Şimdi Ara

90 lira altı, AliExpress'ten alınabilicek kulakiçi kulaklık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kz'yi düşündüm şimdilik. Zst, zsa, ed12 gibi modellerini kullanan var mı ?

Beklentim, bass'a boğmasın, sesleri dengeli versin, net duyabileyim vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip ben de almayı planlıyorum

• Takipteyim
  • Takip

• Ben de düşünüyorum, güncelleyelim konuyu bi

• Kz zsn

• KZ'nin bir çok kulaklığını kullandım.Basslarda en başarılı bulduğum kulaklık ZS5'ti.ZST yerine ES3 veya ES4 almanı önerebilirim.ED12 ekonomik bir ürün fakat sesleri pek dengeli değil.Sesler sürekli karışıyor.Gearbestten ES4 almanı öneririm.Ya da biraz daha bütçeni yukarılara taşıyabilirsen ZS10.ZS10 kullanmadım fakat incelemelerini izlemiştim gayet iyi diyorlar.ES4 emin ol sesleri sana en net verebilecek kulaklıklardan birisidir.Ekonomik bişey istiyorum diyorsan da ED12 yerine ZS3 önerebilirim.Açıkçası kulağa oturuşu daha iyi.Ayrıca ES4 ZS10 ve ZS5'in kablosu çok daha iyi ve kaliteli.Ne tür müzik dinlediğini yazarsan çok iyi olur.Gearbestten almanı önermemin sebebi şu; sanırım ES4 gearbestte daha ucuz.80TL gibi bir fiyatı olması lazım.Çok ses vermesini istiyorsan ZSR gibi 3 sürücülü kulaklıklar almanı önerebilirim.İlk defa donanımhaberde cevap yazıyorum umarım bi sıkıntı çıkmaz :)

• belowmoon B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgiler için. Ağırlıklı olarak indie, Blues, rock gibi türleri dinliyorum. Bass'ın diğer sesleri boğmasını istemem, enstrümanları duyabileyim istiyorum.

Peki QKZ kullandınız mı acaba ? Bu aralar QKZ VK1 modeli dikkatimi çekti, high res sertifikalıymış. İncelemeler başarılı duruyor. KZ ile arasında kaldım biraz

• blnmynx B kullanıcısına yanıt
    QKZ de aliexpressde isim yapmış bir markadır.VK1 kullanmadım fakat 5 dolar bandında alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri olan QKZ KD7'yi kullanmıştım.Çift sürücülü olması sebebiyle sesi yüksek verebiliyordu.Yalnız kulakuçlarının biraz daha uzun olması iyi olurmuş çünkü kulağınız çok küçükse oturamayabiliyor.QKZ de çok iyi bir markadır fakat kullanmadığım için herhangi bir yorumda bulunamayacağım.Bende genellikle blues ve southern rock tarzı dinlerim.KZ ED9 siparişini verdim bakalım.Gerek hem tiz hem bass için kulakuçlarının olması, gerek malzeme kalitesi beni çok etkiledi. Yaklaşık 10.50 dolara aldım.Gelsin onunda yorumunu yaparım :) Eğer QKZ modelini KZ modellerinden daha çok beğendiyseniz durmayın alın.Güvenebileceğiniz bir markadır...
    Teşekkürler fikir verdiğiniz için :)

Merhaba hocam Kz Ed9 vardı 2 kere kedim kablosunu yedi 3.cüyü sipariş vericektim çinde kargolar şuan gönderim yapmıyor sanırım bu sürede araştırıyorum ed9dan çok memnunum bass için tercih etmiştim gelince bass konusunda kz zs5 ve diğer kullandığınız kulaklıklarla karşılaştırmısınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.