Şimdi Ara

90'ların efsane bilgisayarı: Entegre yazıcılı dizüstü bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Lenovo'nun davetiyle gittiğimiz Japonya'da, ThinkPad bilgisayarların geliştirildiği laboratuvarda 90'lara damga vuran modelleri de yakından görme şansı yakaladık. İşte onlardan biri bu dizüstü bilgisayar, Canon işbirliği ile dünyanın ilk entegre yazıcılı dizüstü bilgisayarı olarak tanıtılmıştı. 

• Gayet kullanışlı olmuş. Keşke devamı gelseymiş.

• Hayat sana güzel krdş

• Aslında o zamanın furyalarından biri diyebiliriz. Öyle aşırı şaşacak bir durum yok. Amerikanın en saçma salak taşınabilir oyun konsollarında daha renkli ekran yokken fotoğraf çekip kağıda basabilen fotoğraf makinaları vardı. Kısaca buna Çin-Japon işi diyip geçebilirdiniz.

• Çok iyiymiş. Günümüze uyarlansa şahane olurdu.

• Ekranı çizilmiş almıyorum .

• Değişmeyen tek şey klavyeler, bakalım onda ne gibi yenilikler göreceğiz ileride. O kadar tuşun bir şekilde azalması, sadeleşmesi gerekiyor ama şimdilik zor gibi.

• Tuş azalmaz bence. Anca Predator 21X'teki gibi modüler numpad/mousepad bölgesi olur.

• bundan sonra klavye tuşları ekranlı olur optimus popularis klavye gibi. bir de RED telefonlarında çıkacak olan hologram teknolojisini bilgisayarlara da uyarırlar. gerçek 3d bir şeyler izlenebilir hale gelir. telefona sığdırdılarsa laptopa hayli hayli sığar şişirmeden

• Ben de Canon BJC 80 vardi. Cikti lazim olacagi zaman onu da goturuyordum yanimda.

• Hayret kimse de ibm5100 den bahsetmemiş...

• Gerçek efsane, Model M mekanik klavyeleri idi. Hey gidi IBM süper bilgisayar işine girdin bizi yarım bıraktın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.