Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

90'ların efsane bilgisayarı: Entegre yazıcılı dizüstü bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 90'ların efsane bilgisayarı: Entegre yazıcılı dizüstü bilgisayar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29023 Mesaj

Lenovo'nun davetiyle gittiğimiz Japonya'da, ThinkPad bilgisayarların geliştirildiği laboratuvarda 90'lara damga vuran modelleri de yakından görme şansı yakaladık. İşte onlardan biri bu dizüstü bilgisayar, Canon işbirliği ile dünyanın ilk entegre yazıcılı dizüstü bilgisayarı olarak tanıtılmıştı. 

|
    |
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    Gayet kullanışlı olmuş. Keşke devamı gelseymiş.
    |
    |
  • Binbaşı
    1509 Mesaj
    Hayat sana güzel krdş
    |
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj
    Aslında o zamanın furyalarından biri diyebiliriz. Öyle aşırı şaşacak bir durum yok. Amerikanın en saçma salak taşınabilir oyun konsollarında daha renkli ekran yokken fotoğraf çekip kağıda basabilen fotoğraf makinaları vardı. Kısaca buna Çin-Japon işi diyip geçebilirdiniz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj
    Çok iyiymiş. Günümüze uyarlansa şahane olurdu.
    |
    |
  • Binbaşı
    1681 Mesaj
    Ekranı çizilmiş almıyorum .
    |
    |
  • Yarbay
    7227 Mesaj
    Değişmeyen tek şey klavyeler, bakalım onda ne gibi yenilikler göreceğiz ileride. O kadar tuşun bir şekilde azalması, sadeleşmesi gerekiyor ama şimdilik zor gibi.
    |
    |
  • Yarbay
    3531 Mesaj
    Tuş azalmaz bence. Anca Predator 21X'teki gibi modüler numpad/mousepad bölgesi olur.
    |
    |
  • Teğmen
    189 Mesaj
    bundan sonra klavye tuşları ekranlı olur optimus popularis klavye gibi. bir de RED telefonlarında çıkacak olan hologram teknolojisini bilgisayarlara da uyarırlar. gerçek 3d bir şeyler izlenebilir hale gelir. telefona sığdırdılarsa laptopa hayli hayli sığar şişirmeden
    |
    |
  • Binbaşı
    1360 Mesaj
    Ben de Canon BJC 80 vardi. Cikti lazim olacagi zaman onu da goturuyordum yanimda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj
    Hayret kimse de ibm5100 den bahsetmemiş...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    737 Mesaj
    Gerçek efsane, Model M mekanik klavyeleri idi. Hey gidi IBM süper bilgisayar işine girdin bizi yarım bıraktın.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.