Şimdi Ara

90 TYT 40 AYT MF ne gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • düşünceleriniz? tahminhesap zor seçilirse 16k, orta seçilirse 45k, puango ise 77k gösteriyor.

obp 92.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++

• 35k
  • 370k

• quote:

Orijinalden alıntı: yhk18

35k
    inşallah
  • up

• Aynı netlerdeyiz, tyt güzeldi ama ayt'de battım 41'e düştüm. Ben de merak içerisindeyim, umarım 40k civarı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoyaslay

Aynı netlerdeyiz, tyt güzeldi ama ayt'de battım 41'e düştüm. Ben de merak içerisindeyim, umarım 40k civarı olur.
    umarım
  • up
  • up
  • Hocam o netlere 45 in arkasında gelmez. 45k nın önünde olursunuz. Geçen sene 160 soruda ygs de 90 net yapmıştım. Siz 120 de bu neti yapmışsınız. Lys de ise toplam 170 soruda 105 net yapmıştım. Ayt ye göre 50 civarı oluyor. Bu netlerle 44 bininci olmuştum. Siz ayt de benim geçen seneki netime göre 10 net düşük bekliyorsunuz ama ilk kademede baya yükseltmişsiniz bana göre. O nedenle benden daha düşük gelme ihtimali yok diyorum. Ayrıca bana göre sınav zordu geçen seneye göre. Çevremdeki herkes dağıldı. Foruma siz bakmayın, 2015 de de aynı şeyler dönüyordu gördük sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CollatZ2508

Hocam o netlere 45 in arkasında gelmez. 45k nın önünde olursunuz. Geçen sene 160 soruda ygs de 90 net yapmıştım. Siz 120 de bu neti yapmışsınız. Lys de ise toplam 170 soruda 105 net yapmıştım. Ayt ye göre 50 civarı oluyor. Bu netlerle 44 bininci olmuştum. Siz ayt de benim geçen seneki netime göre 10 net düşük bekliyorsunuz ama ilk kademede baya yükseltmişsiniz bana göre. O nedenle benden daha düşük gelme ihtimali yok diyorum. Ayrıca bana göre sınav zordu geçen seneye göre. Çevremdeki herkes dağıldı. Foruma siz bakmayın, 2015 de de aynı şeyler dönüyordu gördük sonra.
    umut verdiniz hocam teşekkürler.
  • Benim de 90 tyt 45 ayt obp 73. Hedefim 30k idi ancak 50kdan iyi gelirse çok sevineceğim umarım gelir

• benim tyt 75 ayt 45 inşallah ilk 50 k içinde olurum
  • inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız.

• kendi konumu hortlatmış olacağım ama 70k gelmişti :/
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    O yıl tercih yaptınız mı hocam yoksa bir sene daha uzattınız mı ?
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.