Şimdi Ara

konu kilit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykouz -- 15 Temmuz 2020; 0:3:27 >

• Dostum benim buzdolabı paket teneke ibizaya 90-95 yazıyorlar sen gelmiş 308,c4,bravo kötülüyorsun.
    Bu bütçeye arıza yapmayacak araba sembol,sandero falandır arıza yapacak donanımı yok.
    Arıza yapan araç yoktur bakımsız araç vardır deyip gitmek istiyorum.

Bütçeni küçümsemek gibi bir niyetim yok lanet olasıca arabalar pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-2016-astra-fiati-dustu-790051997/detay
    dolu dan dolayı komple boyalı dıyebılırız araca satıcı oyle yazmış cunku + tavan da boya var gelde bunu satarken bızım millete anlat 40 takla atıp 40 dereden su getir yada aracın pıyasasından zarar edip ver bana gelmez sağolun yınede
  • 90bin civarına C segment dizel olarak bulunabilecekler, megane 3, Citroën C4/pejo 308, astra J kasa sedan, fluence, Egea.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 24 Haziran 2020; 0:41:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Egea bulunur
    Egea 1.6 yok temiz 90 a 1.3 easy var ben 1.6 bakiyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

90bin civarına C segment dizel olarak bulunabilecekler, megane 3, Citroën C4/pejo 308, astra J kasa sedan, fluence, Egea.
    Pug citroren grubu 5 yasindan snra cok sicak bakmiyorum malum kronik arizalari elektronigi yuzunden megane bi nebze ama onunda 90 hp ligi var onuda istemiyorum astra sedanlar 1.3 hocam 1.6 temiz yok

• haykouz H kullanıcısına yanıt
    armudun sapı üzümün çöpü

o zaman size çok çok kolay gelsin hocam, o bütçe ile o kriterlerde yada krakerlerde başka araç bulamazsınız

• 308 bak

• Fiat Bravo bak.
  • Fluence olabilir 1.5 ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuisance

Fiat Bravo bak.
    bravo çok istiyorumda cesaret edemiyorum çokta araştırdım kronik bir kaç sorunu oldugu ıcın sogudum biraz birde bravo yürütme maliyeti ilerideki değer kaybı vs gibi durumlardada bana çok yaramaz sonuçta uretımı devam eden bir seriden araç almak istiyorum üretimi bitmiş olan biraz kaybetmeye mahkum oluyor cunku malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

308 bak
    308 bakıyorumda 2010-2011 ler falan beni cok ugrastırır yorar dıye uzak duruyorum malum fransızların ortak derdi elektroniklerinin hassas olması
  • Skoda Rapid Sedan 1.6 dizel...
  • Dostum benim buzdolabı paket teneke ibizaya 90-95 yazıyorlar sen gelmiş 308,c4,bravo kötülüyorsun.
    Bu bütçeye arıza yapmayacak araba sembol,sandero falandır arıza yapacak donanımı yok.
    Arıza yapan araç yoktur bakımsız araç vardır deyip gitmek istiyorum.

Bütçeni küçümsemek gibi bir niyetim yok lanet olasıca arabalar pahalı.
  • lancia delta bak. yada git kredi cek yetmiyor işte fiyatlar böyle.
  • sonofisiris2 kullanıcısına yanıt
    çok akıllıca bir seçim ve tavsiye gerçekten mükemmel bir bakış açısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

çok akıllıca bir seçim ve tavsiye gerçekten mükemmel bir bakış açısı
    varsa bir yol söyle bul bizde ucuz alalım. napacaz taksime cıkıp eylemmi yapacaz. arz talep bu yönde. alan memnun satan memnun ilk araba alacaklara üzülüyorum. hiç bir arac bu fiyatları haketmiyor kıcı kırık clio 170 bin 30 daha koy orta halli 70 90 m2 ev al... durum vahim ama serbest piyasaya ne hükümet ne başkası bişey yapamaz. belki 3 yaş üstüne hayvan gibi mtv getirip sıfır alımlarda ciddi ötv kdv indirimi yaparak bir yol bulabilir ancak bunun iinde yerli firmamızın olması lazım... yoksa dış borc artar vs vs... bilindik senaryolar konular hep konuşuldu hiç bir sonuç bulunamadı... sende bulamazsın bu forumda...
  • Hocam o kriterle mümkün değil araba bulamazsın 90ailla 1.6 dizel demezsen 1.3e 1.5e ikna olursan egea, megane3, symbol, sandero falan bulabilirsin yok illa 1.6 dizel dersen araba bulamazsın maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Hutchinson atibaba

Hocam o kriterle mümkün değil araba bulamazsın 90ailla 1.6 dizel demezsen 1.3e 1.5e ikna olursan egea, megane3, symbol, sandero falan bulabilirsin yok illa 1.6 dizel dersen araba bulamazsın maalesef
    var var ama arkadaş armudun sapı üzümün çöpü diyerek araç beğenmiyor. miss gibi 308ler var. neymiş elektronik arızası varmış. hadi ya? kaç kez kullandın da bu kanıya varıyorsun?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.