Şimdi Ara

Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.364
Cevap
27
Favori
81.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaj yazarı tarafından silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:46:58 >
  • Teşekkür ederim abi üstteki işlemlere devam etüm. Sağ yolcu tarafı direk dibini açtım mavi soketi buldum kontak kapalı iken bir tel ile kısa devre yaptım. Kontagi açtığımda motor arıza ışığı sürekli yanık kaldı "S" ışığı yanmadı hiç buradan arıza kodu olmadığını mı anlam çıkarmalıyım? Birde arıza yok ise bu "S" ışığının yanıp sönmesi motor takozu borusunun boşta olmasından olsa ucunu vida ile körledim yine s ışığı yolda yanıp söndü başka neden oabilir ki :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus__48 -- 7 Temmuz 2016; 12:24:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus__48 Y kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:47:10 >
  • Merhaba abi dediğin gibi sağ tarafı açtım orada boşta bir soket var oda mavi renk resimdeki gibi kısa devre yapıp kontağı açıyorum motor arıza ışığı sürekli yanıyor kısa devre yapmaz isem kontağı açtığımda motor arıza ışığı bir kaç saniye yanıp sönüyor. Fotografarı aşağı ekledim abi. Senin de başını agritiyorum çok sağ ol abi.

Bu mesaja eklenen görseller:

Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus__48 -- 7 Temmuz 2016; 15:41:13 >

• Abi ekran resimleri bunlar ilk kontak kapali ikinci kısa devre yapılmış hali üçüncü kısa devre olmadan normal hali

Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:47:38 >
  • Merhaba abi günaydın motor arıza ışığı doğru çalışıyor 3. Resim kontak açıp 2 3 sn geçtikten sonra ki hali yani kontağı açınca motor arıza ışığı yanıyor 2. 3m saniye sonra sönüyor normal yani. Biraz önce dediğin gibi hali kaldırdım saç levha altında beyin var. Soketi kısa devre yapsam da yapmasam da bir ışık yanmıyor sadece şu dikkatimi çekti sağ tarafta gözden kontağı açınca kırmızı ışık yanıyor 2. 3. Saniye sonra sönüyor.

Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası

• Abi birşey dikkatimi çekti kontağı açtığımda motor arıza ışığı s ışığı ve sağ yolcu paspasın altındaki tcu ışığı 2.3 saniye yanıp sönüyor anladığım sistem kendini check ediyor. Yola çıktığım da 200 mt gidince s ışığı yanıp sönmeye başlayınca paspasın altındaki tcu da da kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor belki sana fikir olur abi ben çözemedim bu işi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:48:9 >
  • Tamam abi teşekkür ederim en kısa sürede adım adım yazdıklarını uygulayacağım detaylı anlatım için çok sağ ol. Şöyle bir şey dikkatimi çekti yolda giderken s ışığı yanıp sönmeye başlayınca evin önüne geldim stop etmeden tcu baktım kırmızı olarak yanıp sonuyordu saydım 9 defa yanıp sönüyor bir kaç saniye sönük kalıp tekrar 9 defa yanıp sönüyor bu bir işaret olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus__48 -- 9 Temmuz 2016; 8:12:05 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:48:37 >
  • flonky kullanıcısına yanıt
    bende 93 accort var cantlar aynısı yanlız benim lastikler 195.65.15 arkaya 3-4 kişi binince yaylanmalarda lastik çamurluğa sürtüyo bunların orj cantı 14 acaba uydurmak için araya parça falan mı koydular senin lastiklerde sürtüyomu? bide arabanın rengi ruhsatta ne geçiyo?
  • araba satılıktır arkadaşlar üzerindeki boya dahi orjinaldir hevesli olan değerini bilen....0532 5089871
    Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtc300 -- 12 Temmuz 2016; 23:35:51 >

• Merhaba arkadaşım benim ki 255 55R16 senin jant güzelmiş kaça aldın bende ilerde değiştirmeyi düşünüyorum benim de arkada insan oldu mu viraj da ses geliyor arka tekerlek surtuyor. Kitapçığı baktım orjinal lastik ebatı fotosu da aşağıda benim jant lastik orjinalin göre büyük degistirsem iyi olacak

Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek SayfasıHonda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası

• Bir de araç ruhsata kırmızı geçiyor arkadaşım

• Mehmet abi Allah senden razı olsun s ışığı sayende söndü dediğin gibi kablo kopukmus eskiden kopukmus lehim yapmadan eklemişler biz motor takarken kabo açılmış sanırım. Sıra ampuller var sonda Alb motor el atacağım :)

Tekrar teşekkür ederim abi.

Honda Accord 90-93 / 94-98 ( CB3 CB7 / CD4 CD5 CD7 ) Teknik Destek Sayfası

• Bu mesaj yazarı tarafından silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:49:0 >
  • Merhaba abi şimdi ikinci aşama olarak gösterge ışıklarına başlayacağım Çin den t3 ampul sipariş vermiştim fakat yanlış sipariş verdim sanrım bunlar sence de çok küçük degil mi abi ? Doğru ampul ne almalıyım?

• Bu mesaj yazarı tarafından silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcevahir -- 7 Kasım 2020; 23:49:20 >
  • ben sinan... mehmet cevahir bey yeni üye oldum paylaşılanlar hoşuma gitti, bende 93 accort kullanıyorum.çok hoş bir araba kendinizi özel hissediyorsunuz.1 ay aradıktan sonra sivas ta temizini bulabildim.6 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yoktu motor şanzuman performans süper.mehmet kardeşim iki üç gündür arabamda olmayan bir şey olmaya başladı.hareketsiz iken soğuk yada sıcak otomatik vitese taktığımda rölanti düşüyo araba boğulur gibi olup stop ediyo.neden olabilir özellikle d2 ve d1 de daha sık olduğunu farkettim. d4 ve d3 te yapmıyo. manuel gibi fazla gazda veremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtc300 -- 12 Temmuz 2016; 23:24:24 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.