi)

• melikedesu kullanıcısına yanıt
    5 arkadaşım var hocam. Biri 90a 50 yapıyordu 4k yaptı.
    Diğeri 95e 55 yapıyordu 3500 yaptı.
    Biri 95e 55 yapıyorduu 1800 yaptı.
    Biri 90a 55 yapıyordu 5k yaptı.
    Diğeri aynı şekilde 90a 55 yapıyordu 6k yaptı.

• Anladım hocam. Evet haklısınız.

• yapilir yapilir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.