Şimdi Ara

90. Oscar Ödül Töreni - Ödüller Verildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
4.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dunkirk ve The Shape of Water adaylıklarda ön planda. Bakalım filmleri izleyelim daha sağlıklı değerlendirme yaparız.

Loving Vincent'ı görmek beni çok mutlu etti.
  • moonlight ve The Revenant'dan sonra hala oscarı takan var mı
  • Filmlerin çoğunu izlemediğim için bir görüş belirtmek zor.

Görüntü yönetmenliğini kesinlikle Blade Runner 2049 hak ediyor.
    Görsel efektte de War for the Planet of the Apes'i favori görüyorum.
    Wonder Woman'ın hiçbir dalda adaylık alamamış olması keyiflendirdi. Kadın yönetmenle kadın süper kahraman filmi çektiler diye aday olsalardı çıldırırdım.
    Denis Villeneuve en iyi yönetmen dalında adaylığı hak ediyordu bence bu arada.

Ayrıca Get Out tamam iyi güzel film ama en iyi filme aday olacak kadar değil. Zenci kontenjanından girmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 23 Ocak 2018; 17:48:21 >
  • Bana göre yılın en iyi filmi Get Out. Gerek güncel sorunları ele alması,gerek zeki senaryosu ve iyi oyunculuklarıyla Oscar'ı alması gerekn film. Ama aynı derecede Three bilboards da çok güzel bir film. Three Bilboards hala kazanabilir ama yönetmen ödülü Del Toro'nun kesin. En iyi film için bekleyip görücez.
  • Yılın hakkı yenenleri ise Jessica Chastain, Jake Gyleenhaal, Tatiana Maslany, James Franco ve Armie Hammer oldu oyunculuk dallarında. Darkest Hour gibi iğrenç ötesi filmin sırf İngiliz lobisi yüzünden pekçok dalda aday edilmesi korkunç. Gary Oldmanî çok sevmeme reğmen iğrenç makyajının altında yaptığı bu rolle Oscar alacak olması çok kötü. Sadece zamanı geldiği için kariyer Oscarı alıyor.
  • nuovocinemaparadiso N kullanıcısına yanıt
    James Franco sanırım taciz haberlerinden dolayı aday olamadı. Yoksa herkes favori görüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

James Franco sanırım taciz haberlerinden dolayı aday olamadı. Yoksa herkes favori görüyordu.

Evet biliyorum, hak ediyordu da. Ama böyle bir yılda aday edilse çok büyük tartışmalar olurdu. O yüzden aday edilmemesi de bir yerde doğru.
  • Denis Villeneuve neden adaylıklarda yok anlamadım, yine yeniden oscar fiyaskosu..
  • the post ve phantom thread'ı izlemedim fakat three billboards alır gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shape of water beğenmeyen bi tek ben miyim? öyle abartılacak bi yanı göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunkirk balonu bütün ödülleri toplamaz umarım
  • Blade Runner 2049 dışında "efsane" diyebileceğim bir film çıkmadı. Kısır bir yıl oldu sinema açısından.
  • neden yine Jimmy Kimmel sunuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

neden yine Jimmy Kimmel sunuyor ?

o da bilmiyor

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    IASIP müziği değil mi bu yoksa onlar kullanmadan önce de var mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iasip izlemedim bilemiyorum, müzik de tanıdık gelmedi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Yok benim demek istediğim orada çalıyor ama ondan öncesi var mı? Yoksa onu kullanma olayı ne gibisinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” yeni izledim. Fargo filminin basrolundeki bayan oyuncu oynamış. Filmin tadı fargo filmi ve dizilerindeki gibi olmuş. En iyi kadın oyuncu ve en iyi yardimci erkek oyuncu ve de en iyi film ödülünü alır gibi geliyor. Zaten en iyi yardimci erkek rolünde iki adayları var orda da " Sam Rockwell" alır bence. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casey Affleck geçen yıl oscar aldığı için bu sene en iyi kadın oyuncuyu sunacaktı ama vazgeçmiş istemiyormuş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • törende şarkı söyleyecekleri açılamışlar

Gael García Bernal, Mary J. Blige, Andra Day, Natalia Lafourcade, Miguel, Keala Settle, Sufjan Stevens(<3) ve Common
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.