Şimdi Ara

90 BİN TL ye alınabilecek en iyi Golf Modeli hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorum başlıkta arkadaslar bu bütceye en güzel golf hangisi tavsiyelerinizi alabilir miyim kolay gelsin

• ucu açık bir soru olmuş hocam, kendi belirlediğiniz herhangi bir kriter var mı?
  • 3 Gün önce Golf 1.2 Tsi almış biri alarak şunları söyleyebilirim. 2 ay araştırdım.

30 bin km altında temiz hasarsız 1.4 Comf. oto benzinli 2014 2015 model golf alabilirsin.

50 Bin km altında çıtır hasarlı (boyalı değişensiz) 2013 - 2014 Comf. dizel oto. alabilirsin.

40 bin altı çıtır hasarlı 1.4 highline 2014 - 2015 alabilirsin.

10 bin altı 1.2 oto benzinli comf. cam tavanlı dolu , hasarsız hatasız 2014-2015 alabilirsin.

Tavsiyem Galeriye bakma %90'ı kiralık araçtır. rent a car değil dediklerine bakma. şirketlere verilen araç dediklerine bakma. en temiz adam bile şirket aracı diye nasıl hor kullandığını bir şirket çalışanı olarak sana söyleyebilirim.

sahibinden bakmaya çalış.

kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en az comfortline alınmalıdır, üzerine de bir iki ekstra eklenmişse daha iyi olur
  • ricikli R kullanıcısına yanıt
    Bende şuan araştırıyorum Golf 7 2013 ve sonrası TSI DSG ve en azından dijital klima olan modelleri araştırıyorum. Keşke aradığım fiyat aralığında sunrooflu model çıksa ancak sahibinden de araçta olmayan donanımları işaretleyen çok olduğu için kriterlere uymayan çok araç çıkıyor. Veya Boyasız değişensiz aratınca ilan açıklamasında yazıyorlar sadece hasarını. Ya da hasar kaydı olmayan tramersız ama eksper raporunda full boyalı ve değişenli araçlar gelebiliyor.
    Gidip boş dönmek zor olacağı içinde İstanbul içi arıyorum.
    Önceliğim, 1.4 TSI DSG 122HP modeller. Sonrasında 1.4 TSI DSG ACT ve 1.2 TSI DSG geliyor.
    1.0 TSI modeller sanırım 2017 ve zaten fiyatları yüksek kalıyor.
    Maksimum bütçem 75-77 bin TL civarı.

Ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 20 Mart 2018; 16:55:55 >
  • 90 Bin TLye 2017 Model 1.0 Comfortline bulabilirsiniz. Bence fiyat kalite oranı iyi bir araç. İnanılmaz ekonomik dikkatli kullanırsan. İzmir şehiriçi ort. 30km/h ile 5.0 litreleri görebiliyorsun. Sattığım dizel aracı hiç aramadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.